Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, iż organizacja UFC planuje zestawienie dwóch świetnych grapplerów, Bena Askrena oraz Demiana Mai. Teraz sami zawodnicy wypowiedzieli się na temat takiego pojedynku – obaj są zgodni i chcą walczyć. Według Askrena walka miałaby odbyć się 26 października.

Wchodzę w to, 26 października, Demian. Jaka jest Twoja odpowiedź?

Jeśli UFC i Ty tego chcecie to oczywiście, że się zgodzę na taką datę. To intrygujące wyzwanie i chętnie się go podejmę! Jako grappler właśnie takie walki mnie motywują. Wszystko zależy teraz od UFC.

Maia (27-9 MMA) wygrał dwie swoje ostatnie walki z rzędu z młodszymi rywalami. Brazylijczyk po trzech przegranych z rzędu poddał Lymana Gooda, a następnie wypunktował Anthony Rocco Martina. Na swoim koncie ma on wygrane z m.in. Jorge Masvidalem czy Carlosem Conditem.

Askren (19-1, 1 NC) w ostatniej swojej walce w oktagonie doznał pierwszej porażki w karierze, kiedy to w rekordowe kilka sekund znokautował go latającym kolanem Jorge Masvidal. Był to drugi pojedynek Bena w UFC. W swoim debiucie pokonał on Robbiego Lawlera.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.