Według doniesień z różnych źródeł, Bogdan Guskov będzie kolejnym rywalem Jana Błachowicza w oktagonie UFC. Nie wiadomo jeszcze kiedy miałby odbyć się taki pojedynek.

Jan Błachowicz ogłosił dzisiaj w swoich mediach społecznościowych, że podpisał kontrakt na następną walkę w oktagonie UFC. Polak nie zdradził jednak z kim i kiedy zmierzy się w klatce największej organizacji MMA na świecie. Już jednak pojawiły się doniesienia na temat kolejnego rywala Polaka. Według m.in. Pawła Wyrobka z Polsat Sport, który powoływał się na słowa zawodnika UFC, Valtera Walkera, następnym przeciwnikiem Polaka ma być numer 10. rankingu kategorii półciężkiej organizacji, Bogdan Guskov.

Johny Walker po pokonaniu Zhang Mingyanga wyzwał do walki Jana Błachowicza, wycofując się jednak dość szybko, mówiąc, że Polak „ma już zabukowaną walkę”. Teraz brat Johnego, Valter, w podcaście zdradził, że Jan Błachowicz zmierzy się z 10. w rankingu kategorii półciężkiej UFC – Bogdanem Guskovem (18-3), który jest na fali czterech zwycięstw z rzędu. Co wy na to?

Dodajmy, że Guskov i bracia Walker tranują w jednym klubie i dobrze się znają, więc..

32-letni Guskov (18-3 MMA) w oktagonie UFC reprezentuje Uzbekistan. W ostatnim pojedynku wygrał z Nikitą Krylovem przez TKO na gali UFC on ABC w lipcu tego roku. Numer 10. rankingu kategorii półciężkiej największej organizacji MMA na świecie wygrał cztery pojedynki z rzędu. Wszystkie zwycięstwa w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem, w tym 15 razy nokautował przeciwników. Jego jedynym pogromcą w oktagonie był Volkan Oezdemir.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

41 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

H
Henryk

Jungle Fight
Middleweight

374 komentarzy 859 polubień

Wygrana lub emeryta (czytaj walka na stadionie KSW o pas).

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Quairon
Quairon

Bellator
Featherweight

4,146 komentarzy 8,808 polubień

WAR Jano!!! :bleed:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of GSPG
GSPG

Shark Fights
Heavyweight

1,393 komentarzy 3,634 polubień

Tragedia :jon: , ale na zmianę menago już za późno

Odpowiedz 12 polubień

Avatar of Michael Angelo
Michael Angelo

Bellator
Welterweight

4,329 komentarzy 25,110 polubień

Gość wygląda jak Smith bez tatuaży

Odpowiedz 11 polubień

Avatar of Punisher14
Punisher14

ONE FC
Bantamweight

2,281 komentarzy 5,292 polubień

Tragedia :jon: , ale na zmianę menago już za późno

Na zmianę menago, na zmianę klubu, w ogóle na zmiany juz za późno.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of chaoz
chaoz

Bellator
Featherweight

4,016 komentarzy 10,913 polubień

Ostatnia walka i emerytura, w tym piecu nie ma już ognia od walki z Gloverem. Za dużo gadania i "politykowania", a za mało realnej walki.

Odpowiedz 13 polubień

Avatar of ninja
ninja

Vale Tudo
Championship

25,655 komentarzy 82,451 polubień

Chyba nie oczekujcie, że Janek będzie jeszcze mistrzem świata? 2 porażki z rzędu pora coś wygrać...

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,336 komentarzy 81,813 polubień

Ojoj Oezdemir nie, Walker nie, bierzemy Guskova, dobra robota, Dorota!

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of dawid91
dawid91

Legacy FC
Flyweight

1,845 komentarzy 6,385 polubień

Nawet nie wiedziałem o istnieniu tego zawodnika, a jestem dość na bieżąco z mma. Naprawdę nie można było dostać Walkera albo Volkana? Dziurawy Walker to praktycznie gwarancja spektakularnego KO które będzie krążyć po necie przez lata

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Heavyweight

17,941 komentarzy 76,665 polubień

Patrzę na zdjęcie i myśle co jest?
Anthony Smith wrócił ?

:DC:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of pepek
pepek

BAMMA
Lightweight

858 komentarzy 1,135 polubień

mega lipa, ani on znany, ani efektowny, a w razie porażki to już emerytura chyba ehh

jest Walker, jest Hill, mógłby nawet wziąć kogoś na odbudowanie, np. tego chinczyka Zhanga czy Menifilda a Dorota załatwia mu walkę z ruską podróbką Smitha

Odpowiedz 1 Like

Avatar of G.O.A.T
G.O.A.T

BAMMA
Heavyweight

1,064 komentarzy 2,956 polubień

Chcą budować kacapa na Janku. Jaś Wędrowniczek bylby dużo lepszy, znane nazwisko i szansa na piękne ko na nim.

Odpowiedz polub

Avatar of blazini
blazini

UFC
Lightweight

9,165 komentarzy 35,722 polubień

Chłop nie ma brwi, a tacy zawodnicy są bardzo niebezpieczni.

Spoiler content hidden.

Odpowiedz 11 polubień

Avatar of alww
alww

UFC
Middleweight

12,249 komentarzy 68,508 polubień

jest Walker, jest Hill, mógłby nawet wziąć kogoś na odbudowanie, np. tego chinczyka Zhanga czy Menifilda a Dorota załatwia mu walkę z ruską podróbką Smitha

Ale on i Dorota maja chuja do gadania w tym temacie, dostaje wiadomość ze jest walka z guskovem i albo walczyć albo spadac:beczka: mógł najwyżej odrzucić i z racji wieku możliwe że z nikim już nie zawalczyć

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Bambo
Bambo

UFC
Middleweight

10,117 komentarzy 68,753 polubień

Wszyscy piszą "było brać tego czy tamtego", a kto w ogóle powiedział, że takie propozycje były od UFC? :travolta:

Dostał tego smitha to go wziął, bez pierdolenia o pasie itp. i mi się to podoba.

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of Decca
Decca

Maximum FC
Lightweight

1,506 komentarzy 5,757 polubień

Bogdan "Son of Azog" Guskov. Silny ork. Plemię dumne. Rozpędzony. Jak Lawina. Wojna Jan.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Thomas McThomas
Thomas McThomas

Brutaal
Light Heavyweight

608 komentarzy 1,208 polubień

War Jasiu :bleed:
Bogdan? :fjedzia:

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of KML
KML

EFC Africa
Lightweight

2,816 komentarzy 6,609 polubień

Uzbek karierę w UFC rozpoczął od wzięcia w zastępstwie walki z Volkanem na UFC w Paryżu. Straszny wpierdol wtedy zebrał od Szwajcara. Potem walczył głównie z zawodnikami raczej średnimi. Walczy raczej w stójce, jego zapasy nie są jakieś super elitarne. Jak najbardziej do ogarnięcia.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Heavyweight

19,358 komentarzy 43,971 polubień

Ojoj Oezdemir nie, Walker nie, bierzemy Guskova, dobra robota, Dorota!

Jak z Volkanem zjebali to Guskov jest wyżej od Walkera w rankingu nawet po wygranej z Zhangiem

Odpowiedz polub

M
Miś_

Oplot Challenge
Heavyweight

172 komentarzy 595 polubień

Jak z Volkanem zjebali to Guskov jest wyżej od Walkera w rankingu nawet po wygranej z Zhangiem

A jakie ranking ma tu znaczenie? Jaś Wędrowniczek to najlepszy możliwy przeciwnik dla blachowicza, zarówno stylistycznie a przede wszystkim marketingowo

Odpowiedz polub

Avatar of pepek
pepek

BAMMA
Lightweight

858 komentarzy 1,135 polubień

Ale on i Dorota maja chuja do gadania w tym temacie, dostaje wiadomość ze jest walka z guskovem i albo walczyć albo spadac:beczka: mógł najwyżej odrzucić i z racji wieku możliwe że z nikim już nie zawalczyć

Też prawda, po to zatrudnia się menagera, żeby wykorzystać wypracowaną przez lata pozycję, bo jednak Janek to nie jakiś noname spoza rankingu no ale jest jak jest.

Odpowiedz polub

Avatar of Lorenzo Lamas
Lorenzo Lamas

EFC Africa
Featherweight

2,793 komentarzy 5,403 polubień


BJ Penn zostal wyjebany z wlasnej chaty... ktos wie ocb?

Odpowiedz polub

G
Guest

Lepiej późno niż wcale

Odpowiedz polub

Średniej wielkości znawca

ONE FC
Welterweight

2,446 komentarzy 8,134 polubień

Ostatnia walka i emerytura, w tym piecu nie ma już ognia od walki z Gloverem. Za dużo gadania i "politykowania", a za mało realnej walki.

Nie no, jeszcze starcie z Narkun Team w ramach KSW Epic na zakończenie kariery musi być dla Cohonesiaków za te wszystkie lata wspierania!

Odpowiedz polub

Avatar of Marian45
Marian45

KSW
Heavyweight

6,011 komentarzy 14,595 polubień


BJ Penn zostal wyjebany z wlasnej chaty... ktos wie ocb?

typ ma schizofreniczne odpały i tyle

matula dzwoniła na pały

Odpowiedz 2 polubień

click to expand...
Avatar of wielkid
wielkid

Maximum FC
Featherweight

1,489 komentarzy 2,657 polubień

Napiszę coś na poważnie o Polskich sportowcach co ich łączy. Mieliśmy mistrza UFC (Janek), mieliśmy mistrzów świata w boksie (Diablo czy Głowacki). Mamy Igę i Lewego. Łączy ich jedno. Są nijacy poza arenami sportowymi. Żaden z wymienionych nie ma jakiegoś ogólnoświatowego fan klubu. Ich wywiady są nudne. Ich życie jest nudne. Tak naprawdę nie interesują nikogo poza tym że dobrzy są w sport. Są niemedialni. Dlatego Janek po stracie pasa zniknął. NIE MA GO !!! Międzynarodowy fan UFC zapomniał o nim. Tak samo było z DIABLO czy Głowackim poza Polakami nikt o nich nie pamięta. Tak samo jak Iga przestanie być w czołówce NIKT O NIEJ NIE BĘDZIE PAMIĘTAŁ. Lewy ma trochę łatwiej bo piłka jest najpopularniejszym sportem na świecie a Barca ma kibiców wszędzie ale ilu jest kibiców na świecie którzy chcą wiedzieć co robi Lewy wieczorami, czym jeździ gdzie odpoczywa. Nie piszcie tylko że ma miliony na Insta. To o niczym nie świadczy. Także Janek wygra zostanie w UFC (Dana napewno nie będzie zadowolony) a jak przegra good bye.

Odpowiedz 1 Like

click to expand...
Avatar of roki900
roki900

KSW
Heavyweight

5,980 komentarzy 17,314 polubień

Ich życie jest nudne

No, na pewno w chuj nudne
:waldeklaugh:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of wielkid
wielkid

Maximum FC
Featherweight

1,489 komentarzy 2,657 polubień

No, na pewno w chuj nudne
:waldeklaugh:

To powiedz mi jedną ciekawą rzecz co takiego zrobiła Iga, Janek czy Lewy w zeszłym tygodniu??

Odpowiedz polub

Avatar of Starvin' Marvin
Starvin' Marvin

ONE FC
Middleweight

2,467 komentarzy 16,938 polubień

To powiedz mi jedną ciekawą rzecz co takiego zrobiła Iga, Janek czy Lewy w zeszłym tygodniu??

No ale co mieli zrobić? Są sportowcami a nie pajacami/patusami/szonami czy innym sztucznym marketingowym wynaturzeniem bo nie muszą nim być. Mają wielkie kariery, kto ma ich zapamiętać ten ich zapamięta a w historii danego sportu i tak się zapisali. To że Grażynka o nich nie przeczyta w Fakcie czy julka nie poczyta dramy na Instagramie tylko dobrze o nich świadczy.

Odpowiedz 17 polubień