Deontay Wilder kolejny raz potwierdził, że chce występować zarówno w ringu jak i w klatce MMA. Bronze Bomber wierzy, że osiągnie wielkie sukcesy w walkach z małymi rękawicami.

Od wielu miesięcy mówi się o potencjalnym przejściu utytułowanego, popularnego boksera, Deontaya Wildera, do MMA. Sam Bronze Bomber łączony był z podpisaniem kontraktu z PFL, ale nadal nie są to oficjalnie informacje. Teraz sam bokser wypowiedział się w rozmowie z Blue Blood Sports TV na temat swoich planów – w przyszłości chce on występować zarówno w ringu, jak i w klatce MMA.

Myślę, żeby występować zarówno w UFC jak i w boksie. Będę niebezpiecznym zawodnikiem w UFC, małe rękawice… Czuję, że mógłbym rzucać wielkimi cielskami, wchodzić na nich i rozpier*alać ich ciosami.

W ostatniej swojej walce w ringu bokserskim, mocny Bronze Bomber znokautował Roberta Heleniusa w październiku 2022 roku. Był to dla niego udany powrót do akcji po dwóch przegranych z rzędu z legendarnym Tysonem Furym, którego wielokrotnie powalał na deski. Wilder może pochwalić się szaloną i znakomitą statystyką – 38-latek aż 42 z 43 wygranych w karierze w ringu zdobywał przez KO/TKO. W swojej karierze wygrywał z m.in. Arturem Szpilką, Dominiciem Breazealem czy Luisem Ortizem. Jak widać, sam bokser wspomina o UFC, a nie o PFL więc nie wiadomo jakie są jego plany jeśli chodzi o wybór organizacji MMA. W ostatnim czasie sporo mówiło się o jego potencjalnym starciu z Francisem Ngannou, ale to także nie są oficjalne informacje.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,887 komentarzy 2,897 polubień

Deontay Wilder kolejny raz potwierdził, że chce występować zarówno w ringu jak i w klatce MMA. Bronze Bomber wierzy, że osiągnie wielkie sukcesy w walkach z małymi rękawicami. Od wielu miesięcy mówi się o potencjalnym przejściu utytułowanego, popularnego boksera, Deontaya Wildera, do MMA. Sam Bronze Bomber łączony był z podpisaniem kontraktu z PFL, ale nadal nie są to oficjalnie […]

Odpowiedz polub

click to expand...