Michael Page, który podczas niedawnej gali Bellator 200 dopisał do swojego rekordu kolejne zwycięstwo, zapowiedział że kolejny pojedynek chciałby stoczyć w boksie.

Chciałbym stoczyć teraz jedną walkę bokserską, najszybciej jak to jest możliwe. Mam nadzieję, że się uda, a później od razu powrót do MMA. Czuję się naprawdę świeżo, w ostatniej walce nawet nie zostałem dotknięty i nie odniosłem żadnej kontuzji. Jestem gotowy na kolejną walkę. Wróciłem już do treningów i zacząłem pracę nad nowymi ruchami i dalszym rozwojem. Chcę znowu wejść do klatki albo ringu i się popisywać, chwalić się co potrafię.

Wygląda na to, że plany Page’a zrealizują się bardzo szybko, bowiem już 15 czerwca Anglik wyjdzie do bokserskiego ringu i podczas gali Hayemaker Ringstar Fight Night 3 zmierzy się z polskim zawodnikiem, Michałem Ciachem.

Dla Page’a nie będzie to debiut w bokserskim ringu. Anglik po raz pierwszy zawalczył w boksie, w październiku ubiegłego roku i znokautował Jonathana Castano.

Scott Coker, szef Bellatora, zapytany o walki bokserskie Page’a powiedział niedawno, że dopóki nie kolidują one ze starciami w MMA, nie ma z nimi żadnego problemu.

2 KOMENTARZE

  1. Idzie drogą Askrena, nigdy nie zweryfikowany ze światową czołówką. Ten Michał Ciach ma rekord 1-5 i wygląda na młodego buma do nabijania rekordów 🙁

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.