Ben Askren nadal udowadnia w mediach społecznościowych, że nie bardzo zamierza przejmować się przegraną w rekordowym czasie z Jorge Masvidalem. Swojej drugiej walki w oktagonie UFC zawodnik z pewnością nie może zaliczyć do udanych – w kilka sekund brutalnym, latającym kolanem znokautował go Gamebred. Teraz, gdy Colby Covington wygrał pojedynek z Robbiem Lawlerem, to prawdopodobnie on będzie rywalem Kamaru Usmana. Askren postanowił wystosować swego rodzaju przeprosiny dla fanów MMA za swoją przegraną z Masvidalem.

Chciałbym przeprosić wszystkich za swoją przegraną z Masvidalem, bo teraz będziecie musieli słuchać rozmów Marty’ego z Colbym. To będzie nie do wytrzymania.

Oczywiście Amerykanin zakłada, że to on byłby rywalem Usmana, gdyby nie przegrana z Jorge. Mówi się, że w kolejnej walce w klatce UFC Askren zmierzy się z utytułowanym grapplerem, weteranem Demianem Maią. Będzie to z pewnością świetne widowisko dla fanów zapasów oraz BJJ. Walka ma odbyć się w październiku tego roku.

20 KOMENTARZE

 1. Ten Marty śmiesznie piszczy a Colba zabawnie się trzęsie jak jest tylko dwóch ochroniarzy. Więc dla mnie ok. takie dwa goaty. Ben chyba ma większe od nich jaja bo się tak nie spina. Masvidal mu duszy nie odebrał. JAkby go ktoś strollował to może wtedy.

 2. teraz będziecie musieli słuchać rozmów Marty'ego z Colbym.

  lepsze to niż słuchać ciebie smierdzielu:lol:

 3. Ben to dobry koleś, a walka z Masvidalem to tylko potknięcie (głupota). Mam nadzieję że po porażce z Maią odbije się i zaliczy same zwycięstwa aż do pasa i rewanżu z Masvidalem, ktorego mam nadzieję zmusi do klepania.

 4. Najpierw slamy od Robbiego

  Potem kop w mordę od Jorge

  Teraz czas na anakonde od Demiana

  A potem po pas

  KSW

 5. Ale sie uśmiałem o jezu, jaki ten Ben zabawny i wogole najlepszy ja pierdole.

  Ale bedzie zajebiscie ogladac jak Maia dojezdza go jak bura suke i nokautuje tego jednowymiarowego ciecia zwalniajac go tym samym z ufc

 6. Bjj i K1 kickboxing.

  Zapomniałem o magicznej stójce, kiedy dwudziesta próba obalenia i wpierdolenia się komuś na plecy nie wchodzi. :juanlaugh:

 7. Zapomniałem o magicznej stójce, kiedy dwudziesta próba obalenia i wpierdolenia się komuś na plecy nie wchodzi. :juanlaugh:

  Najlepszemu Benowi jak nie wyszła czterdziesta siódma próba obalenia to tak sie chłopak zestresowal że z tej frustracji wsadził Santosowi palca w oko :DC: :DC::DC:

 8. Zapomniałem o magicznej stójce, kiedy dwudziesta próba obalenia i wpierdolenia się komuś na plecy nie wchodzi. :juanlaugh:

  Przy beztalenciu stojkowym jakim jest Askren to Maia jest wirtuozem stojki.

  Oby go Maia odjebal, bo w porównaniu do niego to Colby czy Usman dają mega ekscytujące walki

 9. Oby go Maia odjebal, bo w porównaniu do niego to Colby czy Usman dają mega ekscytujące walki

  Akurat Kolba dał świetną walkę parę dni temu, podobnie Askren z Lawlerem.

  Demian będzie klepał.

  :juanlaugh:

 10. Ale sie uśmiałem o jezu, jaki ten Ben zabawny i wogole najlepszy ja pierdole.

  Ale bedzie zajebiscie ogladac jak Maia dojezdza go jak bura suke i nokautuje tego jednowymiarowego ciecia zwalniajac go tym samym z ufc

  Nie doczekasz się.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.