foto ww.valetudo.pl

Jak informuje portal fight24.pl pionier MMA i BJJ w Polsce i organizator pierwszych gal MMA w naszym kraju Mirosław Okniński jest od wczoraj posiadaczem czarnego pasa BJJ. Ten prestiżowy stopień został mu nadany przez byłego zawodnika UFC i trenera parteru w angielskim Wolfslair Academy Mario Sucatę Neto. Tym samym trener klubu Okniński MMA Warszawa jest już jedenastym czarnym pasem w Polsce.

Gratulujemy i czekamy na kolejnych.

11 KOMENTARZE

  1. Pudzianowi nie są potrzebne żadne pasy,tylko tv mu wystarczy żeby poradzić sobie z każdym 😀

  2. wypowiedz pudziana
    Jezeli komuś chodzi tylko o reklamę a nie o trenowanie to już inna sprawa. Jak już trenuję, oczekuję spokoju na treningu a nie ciągle ktoś pstryka mi zdjęcia bo chce sobie robić reklamę na forach internetowych, itd. Wiem co to znaczy ciężko trenować i nie boje się ciężkiej pracy. Co do walk MMA ma kto mi ustalać taktykę a nikt nie musi wiedzieć z kim to robię, na pewno sam tego nie robię. Mirek jest dobrym trenerem, ale trener niech zajmie się trenowaniem zawodnika a nie marketingiem i promowaniem się. Teraz bardzo dużo piszą o trenerze Mirku, więc powinien być już zadowolony!!!!!! Od marketingu są inni ludzie a nie trener!!”

  3. Umowa z Mirkiem była tak iż jest promocja klubu MMA Warszawa, nie było ani pół słowa na ten temat.

  4. Gratulacje dla trenera Oknińskiego, teraz wreszcie można zwracać się do niego „sensei” z pełną mocą tego słowa 🙂

  5. 🙂 ja powiem tak, w 40mln kraju, 11 czarnych pasów bjj… to słabe osiągnięcie… niektórzy z naszych trenerów powinni już dawno być posiadaczami czarnych pasów!

    ciekawe kiedy Held będzie mógł się pochwalić black beltem:D

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.