Benson

Niestety, mamy złe wieści dla fanów zacierających ręce na myśl o potencjalnym starciu Bensona Hendersona (MMA 23-6) z Marcinem Heldem (MMA 22-4, #1 w rankingu MMARocks).

Najlepszy polski lekki niedawno sugerował na Twitterze, że z chęcią skrzyżowałby rękawice ze „Smoothem”, jednak Bellator MMA miał inne plany. Henderson zmierzy się z Patricio Freire (MMA 25-3), a Held musi jeszcze poczekać na nazwisko rywala, z którym zawalczy w ostatnim pojedynku w kontrakcie z organizacją Scotta Cokera.

Benson Henderson to weteran UFC i były mistrz tej organizacji. Do Bellatora zawitał w kwietniu, gdzie w limicie wagi półśredniej przegrał z Andreyem Koreshkovem. Następną walkę stoczy w optymalnej dla siebie kategorii lekkiej, gdzie czekać będzie na niego „Pitbull”.

Patricio Freire to były mistrz wagi piórkowej Bellatora i najbliższy pojedynek będzie jego pierwszym w kategorii lekkiej. Zestawienie zaplanowano na galę Bellator 160, która odbędzie się 26 sierpnia w Kalifornii.

23 KOMENTARZE

 1. Jednak przed negocjacjami z UFC lepiej mieć na koncie W z Hendersonem niż z "jakimś lapsem".

 2. Szady

  [​IMG]

  Niestety, mamy złe wieści dla fanów zacierających ręce na myśl o potencjalnym starciu Bensona Hendersona (MMA 23-6) z Marcinem Heldem (MMA 22-4, #1 w rankingu MMARocks).

  Najlepszy polski lekki niedawno sugerował na Twitterze, że z chęcią skrzyżowałby rękawice ze "Smoothem", jednak Bellator MMA miał inne plany. Henderson zmierzy się z Patricio Freire (MMA 25-3), a Held musi jeszcze poczekać na nazwisko rywala, z którym zawalczy w ostatnim pojedynku w kontrakcie z organizacją Scotta Cokera.

  Benson Henderson to weteran UFC i były mistrz tej organizacji. Do Bellatora zawitał w kwietniu, gdzie w limicie wagi półśredniej przegrał z Andreyem Koreshkovem. Następną walkę stoczy w optymalnej dla siebie kategorii lekkiej, gdzie czekać będzie na niego "Pitbull".

  Patricio Freire to były mistrz wagi piórkowej Bellatora i najbliższy pojedynek będzie jego pierwszym w kategorii lekkiej. Zestawienie zaplanowano na galę Bellator 160, która odbędzie się 26 sierpnia w Kalifornii.

  Na tym zdjęciu wygląda jak trans

 3. Wogole nie jestem zdziwiony,  to było do przewidzenia. Myślę że za wysokie progi dla helda.  Oczywiście nie ujmując umiejętnością Marcinowi.

 4. blazini

  Jednak przed negocjacjami z UFC lepiej mieć na koncie W z Hendersonem niż z "jakimś lapsem".

  Niemniej lepiej mieć W z ogórkiem, niż L z Bendo

 5. Jako potencjalni przeciwnicy Marcina odpadają też Guillard i Rickels, którzy mają co-main event na najbliższej gali. Liczę więc na walkę z Girtzem lub Awadem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.