Belal Muhammad

Belal Muhammad wypowiedział się w mediach na temat byłego mistrza wagi średniej, Seana Stricklanda. Nie spodobało mu się stanowisko Amerykanina w sprawie konfliktu w strefie Gazy.

W obliczu konfliktu w strefie Gazy nie można było mieć wątpliwości, że swoje trzy grosze dorzuci Sean Strickland. Rzeczywiście jeszcze w październiku ubiegłego roku Strickland zaatakował na portalu X Belala Muhammada – Amerykanina z palestyńskimi korzeniami, nazywając go tchórzem za wspieranie Palestyny ze swojego rodzinnego miasta w USA.

Teraz w podcaście Money Loyalty Legacy Muhammad znalazł okazję, aby odpowiedzieć na komentarze Stricklanda:

Szczerze, miałem go gdzieś, dopóki nie wrzuciłem posta o Palestynie jeszcze jakieś trzy lata temu. Stara historia: byli bombardowani, a on skomentował, choć nie miało to nic z nim wspólnego, bo lubi pchać nos w nie swoje sprawy dla atencji. Powiedział coś w stylu: „Muszą się poddać. I tak przegrają, muszą ulec”. Moim zdaniem to najgłupsza wypowiedź w historii.

Zrobił to dla atencji, żebym mu odpowiedział. Ktoś taki, jak on, kto siedzi i śmieje się z umierających ludzi – to pokazuje, jakiego typu osobą on jest. Jest kawałem śmiecia.

Ostatnio płakał na podcaście Theo Vona z powodu swojego ojca i mówił: „Nie możesz gadać o moim ojcu. Nie mów o rodzinie. To nie w porządku”. Ty dosłownie gadasz o ginących w bombardowaniach dzieciach, robisz z tego żarty, ale jeśli mówi się o tobie, to pokazujesz, że masz postawę fałszywego twardziela.

Belal Muhammad do oktagonu powróci na lipcowej UFC 304 w Manchesterze, kiedy stanie do mistrzowskiego rewanżu z Leonem Edwardsem. Sean Strickland zmierzy się już 1 czerwca na UFC 302 z Paulo Costą.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Dundy
Dundy

Legacy FC
Heavyweight

2,189 komentarzy 5,817 polubień

Jakbym widział dyskusję w HP :werdum:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Leniwiec
Leniwiec

Legacy FC
Featherweight

1,918 komentarzy 4,120 polubień

Kiedy niby śmiał się z umierających ludzi? Belal - :najmancoty:

Odpowiedz polub

Avatar of Wtfit
Wtfit

Shark Fights
Light Heavyweight

1,302 komentarzy 3,209 polubień

Czyli opublikował post i obraził się, że ktoś go skomentował? On jest zjebany podwójnie.

Odpowiedz polub