Gale MMA w Rosji rządzą się swoim prawami. Poza świetnymi sportowymi wydarzeniami jakie na rosyjskim rynku regularnie organizują takie federacje jak ACA, M-1 czy Fight Night Global, to właśnie tam dochodzi do najbardziej absurdalnych pojedynków w klatce.

Rosyjska scena MMA która w przeszłości zaprezentowała nam pojedynki takich wojowników jak naładowanego syntolem „Bazooka Arms” czy „Mad Maxa” który mierzył się w zapasach z niedźwiedziem lub walczył z 3 przeciwnikami jednocześnie, tym razem zorganizowała starcie płci w którym 240 kilogramowy bloger zmierzył się z ważącą 60 kilogramów kobietą w klatce.

Poniżej pojedynek 28-letniej zawodniczki MMA walczącej na co dzień w wadze koguciej, Dariny Madzyuk z ważącym 240 kilogramów blogerem, Grigory Chistyakovem do jakiego doszło na gali „Our Business”:

29 KOMENTARZE

 1. Pięknie najebała grubasa .

  Ale ruskie to jednak inny wymiar, akurat wygrała ale jakby tak ten cielak się nią wywalił to przecież mógłby jej serio coś złamać . Dzicz :razz:utinlaugh:

 2. Najbardziej szalona walka w historii rosyjskiego MMA: 240 kg bloger vs 50 kg dziewczyna (WIDEO)

  Gale MMA w Rosji rządzą się swoim prawami. Poza świetnymi sportowymi wydarzeniami jakie na rosyjskim rynku regularnie organizują takie federacje jak ACA, M-1 czy Fight Night Global, to właśnie tam dochodzi do najbardziej absurdalnych pojedynków w klatce.

  Rosyjska scena MMA która w przeszłości zaprezentowała nam pojedynki takich wojowników jak naładowanego syntolem „Bazooka Arms” czy „Mad Maxa” który mierzył się w zapasach z niedźwiedziem lub walczył z 3 przeciwnikami jednocześnie, tym razem zorganizowała starcie płci w którym 240 kilogramowy bloger zmierzył się z ważącą 50 kilogramów kobietą w klatce.

  Poniżej pojedynek 28-letniej zawodniczki MMA walczącej w wadze koguciej Dariny Madzyuk z ważący 240 kilogramów blogerem, Grigory Chistyakovem do jakiego doszło na gali "Our Business":

  Wg grafiki ta babka waży 62kg.

 3. O kurka grubo, w sumie obydwoje powinni walczyć w stanikach :usunto:razz:rzynajmniej prezes Jóżwiak nie musi już szukać przeciwnika dla najmanowej bo ma doskonałą kandydatkę :jarolaugh:

 4. O kurka grubo, w sumie obydwoje powinni walczyć w stanikach :usunto:razz:rzynajmniej prezes Jóżwiak nie musi już szukać przeciwnika dla najmanowej bo ma doskonałą kandydatkę :jarolaugh:

  To zleży, jeśli Najman ma przegrać, to owszem mają kandydatkę. Jeśli ma wygrać, to raczej wybiorą tego kandydata.

 5. Blogier chce zrzucać… Brać go do Fame, będzie pasował do ich stajni.

  Swoją drogą w tym klinczu, to myślałem że wchłonie tą laskę.

 6. Gość musi być strasznym lewarem. Przecież jak on by się na niej uwiesił całą masą w tym klinczu, to by laska klepała szybciej niż El Najmano.

 7. Przynajmniej prezes Jóżwiak nie musi już szukać przeciwnika dla najmanowej bo ma doskonałą kandydatkę :jarolaugh:

  Nie.

  Najman najchętniej walczy z zawodnikami z ujemnym rekordem więc tylko ten 240 kilowy ,,tur" wchodzi w grę.

  Oczywiście tylko jeśli Herczyk mu wcześniej wszystkie stawy powykręca.

 8. Haha przeczytałem ten temat przed snem i mi się śniło, że Paige Vanzant się biła ze Struvem. Struve dość szybko zaczął ją okładać pod siatką i Paige odklepała ciosy. A jak wychodziła z oktagonu to jej jeszcze Ben Askren rzucił spodenkami od wuefu w ryj. Zajebisty sen więcej nie pamiętam.

 9. To zleży, jeśli Najman ma przegrać, to owszem mają kandydatkę. Jeśli ma wygrać, to raczej wybiorą tego kandydata.

  Przecież gruby by go najebał.

 10. Ktoś może zrobić gifa z tego jak wieloryb wkręca się do oktagonu ? :rofl: TO jest najlepsze wejście do klatki jakie widziałem

 11. Ktoś może zrobić gifa z tego jak wieloryb wkręca się do oktagonu ? :rofl: TO jest najlepsze wejście do klatki jakie widziałem

  Aż obejrzałem. Kurła, z Twojego opisu to myślałem, że przez drzwi nie mógł przejść.

 12. Ktoś może zrobić gifa z tego jak wieloryb wkręca się do oktagonu ? :rofl: TO jest najlepsze wejście do klatki jakie widziałem

  To Zusje nie ma najlepszych wejść w historii MMA? :jon:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.