Jedna z najlepszych zawodniczek w kobiecym MMA, Cristiane Justino, podjęła rękawicę rzuconą przez Bena Askrena w kierunku zawodników mieszanych sztuk walki. „Cyborg” w serii vlogów na swoim kanale na portalu YouTube dzieli się wrażeniami z podróży do Afryki. W najnowszym odcinku postanowiła spróbować dorównać Askrenowi, który jest w stanie gołymi rękoma zmiażdżyć dwa arbuzy jednocześnie! Jak myślicie, czy była mistrzyni UFC, Strikeforce oraz Invicty podołała zadaniu?

Justino (MMA 20-2, 1 NC) jest jedną z najlepszych zawodniczek w historii mieszanych sztuk walki. Brazylijka przez bardzo długi czas walczyła poza największą organizacją świata, czyszcząc swoja kategorię wagową. W 2016 roku podpisała kontrakt z UFC, rok później zdobyła tytuł kategorii piórkowej, którego skutecznie broniła dwukrotnie. W grudniu ubiegłego roku straciła mistrzostwo na rzecz Amandy Nunes.

Chief Financial Officer | Shareholder of MMAROCKS. Columnist. Does not avoid political topics. Radical for Capitalism.

33 KOMENTARZE

 1. Dajcie te arbuzy Gabi. Ona da radę nawet z pięcioma. :gabi_much_love:

  Ona by calego tira z arbuzami zgniotla…

 2. Teraz w ten sposób będą rozwiązywać konflikty w UFC. Na pierwszej gali z miażdżenia arbuzów zawalczą Askren vs Murphy, Confikton vs Albelzabib czy jak mu tam, Dana vs Oscar de la Hoya i w walce wieczoru oczywiście Conor vs Khabib.

 3. No gdzie, Krysia jest zbyt delikatną kobietą, żeby tak arbuzy zgniatać. Dajcie arbuza drugiej Krystynie o nazwisku zaczynającym się na P., ta nie dość, że zgniecie to jeszcze ze spokojem zje słuchając przy tym wystąpienia w jednym pomieszczeniu.

 4. Dwójka zawodników UFC nieudolnie kopiuje motywy, które w Polsce przerabialiśmy niemal dekadę temu. Wiem, że UFC jest w dupie, ale że tak głęboko ?

 5. kurwa 8 minut filmu. Udalo jej sie?

  grunt, że nie 10 minut z sekundami żeby można było reklamy wcisnąć. borys nie miałby z tym oporów.

 6. A ja na Linkimaster

  Tylko wtedy to będzie zgniatanie arbuza :gdzie:

  Nie będzie wtedy żadnego zgniatania, bo arbuz zniknie w czeluściach otworu Linkmasterowej

 7. Ja to jestem zawiedziony, że nikt jeszcze nie napisał o zawodnikach KSW podejmujących ogórowe wyzwania.

 8. Błąd w tytule. Ona ma na imię Cris a nie Chris.

  Dziś nigdy nie wiadomo. Tak jak Chris Rocks w tym talk-show u jakiegoś starszego dziadka z US był (na pewno bardzo znany, ale sobie nie przypomnę) i się go pyta: A co tam u ciebie? Wszystko OK? Ciągle masz syna? :śmiech:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.