Chociaż Ben Askren zapowiedział, że odchodzi na sportową emeryturę, postanowił jednak nie zamykać całkowicie drzwi do ewentualnego powrotu. W rozmowie z mediami po ostatniej gali organizacji One, powiedział, że tym co może spowodować, iż kolejny raz wejdzie do klatki, będzie możliwość ostatecznego udowodnienia, że jest najlepszym zawodnikiem wagi półśredniej na świecie. Askren powiedział również, że w tym celu chciałby się zmierzyć z Georgesem St. Pierrem. Sam Kanadyjczyk odrzucił jednak taką możliwość. Wygląda jednak na to, że Askren szuka dalej możliwości powrotu do walk, tym razem na jego celowniku znalazł się Rory MacDonald.

Mistrz wagi półśredniej organizacji Bellator, został zapytany na Twitterze przez jednego z fanów o potencjalną walkę z Askrenem i odparł, że mu to pasuje.

W odpowiedzi na to zareagował sam Askren i zasugerował, żeby MacDonald porozmawiał o tym z szefem Bellatora. MacDonald potwierdził, że już to zrobił i że teraz piłka leży po stronie Askrena.

Na zakończenie Twitterowej rozmowy obu fighterów, Askren zasugerował, że skończyłby MacDonalda w trzeciej rundzie pojedynku, tak jak zrobił to niegdyś Carlos Condit. MacDonald odpowiedział krótko, że się z tym stwierdzeniem nie zgadza.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.