Już jutro, w sobotę 23 października, Katarzyna Sadura po dwóch latach nieobecności w klatce, zawalczy na gali Bellator 269. Jej przeciwniczką będzie Darina Mazdyuk, która wsławiła się kuriozalną walką z ważącym ponad 240kg mężczyzną.

Katarzyna (MMA 4-4) w sportach walki występuje od 2013 roku. To wtedy na 36. gali ALMMA, po raz pierwszy mogliśmy ją ujrzeć w amatorskim starciu z Justyną Jankowską. Na zawodowstwo przeszła trzy lata później, a już w tę sobotę, zobaczymy ją debiutującą w Bellatorze – drugiej po UFC największej organizacji MMA na świecie.

Jej rywalką została Darina Mazdyuk (MMA 3-1). Zawodniczka ta najbardziej znana jest z pokonania 240 kilogramowego blogera na gali MMA w Rosji. Wideo z jej walki stało się viralem na całym świecie. W pojedynku który trwał niecałe 90 sekund, 28-letnia Mazdyuk (MMA 3-1) po przewróceniu na ziemię mającego problemy z utrzymaniem równowagi Grigory Chistyakova, zasypała go serią uderzeń w parterze wygrywając przez TKO.

ZOBACZ: Najbardziej szalona walka w historii rosyjskiego MMA: 240 kg bloger vs 60 kg dziewczyna (WIDEO)

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.