Beneil Dariush wierzy, że nie ma nic do zyskania w pojedynku z młodszym Armanem Tsarukyanem. Do ich starcia dojdzie w ten weekend na UFC Austin.

Dariush po przegranej z Charlesem Oliveirą, byłym mistrzem kategorii lekkiej UFC, przez TKO, zaakceptował pojedynek z młodszym, zajmującym niższe miejsce w rankingu dywizji do 70 kilogramów organizacji, Armanem Tsarukyanem. W rozmowie z dziennikarzami przed galą, 34-letni Dariush wypowiedział się na temat starcia z Tsarukyanem, w którym według niego nie ma nic do zyskania.

Jeśli chodzi o mój status – nie mam nic do zyskania. Jeśli wygram, moja pozycja w rankingu się nie zmieni. Jeśli przegram, na pewno spadnę o kilka miejsc, ale jestem zawodnikiem, który kocha walczyć i mierzyć się z najlepszymi na świecie. To mnie motywuje. Nie chodzi tu o ranking, nie chodzi tu o status. Chcę się upewnić, że przed końcem kariery zawalczę z najlepszymi zawodnikami na świecie i to właśnie robię.

Dla 34-letniego Dariusha (22-5-1 MMA) będzie to powrót do oktagonu po porażce z rąk Charlesa Oliveiry. Przed walką z Brazylijczykiem, wygrał 8 walk z rzędu, w tym pokonał m.in. Mateusza Gamrota i Tony’ego Fergusona. 13 z 22 zwycięstw w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. Obecnie zajmuje 4. miejsce w rankingu kategorii lekkiej UFC. W oktagonie amerykańskiego hegemona występuje od stycznia 2014 roku. Jego bilans w klatce UFC to 16-5-1.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,924 komentarzy 2,968 polubień

Beneil Dariush wierzy, że nie ma nic do zyskania w pojedynku z młodszym Armanem Tsarukyanem. Do ich starcia dojdzie w ten weekend na UFC Austin. Dariush po przegranej z Charlesem Oliveirą, byłym mistrzem kategorii lekkiej UFC, przez TKO, zaakceptował pojedynek z młodszym, zajmującym niższe miejsce w rankingu dywizji do 70 kilogramów organizacji, Armanem Tsarukyanem. W […]

Odpowiedz polub

click to expand...