Bassito

Bas Rutten zdementował informacje które pojawiły się w magazynie Muscle and Fitness o chęci rewanżu z Kenem Shamrockiem. Rutten w początkach swojej kariery, dwukrotnie przegrał ze starszym z braci Shamrock. Niestety do trzeciej walki nigdy nie dojdzie ze względu na kontuzję z jakimi boryka się od dłuższego czasu prezenter programu Inside MMA:

Dostałem kilka wiadomości od ludzi, którzy widzieli ten artykuł, który mówi, że chciałbym powrócić z emerytury i walczyć ponownie z Kenem Shamrockiem.

Haha, moja czwarta operacja szyi jest zaplanowana na jutro. Nie trenuje MMA od mojej ostatniej walki w 2006 roku z powodu kontuzji, więc uwierzcie mi, to się nigdy stanie!

Nawet kiedy byłem zdrowy, to chciałem z nim walczyć tylko gdyby on również był w pełni sił. Gdy przyszedł do organizacji Pride FC to powiedziałem im, że wróciłbym z emerytury na walkę z nim. Pride dało mu taką propozycję ale odmówił mówiąc: „Zrobiliśmy to już dwa razy i wystarczy”.

To jest to, szkoda że tak to wygląda dziś. Byłem wtedy zupełnie innym fighterem. Teraz mam około 30% z mojej normalnej siły w ramieniu i barku. Mam nadzieję, że po operacji będzie lepiej.

A jeśli będzie lepiej, będę traktować swoje ciało z największym szacunkiem, nie mam zamiaru nawet trenować już sztuki walki. Mam rozwalone kolana, dosłownie ZERO chrząstki w stawie kolanowym w obu rzepkach, nie jestem w stanie nawet uklęknąć.

A tak dziś wygląda moja szyja.

Powodzenia wszystkim!

13082567_1053612564709108_2098194632780748942_n

Poniżej historia Basa Ruttena

12 KOMENTARZE

  1. Uwielbiam Basa, jeden z najinteligentniejszych, najśmieszniejszych i jak widać, najrozsądniejszych gości w mma 🙂

  2. MMaciek

    Pożądany z niego gość. Uwielbiam jego filmy instruktażowe 🙂

    tu kolejny film "instruktażowy".

  3. Ruttena wolałbym zapamiętać jako chamskiego uderzacza z historycznych dobrych czasów… teraz nie wiem czy w ogóle wszedłby w swoje czerwone, lateksowe buty…

  4. Po tym, jak Ken robi ostatnio z kibiców idiotów i podkłada się w każdej kolejnej walce w Bellatorze – za wszelką cenę należy unikać takiej walki!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.