Daniel Cormier (22-1) kontra Ryan Bader (27-5)? Trener podwójnego mistrza organizacji Bellator chciałby zobaczyć pojedynek swojego podopiecznego z podwójnym mistrzem UFC. Jair Lourenco śmiało przyznał, że „Darth” byłby w stanie skończyć „DC” przed czasem.

Jair Lourenco rozpoczął współpracę z Ryanem Baderem w 2016 roku, czyli po wygranej przez nokaut z Ilirem Latifim. Główny trener klubu Power MMA w wywiadzie z portalem MMA Fighting powiedział, że chciałby, aby jego podopieczny skrzyżował rękawice z Danielem Cormierem.

To jest walka, której byśmy chcieli. Każdy chciałby zobaczyć taki pojedynek. To jest rywalizacja z dawnych lat, a teraz mogłoby to być pierwszym starciem podwójnego mistrza z podwójnym mistrzem z różnych organizacji w historii MMA. To się działo tylko w boksie. Każdy chciałby zobaczyć taką walkę.

Lourenco śmiało przyznaje jednak, że Bader byłby w stanie pokonać Cormiera przed czasem.

Wierzę, że pięciorundowy pojedynek byłby dla nas świetnym scenariuszem. Bader radzi sobie świetnie w takich walkach, jednak obaj mają ciężkie ręce. Nie zdziwiłbym się, gdyby to była wojna, jednak wierzę, że Bader miałby szansę skończenia go przed czasem.

Główny trener Power MMA nie ukrywa szacunku do podwójnego mistrza UFC, jednak w jego opinii zapasy Ryana Badera są lepsze, jeśli chodzi o walkę w klatce.

Cormier jest świetny, bardzo go szanuję, jednak byłoby to dobre zestawienie dla Badera. Cormier jest perfekcyjnym zapaśnikiem z dobrymi umiejętnościami walki w krótkim dystansie, czyli miejscu, gdzie Bader radzi sobie świetnie. Cormier zrobił więcej w zapasach, jednak zapasy Badera są lepsze w walkach MMA.

Ani Bellator, ani UFC nie ogłosiły jeszcze kolejnych przeciwników zarówno dla Ryana Badera, jak i Daniela Cormiera. W obydwu przypadkach nie wiadomo również, w jakiej kategorii wagowej stoczą oni pojedynki.

Do pojedynku Daniela Cormiera z Ryanem Baderem miało dojść 6 czerwca 2015 roku na gali UFC Fight Night 68. 28 kwietnia ogłoszono jednak, że Jon Jones został pozbawiony tytułu mistrzowskiego przez spowodowanie wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia. Wtedy też starcie Cormiera z Baderem zostało odwołane, a „DC” skrzyżował rękawice z Anthonym Johnsonem, który pierwotnie miał zawalczyć z Jonem Jonesem.

23 KOMENTARZE

 1. Nie zdziwiłbym się, gdyby to była wojna, jednak wierzę, że Bader miałby szansę skończenia go przed czasem.

  Chyba jakby się nadział oczami na palce Cormiera i wygrał przez dyskwalifikację. Cormier robi z Badera swoją dziwkę w trzy minuty, nawet jednego Popeye chicken by nie spalił podczas tego.

 2. a teraz mogłoby to być pierwszym starciem podwójnego mistrza z podwójnym mistrzem z różnych organizacji w historii MMA.

  Dawać GIFA 😀

 3. Mhm, zajebiste wyzwanie dla Cormiera na ten moment kariery, na pewno by popuścił w gacie z ekscytacji. A jak już zawalczy z Baderem, to na ostatnią walkę bym proponował hitowe starcie z Przemysławem Mysiałą. Pisanym kurwa przez "ł".

 4. Bader miałby szansę skończenia go przed czasem

  Też bym miał szansę skończyć Cormiera przed czasem. Mógłby np się potknąć i stracić przytomność upadając i wtedy bym go poddał. Tak samo mógłby i Bader, nie śmiejcie się z tego bo to poważne rzeczy są.

 5. Mhm, zajebiste wyzwanie dla Cormiera na ten moment kariery, na pewno by popuścił w gacie z ekscytacji. A jak już zawalczy z Baderem, to na ostatnią walkę bym proponował hitowe starcie z Przemysławem Mysiałą. Pisanym kurwa przez "ł".

  Co za dziada masz w AV, stary Bedorfa?

  :korwinlaugh:

 6. Bader byłby w stanie pokonać Cormiera przed czasem

  Rumble, którym DC wycierał dwukrotnie matę, najebał Badera jak małą dziewczynkę. ::clintdis::

  Można się rozejść.

 7. Że tak powiem, nie wydaje mnie się. No ale co trener miał powiedzieć, że jego zawodnik jest gorszy i obskoczyłby bęcki albo że jest tylko na tyle dobry, żeby bić emerytów i odrzuty z UFC? Więc się nie czepiam.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.