Organizacja Bare Knuckle Fighting Championship ogłosiła pojedynek kobiet, który odbędzie się na ich ósmej gali. Co ciekawe, weźmie w nim udział Polka, Martyna Krol, która zmierzy się z Calie Cutler.

Martyna Krol to zawodniczka muay thai, która ma na swoim koncie również występy w kickboxingu. Calie Cutler natomiast na swoim koncie ma trzynaście zawodowych pojedynków w MMA – walczyła dla takich organizacji, jak KOTC, RFA czy LFA.

Walka Polki odbędzie się na gali Bare Knuckle FC 8, gdzie w głównym pojedynku Antonio „Bigfoot” Silva zmierzy się z Gabrielem Gonzagą.

51 KOMENTARZE

 1. :brainoverload::waldeklaugh::jarolaugh::juanlaugh::brianvomit::juanlaugh::rainbowvomit::juanlaugh::jimcarreyvomit::jarolaugh:

 2. warto o tym pisać, w końcu to zagraniczna gala

  polskich, które odnoszą sukces międzynarodowy nie warto wspierać

 3. warto o tym pisać, w końcu to zagraniczna gala

  polskich, które odnoszą sukces międzynarodowy nie warto wspierać

  Co

 4. ?

  Jemu pewno chodziło, że piszesz o zagranicznych galach, a nie piszesz nic o coraz bardziej popularnej u dziesięsięciolatków i osób z lekkim upośledzieniem umysłowym gali z patolami.

  :beczka:

 5. Napiszę tylko że niech wygra ładniejsza.

  Nie ma ładniejszej, obie są tak samo brzydkie. :roberteyeblinking:

 6. Jemu pewno chodziło, że piszesz o zagranicznych galach, a nie piszesz nic o coraz bardziej popularnej u dziesięsięciolatków i osób z lekkim upośledzieniem umysłowym gali z patolami.

  :beczka:

  walka na gołe pięści kobiet to jest patola

 7. Pierwsza Polka, a nie Polak. Akurat ta, która 4 lata wstecz przegrała jednogłośnie w Muay Thai z Tiffany van Soest. Zeszpecili Ją jeszcze na tym plakacie, by Jej przeciwniczka nie czuła się gorsza 😆

 8. Hej, zawsze jest szansa, że po kilku walkach będzie wyglądać lepiej. Takie randomowe losowanie cech twarzy za pomocą wpierdolu :awesome:

 9. Niech się baby piero jak chco,przynajmniej nie muszą się martwić o wygląd po walce,bo wiele zepsuć się nie da :jarolaugh:

 10. Pierwsza myśl – Kobiety na gołe pięści? Klikasz, druga myśl – Spoko, gorzej nie będzie.

  Nie Ty jeden. Choć przy mocnym wpierdolu Calie Cutler może być ładniejsza :boss:

 11. Te walki na gołe pięści uważam za mega patologię a tu jeszcze baby mają brać w tym udział, trzeba być niezłym zjebem by się tym jarać.

 12. Śmiałem się od pierwszego komentarza, od komentu zapodanego przez @PLANET – bardziej, @Baton17 mnie rozjebał, @Geronimo dolał oliwy do ognia, @MysticBęben doprowadził mnie niemal do spazmów śmiechu, @ScoTT podtrzymał spazmy, @Scurvol przesadził, zacząłem się tarzać i gdy przy dźwiękach You Are So Beautiful przeczytałem post @majkelo89 i @erytrytol  zaczęło robić sie niebezpiecznie, dostałem skurczu twarzy, @maras oczywiście nie pomógł, tylko pogorszył i nagle kurwa zobaczyłem co wpierdolił @blazini

  :ożeszty:

  o mało nie posrałem się ze śmiechu, serio, czy ktoś kurwa tak miał, to już nie są żarty, po zobaczeniu posta @Malkontent było tylko gorzej. W końcu udało mi się jakoś uspokoić ale boję się kurwie przeglądać dalej ten temat

 13. Śmianie się z czyjegoś ryja jest bardzo nieładne. Świadczy o niskim poziomie kultury oraz ubytkach w rozwoju duchowym, w tym tak ważnych dla pełnego człowieczeństwa aspektach empatii i wyobraźni emocjonalnej. Niewyszukany, chamski żart na temat czyiś niedoskonałości  sprawi tylko złudne wrażenie poczucia bycia lepszym. Jutro rano obudzisz się będąc gorszą wersją samego siebie. To wysoka cena za kilka lajków. Wasze mamy nie byłyby z Was dumne. Ja też nie jestem. Przemyślcie swoje postępowanie.

  pozdrawiam ozięble

 14. Te walki na gołe pięści uważam za mega patologię a tu jeszcze baby mają brać w tym udział, trzeba być niezłym zjebem by się tym jarać.

  w zasadzie to ta formula jest lepsza od boksu w rekawicach, lepsza dla mozgu gorsza dla twarzy 🙂

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.