Bobby Green

Bobby Green na spotkaniu z dziennikarzami przed UFC 300 przyznał, że występ na historycznej gali jest dla niego zaszczytem, choć traktuje ją jak każdą poprzednią. Planuje też zamknąć wieloletni spór ze swoim rywalem, Jimem Millerem.

Drugim licząc od początku starciem na karcie walk jubileuszowej gali UFC 300 będzie pojedynek dwóch prawdziwych weteranów oktagonu – Bobby Green vs Jim Miller. Panowie w przeszłości mieli się już zmierzyć aż trzykrotnie, jednak ani razu walka nie doszła do skutku. Teraz Green wspominając dawne dzieje stwierdził, że wreszcie nadszedł czas na postawienie kropki w tej sprawie:

W jego sprawie definitywnie zapadnie wreszcie kurtyna. Do czterech razy sztuka! […] Może tak właśnie miało być. Może nie było warto za 40 koła. Może nie było warto za 80 koła. Może nie było warto za 100 koła. Teraz zbliżamy się do 200.

Green odniósł się także do swojego występu na tak historycznej gali, jak okrągła UFC 300. Na pytanie, czy to dla niego wyjątkowe wydarzenie, odparł:

I tak, i nie. Odpowiem wam z obu stron. Po pierwsze, dla mnie to po prostu kolejna walka. Sam nie wiem. Niby to [UFC] 300, ale dla mnie to jak kolejne starcie. Ale jednocześnie – jestem bardzo zaszczycony. To dla mnie zaszczyt, że walczę na tej gali, bo mogło na niej zawalczyć co najmniej 1000 innych ludzi. Sam fakt, że postanowili wrzucić tam mnie, wiecie, małego biednego mnie – to zaje*iste.

Bobby „King” Green (31-15-1, 1NC w MMA) po serii dwóch zwycięstw zakończył rok 2023 porażką przez nokaut z ręki Jalina Turnera. Jim Miller (37-17, 1NC w MMA) z kolei jedzie na fali dwóch wygranych przed czasem, a na ostatnich sześć walk triumfował w pięciu.

Transmisja jubileuszowej gali UFC 300 rozpocznie się o północy w nocy z jutrzejszej soboty na niedzielę. Kartę otworzy starcie Figueiredo vs Garbrandt, po którym do oktagonu wejdą Bobby Green i Jim Miller. Karta główna z pięcioma najważniejszymi pojedynkami ruszy o godzinie 4:00.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Cassius42
Cassius42

UFC
Heavyweight

19,423 komentarzy 32,820 polubień

"To dla mnie zaszczyt, że walczę na tej gali, bo mogło na niej zawalczyć co najmniej 1000 innych ludzi."
:lol:
Dla tego nie ma żadnego Polaka, a jest Cody Brundage (ma karcie głównej:facepalm:), co dostał KO1 od Husarza...:confused:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Raven
Raven

KSW
Light Heavyweight

5,858 komentarzy 22,930 polubień

Dla tego nie ma żadnego Polaka, a jest Cody Brundage (ma karcie głównej:facepalm:), co dostał KO1 od Husarza...:confused:

Wiesz, musieli jakiegoś placka dać żeby im się prospekt nie wypierdolił :fjedzia:

Odpowiedz 4 polubień