Benson

Niestety, mamy złe wieści dla fanów zacierających ręce na myśl o potencjalnym starciu Bensona Hendersona (MMA 23-6) z Marcinem Heldem (MMA 22-4, #1 w rankingu MMARocks).

Najlepszy polski lekki niedawno sugerował na Twitterze, że z chęcią skrzyżowałby rękawice ze „Smoothem”, jednak Bellator MMA miał inne plany. Henderson zmierzy się z Patricio Freire (MMA 25-3), a Held musi jeszcze poczekać na nazwisko rywala, z którym zawalczy w ostatnim pojedynku w kontrakcie z organizacją Scotta Cokera.

Benson Henderson to weteran UFC i były mistrz tej organizacji. Do Bellatora zawitał w kwietniu, gdzie w limicie wagi półśredniej przegrał z Andreyem Koreshkovem. Następną walkę stoczy w optymalnej dla siebie kategorii lekkiej, gdzie czekać będzie na niego „Pitbull”.

Patricio Freire to były mistrz wagi piórkowej Bellatora i najbliższy pojedynek będzie jego pierwszym w kategorii lekkiej. Zestawienie zaplanowano na galę Bellator 160, która odbędzie się 26 sierpnia w Kalifornii.

20 KOMENTARZE

 1. Niestety, mamy złe wieści dla fanów zacierających ręce na myśl o potencjalnym starciu Bensona Hendersona (MMA 23-6) z Marcinem Heldem (MMA 22-4, #1 w rankingu MMARocks).

  Najlepszy polski lekki niedawno sugerował na Twitterze, że z chęcią skrzyżowałby rękawice ze "Smoothem", jednak Bellator MMA miał inne plany. Henderson zmierzy się z Patricio Freire (MMA 25-3), a Held musi jeszcze poczekać na nazwisko rywala, z którym zawalczy w ostatnim pojedynku w kontrakcie z organizacją Scotta Cokera.

  Benson Henderson to weteran UFC i były mistrz tej organizacji. Do Bellatora zawitał w kwietniu, gdzie w limicie wagi półśredniej przegrał z Andreyem Koreshkovem. Następną walkę stoczy w optymalnej dla siebie kategorii lekkiej, gdzie czekać będzie na niego "Pitbull".

  Patricio Freire to były mistrz wagi piórkowej Bellatora i najbliższy pojedynek będzie jego pierwszym w kategorii lekkiej. Zestawienie zaplanowano na galę Bellator 160, która odbędzie się 26 sierpnia w Kalifornii.

  Na tym zdjęciu wygląda jak trans

 2. Wogole nie jestem zdziwiony,  to było do przewidzenia. Myślę że za wysokie progi dla helda.  Oczywiście nie ujmując umiejętnością Marcinowi.

 3. Jednak przed negocjacjami z UFC lepiej mieć na koncie W z Hendersonem niż z "jakimś lapsem".

   

  Niemniej lepiej mieć W z ogórkiem, niż L z Bendo

 4. Jako potencjalni przeciwnicy Marcina odpadają też Guillard i Rickels, którzy mają co-main event na najbliższej gali. Liczę więc na walkę z Girtzem lub Awadem.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.