Wszystko wskazuje na to, że Norman Parke (25-6) rozpoczyna nowy rozdział w swojej zawodniczej karierze. Według portalu MMANytt.com weteraz UFC oraz były pretendent do mistrzowskiego pasa KSW podpisał kontrakt z organizacją Bellator.

Popularny Stormin w 2012 roku podpisał kontrakt z organizacją UFC, przez cztery lata tocząc tam łącznie dziewięć pojedynków, z czego pięciokrotnie to jego ręka wędrowała w górę. Po zakończeniu przygody z największą organizacją MMA na świecie, zawodnik z Irlandii Północnej po epizodycznych zwycięstwach dla organizacji BAMMA oraz ACB związał się z polską organizacją KSW. W swoim debiucie dla europejskiego giganta przyszło mu mierzyć się o mistrzowskie trofeum z Mateuszem Gamrotem (14-0), z którym przegrał przez jednogłośną decyzję sędziowską. Natychmiastowo ogłoszono rewanż, który przez przypadkowy faul zakończył się decyzją no contest. W swoim trzecim występie dla KSW Stormin pewnie wypunktował Łukasza Chlewickiego (14-8). W tym roku również zaliczył pierwszy występ przed własną publicznością, w czerwcu wypunktowując na gali Brave CF 13 Irlandczyka Mylesa Price’a (10-7).
Nieoficjalnie mówi się, że Norman Parke miałby zadebiutować w drugiej największej organizacji MMA podczas listopadowej gali Bellatora w Dublinie.

3 KOMENTARZE

  1. Kurwa ludzie, przecież KSW ma najlepszych prospektów europejskich: Popka i Erko Juna, kogo obchodzi jakiś Parke?

  2. Co będzie płakać po skorumpowanym KSW, pierwsza walkę z Gamerem wygrał i każdy kto się zna na mma o tym wie, w drugiej walce DQ po 3 faulach Gamera powinno być ale oczywiście NC bo Golden boy Mateuszek musi być chroniony tak długo jak się da. Myślę że dla nich to ulga, bo teraz nie ma godnego rywala.

  3. Beka że KSW podbiera innym Polskim organizacją zawodników szczycąc się przy tym jaka są potęgą przy czym są brutalnie weryfikowani przez rynek i pozycje w której się znajdują

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.