Zapraszamy wszystkich fanów na relację na żywo z rewanżowej walki Deontaya Wildera (42-0-1, BOKS) z Tysonem Furym (29-0-1, BOKS). W stawce pojedynku jest mistrzostwo wagi ciężkiej WBC. Transmisja na antenach TVP Sport rozpocznie się o godzinie 3:45, od pojedynku Joe Santisima z Emanuelem Navarrete. Wcześniej od 3:05 wystartuje gala na stronie internetowej – sport.tvp.pl oraz aplikacji mobilnej TVP Sport na smartfony. Wszelkie informacje odnośnie starcia znajdziesz tutaj.

7 Runda: Tyson bardzo dobrze pracuje lewym sierpowym oraz lewym prostym. Wilder zepchnięty do lin przyjmuje ogrom ciosów, jego narożnik rzuca ręcznik i koniec!! Tyson Fury nowym królem wagi ciężkiej!!

6 Runda: Na pochwałę zasługują kombinacje Anglika, raz lądują na tułów, raz na górę. Poprzez mieszanie ciosów obrona Deontaya jest w rozsypce. 6 runda przebiega w białym narożniku, obaj w bliskim dystansie. Po lewym sierpowym ”Bronze Bomber” jest podłączony po raz kolejny. 59-53 dla Fury’ego.

5 Runda: Od bardzo mocnych kombinacji rozpoczął Tyson. Co ciekawe zawodnik z Alabamy wygląda, jakby kompletnie nie ma siły, w dodatku ląduje na deskach po ciosach na korpus. Jest przełamany, ależ rysuje się przewaga Tysona! Blisko dużej sensacji, słania się na nogach ”Bronze Bomber”, ma dość. Piąta odsłona może być ostatnią dla obecnego mistrza.

4 Runda: Trzeba przyznać, że pretendent stawia na zdecydowane ataki, czuje się pewnie i ciągle wybija z rytmu ”Bronze Bombera”. Nie da się ukryć, że mistrz jest pogubiony od poprzedniego starcia. Wydaje się, że dodatkowe kilogramy nie wpływają na dynamikę Fury’ego, ciągle wyprzedza on lewym prostym swojego rywala i zyskuje cenne punkty.

3 Runda: Sędzia upomniał przed rozpoczęciem obu zawodników, aby słuchali jego poleceń. Po 30 sekundach starcia świetna wymiana po stronie ”Olbrzyma z Wilmslow”, idzie do przodu i pozostaje aktywny. Często wyprowadza lewy-prawy na górę, ma kłopoty Wilder w tym oczku z defensywą i potężny prawy ląduje na głowie Deontaya i jest liczony. Ruszył na niego Brytyjczyk, ale Amerykanin klinczuje. Lanie!

2 Runda: Ponownie widzimy dużo ciosów prostych, jednak tym razem mistrz stara się złapać ”Króla Cyganów” na prawą bombę. Tyson stara się kombinować, uderza na tułów i górę. Wilder w tej rundzie zadaje więcej celnych i znaczących uderzeń. To będzie jego runda.

1 Runda: Obaj rozpoczęli od aktywnego lewego prostego. Już w pierwszej minucie Fury próbował kombinacji, ale został złapany przez Wildera prawym w okolice czoła. Odważnie wchodzi Brytyjczyk w wymiany i trafia, Amerykanin cofa się do tyłu, nie odpowiada mocnymi cepami. Naprawdę emocjonujące 3 minuty. 10-9 dla czerwonego narożnika Fury’ego.

  • Zaczynamy! Świetna atmosfera na widowni w Las Vegas. Za chwilę relacja z pierwszej rundy.
  • Między linami już także „Bombardier” z Alabamy! Jeszcze tylko zapowiedź!

  • A tak do ringu wyszedł Tyson Fury!

  • A tym czasem warto zauważyć, że gala ma ciekawego sponsora.

  • Lenox Lewis, Evander Holyfield oraz Mike Tyson zostali nagrodzeni przed walką wieczoru w Las Vegas za swoje osiągnięcia przez organizację WBC. Za chwilę Deontay oraz Tyson powinni wyjść do ringu.

Deontay Wilder oraz Tyson Fury w ringu pojawią się około 6:00 nad ranem!

Rozpiska

Deontay Wilder (42-0-1) vs Tyson Fury (29-0-1) – około 6:00
Charles Martin pok. Geralda Washingtona przez KO | 6 RUNDA
Emanuel Navarrete pok. Joe Santisima przez TKO | 11 RUNDA
Sebastian Fundora pok. Daniela Lewisa przez jednogłośną decyzję

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.