michael_page_miesnie

(Fot. Sherdog.com)

Znany z efektownego stylu walki Michael Page (MMA 7-0) powraca do okrągłej klatki Bellatora. Jego rywalem będzie Rudy Bears (MMA 16-13). Zawodnicy skrzyżują rękawice na lipcowej gali Bellator 140.

Page większość pojedynków w swojej karierze zakończył przed czasem – najczęściej przez nokauty. 28-letni „MVP”, który walczy w limicie wagowym dywizji półśredniej zyskał popularność wśród fanów MMA dzięki kreatywności jaką prezentuje w stójce – a zwłaszcza nisko opuszczonej, prowokacyjnej gardzie. Powraca po zwycięstwie nad Nah-Shonem Burrelem, którego wypunktował na gali Bellator 128 w październiku ubiegłego roku. W kolejnym boju zmierzy się z doświadczonym Rydym Bearsem.

36-letni „Bad News” to weteran organizacji Strikeforce, Bellator i Titan FC. Aktualnie może pochwalić się dwoma zwycięstwami z rzędu nad przeciętnymi rywalami na galach Shamrock Promotions. Podobnie jak Page, jest przede wszystkim stójkowiczem – jego styl bazowy to Karate.

Gala Bellator 140 odbędzie się 17 lipca w Uncasville, w stanie Connecticut, w USA. Walką wieczoru tej gali ma być pojedynek między Douglasem Limą a Andreyem Koreshkovem, którego stawką będzie pas mistrzowski dywizji półśredniej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.