Jorge Masvidal nie darzy sympatią swojego kolejnego rywala, Bena Askrena. Obaj zawodnicy już na UFC 239 dostaną szansę na wyjaśnienie sobie różnić w oktagonie. Przed walką reprezentant ATT wypowiedział się na temat stylu Funky’ego w wywiadzie z MMAJunkie.com.

Kilka rzeczy mi w nim nie pasuje. Jest nadętym skur*ielem. Nie mogę takich znieść. To nie tak, że go nienawidzę, ale on po prostu mnie nie obchodzi, w tym życiu czy tam w następnym. Nie jest moim typem czlowieka.

Nie mogę nawet powiedzieć nic o jego stylu. Poza tym, że wkłada swoją głowę w męskie krocza, w krocza innych ludzi, nie wiem co jeszcze mogę o nim powiedzieć. On nawet nie umie przeliterować słowa cios.

Zbiję mu dupę, nieważne jak potoczy się ta walka. Jeśli będę leżał na plecach to mogę go uderzać, mogę wstać. Nie mam problemu z byciem w parterze, to nie koniec świata. Kiedy Demian Maia mnie obalił, walka się nie zakończyła. Maia to dużo lepszy grappler niż ten gość więc planem jest po prostu wpier*olić mu niezależnie od tego gdzie się toczyć pojedynek.

36 KOMENTARZE

 1. Masvidal wygląda jak Che Guevara.

  No właśnie ten wygląd nie pasuje mi do jego patostylu. Bardziej kojarzy mi się gość z podstarzałym hippisem niż gangusem z getta.

 2. Nie wiem co Masvidal taki cięty na niego, choćby mu Matkę obraził. Tym razem dużo gada przed pojedynkiem, zobaczymy co powie po ewentualnej przegranej.

 3. No właśnie ten wygląd nie pasuje mi do jego patostylu. Bardziej kojarzy mi się gość z podstarzałym hippisem niż gangusem z getta.

  tak, nastąpiła niekorzystna przemiana, SPOILER

  jednak mam nadzieję, że w klatce będzie podobnie:

 4. Na to staarcie najbardziej czekam 🙂 pojedynek Jana z Rockholdem mnie tak nie kręci jak to , jestem ciekaw czy Ben znowu się jakoś wykaraska :DC:

 5. Ja do tej listy zarzutów wobec Askrena dodałbym głupkowaty ryj…

  Inna sprawa że jeśli Aksren ma się za dobrego grapplera to niech walczy z Maią.

 6. Na to staarcie najbardziej czekam 🙂 pojedynek Jana z Rockholdem mnie tak nie kręci jak to , jestem ciekaw czy Ben znowu się jakoś wykaraska :DC:

  Askrena zapierdolić trzeba w stójce i horche kurwa mać – zrób to!!

 7. Nie powiem, żebym był fanem nowej stylówki Horhe, ale przekłada się ona na lepszą formę. Koniec końców liczę, że będzie albo szybkie KO albo trzy rundy mordowania Askrena.

 8. JEDZIESZ MASVIDAL! Również uważam Askrena za nadętego, zarozumiałego koleżkę, który zasługuje na solidny wpierdol, którego o mały włos już nie obskoczył od Lawler'a

 9. JEDZIESZ MASVIDAL! Również uważam Askrena za nadętego, zarozumiałego koleżkę, który zasługuje na solidny wpierdol, którego o mały włos już nie obskoczył od Lawler'a

  Od Lawlera to on akurat obskoczyl taki WPIERDOL jakiego nie dostał przez wszystkie swoje walki razem wzięte.Typ fruwal przez pół oktagonu i dwa razy stracił przytomność po bombach Robbiego,o czym my wogole gadamy.

 10. Od Lawlera to on akurat obskoczyl taki WPIERDOL jakiego nie dostał przez wszystkie swoje walki razem wzięte.Typ fruwal przez pół oktagonu i dwa razy stracił przytomność po bombach Robbiego,o czym my wogole gadamy.

  Pamiętam! Tak stracił przytomność, że aż mu ręka opadła bezwładnie i Dean przerwał!

 11. Pamiętam! Tak stracił przytomność, że aż mu ręka opadła bezwładnie i Dean przerwał!

  ::really::

 12. JEDZIESZ MASVIDAL! Również uważam Askrena za nadętego, zarozumiałego koleżkę, który zasługuje na solidny wpierdol, którego o mały włos już nie obskoczył od Lawler'a

  Dziwne odczucia macie. Askren to właśnie śmieszek i żartowniś. Wygląda na wyluzowanego, taki koleś co zawsze na wyjazd bierze browary zamiast swoich rzeczy. A Masvidal pospinany, agresywny i nerwowy jakby gołą dupą siadł na jeża.

 13. Pamiętam! Tak stracił przytomność, że aż mu ręka opadła bezwładnie i Dean przerwał!

  Ta ręka którą pokazał okejke?

 14. Nie wiem co wy widzicie, bo na wszystkich materiałach widzę Askrena, który jest w formie, przypakowany i wygląda na dużo silniejszego od Masvidala, więc dla mnie takie 70-30 Askren.

 15. Nie wiem co wy widzicie, bo na wszystkich materiałach widzę Askrena, który jest w formie, przypakowany i wygląda na dużo silniejszego od Masvidala, więc dla mnie takie 70-30 Askren.

  Każdy widzi co chce widzieć. Hejtery maja pożywkę i nic im tego nie odbierze.

 16. Jedziesz Ben zgrinduj gangola ! Jak on pięknie tych ludzi wkurwia – poeezja !!

  :burnit::redford:

  :DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.