Dziennikarz Jason Floyd, poinformował na swoim twitterze, że Bellator zwolnił pięciu zawodników, w tym byłego mistrza organizacji Alexandra Volkova. Poniżej pełna lista zwolnionych wraz z bilansem w Bellatorze:

Alexander Volkov (24-6, 6-3 Bellator)
Alexander Sarnavskiy (31-3, 5-3 Bellator)
Fabricio Guerreiro (20-4, 2-3 Bellator)
Mike Muticelli (7-2, (1NC), 4-2, (1NC) Bellator)
Joe Duarte (10-4, 0-2 Bellator)

Jak sądzicie, któryś z nich ma szansę zasilić szeregi KSW?

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

18 KOMENTARZE

 1. Dwóch naprawdę bardzo dobrych Rusków. Mogliby mocno zamieszać w KSW, ale wydaje mi się, że raczej nie zasilą polskiej organizacji. Tyle się teraz porobiło gal u Ruskich, że spokojnie tam podreperują rekordy i będą próbować wrócić za Ocean, bo są jeszcze młodzi.

 2. Alexander Sarnavskiy dla Gamera, idealnie by było.Alexander Volkov też spore zasilenie ciężkiej wagi by było, choctu prędzej M1 go przejmie.

 3. Może kontrakty się ruskim pokończyły i sami nie chcieli przedłużyć albo organizacja robi miejsce na nowe freaky pokroju Kimbo. Nie zbadane są poczynania Bellatora.

 4. cypher

  Dajcie spokój z Gamrotem. Chłopak już nie zawalczy w KSW.

  :boystop:

  oby. 🙂 ma Gamer menadżera? jak to jest?

 5. Dlaczego zwalniają Ruskich? Bo są z Rosji i chcą zawodników którzy są rozpoznawalni. A dlaczego ksw daje często tylko jedną góra dwie walki zagranicznym zawodnikom? Bo są z zagranicy. Szczerze mówiąc to myślę, że jeśli Held by przegrał z Brooksem (tfu tfu tfu) to też go będą chcieli zwolnić. Sarnavskiy jak najbardziej dla Gamera, a Volkov w ksw też jak najbardziej tylko kogo mu dać na wejście? Moim zdaniem Volkov każdego zawodnika wagi ciężkiej w ksw pokona spokojnie (zależy jak po przerwie zaprezentuje się Kita) Chociaż z tymi Ruskimi to problem jest. Nie wiem czy kiedykolwiek na ksw zawalczył Rosjanin z którym nie było żadnych problemów ''technicznych''.

 6. Zawsze taniej jest sprowadzić tych ruskich, niż ściągać kogoś z ameryki. W KSW waga ciężka nie jest na wysokim poziomie, więc lepiej jakby zakontraktowali Volkova.

 7. Tak Volkov jak i Sarnavskiy są zawodnikami godnymi uwagi. Najpewniej trafią do jakichś rosyjskich organizacji, ale jeżeli KSW sięgnie po nich to ręce same złożą mi się do braw.

 8. Gamer vs Sarniawski rozbudza wyobraźnię. Jeśli Minakow musi walczyć poza Bellatorem dla podtrzymania aktywności to los dwóch Aleksandrów mnie nie dziwi.

 9. Volkov i Sarnavskiy byli by fajnymi wzmocnieniami dla ksw, aczkolwiek stawiam że będą walczyć w Rosji.

 10. Diego3

  Gamer vs Sarniawski rozbudza wyobraźnię.

  Tyle, ze poza Gamerem KSW nie ma praktycznie nikogo kto moglby walczyc z Rosjaninem, a ewentualne odejscie Mateusza sprawi, ze ta kategoria praktycznie przestanie istniec.

 11. VaeVictis

  Tyle, ze poza Gamerem KSW nie ma praktycznie nikogo kto moglby walczyc z Rosjaninem, a ewentualne odejscie Mateusza sprawi, ze ta kategoria praktycznie przestanie istniec.

  W KSW i tak nie ma poważnych rankingów i drabinek do pasa. Ilu już było zawodników którzy walczyli dla największej federacji w Europie tylko raz? Dwaj ostatni rywale Gamera – Correia i Piraev – raczej już się nie pojawią na KSW, więc czemu by nie zatrudnić Sarniawskiego na tej samej zasadzie?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.