Knockout Boxing Night 9 / www.knockout.pl

Aktualna sytuacja w kraju związana z koronawirusem uderzyła również w branżę pięściarską w Polsce. Andrzej Wasilewski w rozmowie z portalem sport.tvp.pl powiedział, że biznesowo całkowicie nic się nie dzieje w jego grupie promotorskiej. Właściciel Knockout Promotions zdradził jednak, że za pewien czas prawdopodobnie będzie można myśleć o organizacji gal w studiu telewizyjnym.

„Rozważamy organizację imprez w studiu telewizyjnym. Za chwilę cały świat pójdzie w tym kierunku. Musimy się oswoić z taką myślą, że tego typu imprezy mogą odbywać się za dwa, trzy miesiące. Jesteśmy do tego gotowi. Problem będzie z zaproszeniem rywali zza granicy, ale młodszym zawodnikom możemy znaleźć konkurentów w Polsce. Jacek Szelągowski z naszej grupy stworzył już listę walk polsko-polskich, które moglibyśmy zorganizować. Jednym z tych zestawień jest rewanż Pawła Stępnia z Markiem Matyją. Dla Fiodora Czerkaszyna jedynym rywalem godnym uwagi jest Robert Talarek, ale nie wiemy, czy będzie zainteresowany taką walką.”

Wszystko wskazuje więc na to, że może to być całkowicie nowy kierunek w sportach walki w Polsce. Wydarzenia w takim formacie planują już między innymi organizacje KSW czy FEN, a do listy można również dołączyć Andrzej Wasilewskiego z galami Knockout Boxing Night.

Cały wywiad możecie zobaczyć klikając .

Zobacz również:
>>> Łukasz Różański, pogromca Izu Ugonoha, chętny na walkę z Adamem Kownackim
>>> Artur Szpilka przeszedł operację barku i zapowiedział długą przerwę od walk w boksie
>>> Zdjęcie dnia: 90 tysięcy ludzi oglądało walkę Jacka Dempseya w 1921 roku

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.