Tomasz Babiloński, właściciel organizacji Babilon MMA o współpracy z Fight Exclusive Night. Mistrzowie obu organizacji będą się bić ze sobą i wygrany posiadać będzie oba pasy. Wywiad przeprowadzono w salonie Volvo Car Warszawa na ul. Marszałkowskiej w Warszawie.

40 KOMENTARZE

 1. „Przedział wiekowy kibiców FAME to 12-16 lat”

  No gość mógłby się mocno zdziwić. Zresztą na każdym Fame MMA na trybunach "widać" ten przedział 12-16 lat… Dupa piecze 🙂

 2. Piękne są te żale "prawdziwych" o to, że publika ma wyjebane na ich tarzanie się po klatce i że potrzeba jakiejś frikowej historii żeby zainteresować ludzi głupim mordobiciem.

 3. No ale przecież to prawda. Nikt poza tą grupą wiekową nie kojarzy 3/4 tych youtuberów. Ewentualnie absolwenci OHP i średnioogarnięci 20latkowie.

 4. Piękne są te żale "prawdziwych" o to, że publika ma wyjebane na ich tarzanie się po klatce i że potrzeba jakiejś frikowej historii żeby zainteresować ludzi głupim mordobiciem.

  Dupka piecze.

  Wy jesteście żeby normalne MMA upadło i nie było takich inicjatyw jak FEN i Babilon czy co? Bo nie rozumiem takich wpisów. Ma być Tylko KSW i Fame czy ma być tylko Fame bez żadnej sportowej organizacji w Polsce. Może mi ktoś wytłumaczyć skąd taka agresja na zwyczajne MMA?

 5. Dupka piecze.

  Piecze to kelnera, że jakiś dwóch jutuberów zniszczyło mu w niespełna rok inter galaktyczną organizacje.

 6. Piecze to kelnera, że jakiś dwóch jutuberów zniszczyło mu w niespełna rok inter galaktyczną organizacje.

  buahahahahhaah kolejny Marzyciel oni mogą Lewemu i Kawulowi buty czyscic

 7. buahahahahhaah kolejny Marzyciel oni mogą Lewemu i Kawulowi buty czyscic

  Co ty jakiś pojebany jesteś ????:kawulzbani:

 8. Wy jesteście żeby normalne MMA upadło i nie było takich inicjatyw jak FEN i Babilon czy co? Bo nie rozumiem takich wpisów. Ma być Tylko KSW i Fame czy ma być tylko Fame bez żadnej sportowej organizacji w Polsce. Może mi ktoś wytłumaczyć skąd taka agresja na zwyczajne MMA?

  Po co wpuściliście tą tematykę na Cohones? Teraz masz efekty, merytoryczne treści ledwie się przebijają przez te freakowe bzdury. Niektórym już sportowe gale przeszkadzają. :facepalm:

 9. Co ty jakiś pojebany jesteś ????:kawulzbani:

  piszesz takie bzdury ze patole zniszczylo KSW w rok musisz miec niezle zryty beret ,zeby wogole widzic plecy KSW to trzeba potrafic zapelniac najwieksze hale w PL ale patoli jeszcze bardzo duzo brakuje zeby tak było, ciebie oszukali i inne dzieci ktore same nie myslą tez ale do czasu;D

 10. Wy jesteście żeby normalne MMA upadło i nie było takich inicjatyw jak FEN i Babilon czy co? Bo nie rozumiem takich wpisów. Ma być Tylko KSW i Fame czy ma być tylko Fame bez żadnej sportowej organizacji w Polsce. Może mi ktoś wytłumaczyć skąd taka agresja na zwyczajne MMA?

  Dlatego większość użytkowników tego forum, to jedna wielka pomyłka.

 11. piszesz takie bzdury ze patole zniszczylo KSW w rok musisz miec niezle zryty beret ,zeby wogole widzic plecy KSW to trzeba potrafic zapelniac najwieksze hale w PL ale patoli jeszcze bardzo duzo brakuje zeby tak było, ciebie oszukali i inne dzieci ktore same nie myslą tez ale do czasu;D

  Nie spodziewaj się szybkiej refleksji, bo młodzież w naszym kraju to banda kretynów

 12. Wy jesteście żeby normalne MMA upadło i nie było takich inicjatyw jak FEN i Babilon czy co? Bo nie rozumiem takich wpisów. Ma być Tylko KSW i Fame czy ma być tylko Fame bez żadnej sportowej organizacji w Polsce. Może mi ktoś wytłumaczyć skąd taka agresja na zwyczajne MMA?

  Bo promotorzy i zawodnicy pierdola takie glupoty, ze az sie ich nie chce sluchac i ogladac.

 13. Bo promotorzy i zawodnicy pierdola takie glupoty, ze az sie ich nie chce sluchac i ogladac.

  Odnoszę też wrażenie, że w polskim MMA jest straszna spina między zawodnikami i trenerami. Może nie wszystkimi, ale jednak często można odnieść wrażenie, że walka w klatce to dla nich jak walka o życie. Potem po walce brak szacunku do rywala. Nie mówię, że tak jest zawsze, ale jednak oglądam sporo gal i nawet w wypowiedziach przed walkami widać czasem brak luzu. Bądź co bądź to tylko sport w którym czasem zdarzy się porażka i trzeba to umieć przyjąć z pokora.

 14. Wy jesteście żeby normalne MMA upadło i nie było takich inicjatyw jak FEN i Babilon czy co? Bo nie rozumiem takich wpisów. Ma być Tylko KSW i Fame czy ma być tylko Fame bez żadnej sportowej organizacji w Polsce. Może mi ktoś wytłumaczyć skąd taka agresja na zwyczajne MMA?

  Już ci tłumaczę. To nie niechęć do zawodników, federacji, ale do ich podejścia. Oni uważają że należy im sie sponsoring,kilkadziesiąt kafli za walke za samo to że chodzą na treningi, i 2 razy w roku wejdą do klatki.. Wiekszosc narzeka a nie ma nawet 10 walk na koncie, nie sprzedaje biletów , baa nawet efektownych walk nie daje.. Wyobraz sobie że jestes przedstawicielem handlowym.. przychodzisz do pracy odbębniasz 8h i dostaje swoje podstawowe wynagrodzenie, natomiast przychodzi ten co w ciągu 8 godzin sprzeda mega dużo towaru i wiadomo że ma dużo, dużo więcej.. tak działa biznes

 15. Wy jesteście żeby normalne MMA upadło i nie było takich inicjatyw jak FEN i Babilon czy co? Bo nie rozumiem takich wpisów. Ma być Tylko KSW i Fame czy ma być tylko Fame bez żadnej sportowej organizacji w Polsce. Może mi ktoś wytłumaczyć skąd taka agresja na zwyczajne MMA?

  Nie chodzi o to, tylko o podejście promotorów i zawodników, oraz robienie z fanów MMA debili :beer:

 16. Od dawna mam dwójkę z przodu, a Fame MMA mnie ciekawi. Nie rozumiem podejścia, że każdy powinien sięgać po towar z najwyższej półki (choć i tu Babilon by nie wygrał). Co jest bardziej wartościowe, muzyka klasyczna czy disco polo? No klasyczna (o ile da się to ocenić), ale jak piję browarki to może wolę jakiegoś gówna posłuchać? Czy to czyni ze mnie kogoś gorszego? Czasem ludzie mają ochotę na prymitywną rozrywkę, chcą się pośmiać; Bonus BGC został wykreowany na legendę dla beki i ta narracja się ciągnie od dawna. I wciąż mnie bawi 🙂

  Tak, odpisuję na nagłówek, nie chce mi się tego słuchać. Target Babilonu to hardkorowi fani MMA, albo jacyś pozerzy, którzy chcą udawać, że ogarniają polską scenę. Target Fame to cała Polska, która mniej więcej ogarnia internet i jest podatna na rozrywkę z niższej półki. Taka różnica.

 17. Wy jesteście żeby normalne MMA upadło i nie było takich inicjatyw jak FEN i Babilon czy co? Bo nie rozumiem takich wpisów. Ma być Tylko KSW i Fame czy ma być tylko Fame bez żadnej sportowej organizacji w Polsce. Może mi ktoś wytłumaczyć skąd taka agresja na zwyczajne MMA?

  Tak

 18. Wy jesteście żeby normalne MMA upadło i nie było takich inicjatyw jak FEN i Babilon czy co? Bo nie rozumiem takich wpisów. Ma być Tylko KSW i Fame czy ma być tylko Fame bez żadnej sportowej organizacji w Polsce. Może mi ktoś wytłumaczyć skąd taka agresja na zwyczajne MMA?

  To w jakim celu dajecie artykuły o tych galach frików? Rozumiem, ze wyświetlenia strony musza być na wysokim poziomie? Nie zadasz właścicielom ksw pytania, czy poprzez organizowanie gali z frikami chcą zabić poziom sportowy w ksw?

 19. Wy jesteście żeby normalne MMA upadło i nie było takich inicjatyw jak FEN i Babilon czy co? Bo nie rozumiem takich wpisów. Ma być Tylko KSW i Fame czy ma być tylko Fame bez żadnej sportowej organizacji w Polsce. Może mi ktoś wytłumaczyć skąd taka agresja na zwyczajne MMA?

  Co to to nie. :razz:łacz:

  Prawdziwie powinno być:

  Wy jesteście żeby normalne MMA przetrwało i nie było takich inicjatyw jak Cyrk KSW czy co? Bo nie rozumiem takich wpisów. Ma być Tylko MMA i Fame czy ma być tylko MMA bez żadnej frekowej organizacji w Polsce. Może mi ktoś wytłumaczyć skąd taka agresja na Kompromitacje sztuk walki?

  To tak jak najbardziej:frankapprove:

  Byle tylko FAME było gwoździem do trumny Cyrku, sam z miłą chęcią dorzucę parę groszy na PPV patusów.:kawulpokapoka:

 20. Wy jesteście żeby normalne MMA upadło i nie było takich inicjatyw jak FEN i Babilon czy co? Bo nie rozumiem takich wpisów. Ma być Tylko KSW i Fame czy ma być tylko Fame bez żadnej sportowej organizacji w Polsce. Może mi ktoś wytłumaczyć skąd taka agresja na zwyczajne MMA?

  Ale nikt nie atakuje włodarzy Babilonu itp. z nudów i bez powodu. Natomiast jeżeli któryś z przedstawicieli w.w. zarzuca konkurencji totalne gówno tylko po to, by się poczuć lepiej ze swoimi średnimi wynikami to wtedy można się przyczepić.

  Podobnie jest dzisiaj w hip-hopie. Oldskulowcy najeżdżają na nową szkołę za to, że ta zrzesza małolatów i nie jest tak hermetyczna. Dla mnie takie cechy nowoczesnych nurtów w czymkolwiek to zalety, a nie wady. Ja jako entuzjasta MMA chciałbym, żeby dzieciaki z podstawówki kojarzyły techniki kończące i chciały ich spróbować na treningach. Czy wolałbym, żeby te inspiracje czerpali od zadedykowanych, wieloletnich sportowców? Tak. Czy przeszkadza mi, że źródło jest inne, ale równie efektywne? Nie, nie powinno mnie to raczej obchodzić.

 21. Ale nikt nie atakuje włodarzy Babilonu itp. z nudów i bez powodu. Natomiast jeżeli któryś z przedstawicieli w.w. zarzuca konkurencji totalne gówno tylko po to, by się poczuć lepiej ze swoimi średnimi wynikami to wtedy można się przyczepić.

  Podobnie jest dzisiaj w hip-hopie. Oldskulowcy najeżdżają na nową szkołę za to, że ta zrzesza małolatów i nie jest tak hermetyczna. Dla mnie takie cechy nowoczesnych nurtów w czymkolwiek to zalety, a nie wady. Ja jako entuzjasta MMA chciałbym, żeby dzieciaki z podstawówki kojarzyły techniki kończące i chciały ich spróbować na treningach. Czy wolałbym, żeby te inspiracje czerpali od zadedykowanych, wieloletnich sportowców? Tak. Czy przeszkadza mi, że źródło jest inne, ale równie efektywne? Nie, nie powinno mnie to raczej obchodzić.

  Ty chcesz być jeszcze moderatorem?

  :kawulpokapoka:

 22. Może mi ktoś wytłumaczyć skąd taka agresja na zwyczajne MMA?

  Ja moge jesli chcesz. To wynika z tego samego co popyt na FAME MMA, na tantedtne ksiazki, filmy, muzyke czy widowiska. Z glupoty.

 23. Ja moge jesli chcesz. To wynika z tego samego co popyt na FAME MMA, na tantedtne ksiazki, filmy, muzyke czy widowiska. Z glupoty.

  Agresja na zwyczajne mma wynika z głupoty :zakręcony: To jakaś rozrywka dla ludzi z wyższych sfer intelektualnych czy po prostu wyżej srasz niż dupe masz?

 24. Odnoszę też wrażenie, że w polskim MMA jest straszna spina między zawodnikami i trenerami. Może nie wszystkimi, ale jednak często można odnieść wrażenie, że walka w klatce to dla nich jak walka o życie. Potem po walce brak szacunku do rywala. Nie mówię, że tak jest zawsze, ale jednak oglądam sporo gal i nawet w wypowiedziach przed walkami widać czasem brak luzu. Bądź co bądź to tylko sport w którym czasem zdarzy się porażka i trzeba to umieć przyjąć z pokora.

  Na pewno cos w tym jest. Mnie wierzenie, ze robia cos niesamowitego i arogancja zawodnikow juz skutecznie odrzucilo od polskiego mma.

 25. To jest nie prawda.

  Z cyklu podsłuchane w pociągu: ,,nie wejdę na FameMMA bo wpuszczają od 16 lat"

  I tu trzeba przyznać, że to dobra inicjatywa. Jak ja widzę tą masę ludzi idących na boks, albo MMA aby się wychamić siedząc na trybunach: nie wiem nawet czy z dowodem nie powinni wpuszczać.

  Większe prostactwo na trybunach to tylko piłka nożna klubowa…

  Wiadomo, nie ma jeszcze tej dziczy co jest w Brazylii, ale jest blisko.

 26. KSW mimowolnie samo wyrządziło szkodę "prawdziwemu mma" sprzedając produkt cyrko-podobny jako największych herosów po tej stronie Atlantyku. Do tego jadą na Pudziao jako #1 od wielu lat choć to tylko konwertowany frik. Wszystkie ich gwiazdy zostały pomalutku wyjaśnione, a akurat fani "prawdziwego mma" nie dadzą się nabrać na następne pokolenie "herosów". I koło się zamyka. W boksie można sobie hodować rekordy na bumach, jest wiele kart drugiego i trzeciego sortu a tu środowisko mma żąda, żeby na każdej karcie KSW były co najmniej 3-4 pojedynki na poziomie (raczej kiedyś bo teraz to już jedno zestawienie wystarczy). Robią cztery gale w roku a i tak mają problem, żeby trzymać poziom. Zrobili monopol, mają od chooja ludzi na kontrakcie, ale tylko żeby tzw. konkurencja ich nie podebrała i pozbawiła ich monopolu.

  Kawul i Lewy już wiedzą, że to długo nie pociągnie. Pudzian i Mamed to dwóch szeroko rozpoznawalnych zawodników w kraju. Jak Pudzian skończy to kto im będzie sprzedawał PPV? Narkun? No bez jaj. To już Kołecki ma bardziej chodliwe nazwisko. Koniec KSW jest chyba bliższy, niż się niektórym wydaje, a Babilon i FEN chcą tylko przejąć rynek w sumie bez wysiłku. Chcieli kosić hajs od Januszy za PPV a tu się okazało, że Janusze wolą FAME i co teraz?

  FAME weszło w niszę i jak się okazało ludzie chcą oglądać byle amatorów rodem z osiedla jak się nawalają bez ładu i składu. I tak się kończy elitarność "prawdziwego mma", gdzie niektórym się wydawało, że będą Panami Wojownikami na grubym hajsie od "pracodawcy" chodzącymi po talk-showach i innych telewizjach. Taki chooj mości panowie.

 27. Rozumiem ze ten przedział wiekowy gdyby oglądał już mma to było by cacy.::really::

  Takie gadanie nie ma sensu, co z reszta widać ze się odbija rykoszetem w włodarzy. Ej ludki jeśli Krs przez takie pierdololenie plus legendarność tez traci fanów to może trzeba jakieś wyciągnąć wnioski, fame jest i póki co będzie. Może to taka moda j za rok czy dwa w Polsce nie będzie chciał tego oglądać bo wymyśla ze będą się napierdalac do siebie z łuków, a może na stałe zagości w polskim rozrywkowym bagnie chuj wie. W każdym razie takie szydzenie i bagatelizowanie to tylko woda na młyn fame.

  Moj dziadek powtarzał ze jakby komuniści Polakom nakazali chodzić do kościoła to w 5 lat polska by była najbardziej ateistycznym krajem na świecie, fame oglądają tylko dzieci? Ta? Ty kurwo patrz mam 30 lat i obejrzę.  Tacy jesteśmy.:conorsalute:

 28. "Przedział wiekowy kibiców FAME to 12-16 lat"

  Ale gdyby osoby z tego przedziału wiekowego wykupywały bilety czy w jakikolwiek inny sposób wspierały takie organizacje jak Babilon MMA, to już narracja byłaby typu "fajnie, że młodzież interesuje się sportami walki".

  Babiloński hipokrytą był już dawno przed wejściem w MMA, więc w sumie mnie to nie dziwi.

 29. „Przedział wiekowy kibiców FAME to 12-16 lat”

  No gość mógłby się mocno zdziwić. Zresztą na każdym Fame MMA na trybunach "widać" ten przedział 12-16 lat… Dupa piecze 🙂

  Ale taka prawda. A ci starsi to w dużej mierze inni jutuberzy i inni atencjusze, no plus znajomi walczących. Bo niby kto dorosły poświęca czas na Rafonixa, Kruszwila czy Isamu?

 30. Na pewno cos w tym jest. Mnie wierzenie, ze robia cos niesamowitego i arogancja zawodnikow juz skutecznie odrzucilo od polskiego mma.

  Haha, dokładnie, niemal każdy jeden co złapie trochę rozpoznawalności to jest super bohater, który postawił/zarazykował wszystko dla tej jakże szlachetnej dyscypliny (tyczy sie także boksu), a wszyscy którzy nie zgadzają się z tą linią lub nie daj Boże ośmielą na krytykę są chuja wartymi nieudacznikami co powinni sami spróbować, najlepiej od razu na sparingu…

  Oczywiście nie zmienia to w żadnym stopniu tego czym jest FAME – zarazą od której wolę sie trzymać z daleka.

 31. Wy jesteście żeby normalne MMA upadło i nie było takich inicjatyw jak FEN i Babilon czy co? Bo nie rozumiem takich wpisów. Ma być Tylko KSW i Fame czy ma być tylko Fame bez żadnej sportowej organizacji w Polsce. Może mi ktoś wytłumaczyć skąd taka agresja na zwyczajne MMA?

  Zwyczajne MMA? Może przyjrzyjmy się bliżej:

  FEN – Żenująca kopia KSW, z freak fightami i walkami K1 na karcie, a największą żenadą jest Prezes Jóźwiak, z ego wyjebanym do kosmosu i swoimi bredniami o rekordach.

  Babilon MMA – "Zwyczajne MMA", gdzie w main evencie, jest walka pięściarska. :rofl:

  Jeśli chodzi o inicjatywę, połączenia FEN i Babilon MMA, to jestem na nie, o ile Babilon mimo tej rakowej wstawki bokserskiej lubię, tak FEN to kwintesencja raka i obawiam się, że ta współpraca Babilońskiemu nie wyjdzie na dobre.

  Ja osobiście już dawno, byłem za tym, żeby powstały organizacje freak fightowe i żyły sobie swoim życiem, z resztą wiedziałem, że to kwestia czasu, KSW życzę szczerze upadku, bo z tego gniota już nic nie będzie, jak tylko Pudzian odejdzie na emeryturę. Najlepsze jednak w tym wszystkim jest to, że właściciele FMMA nie mają zamiaru konkurować z profesjonalnym MMA, to część ludzi z kręgu "prawdziwego MMA" ma ogromny ból dupy, o lepszy pomysł biznesowy, a w te ideologiczne pierdololo o obronie MMA nie wierzę, z resztą od kiedy, napierdalanie się po ryjach w klatce, jest jakąś szlachetną rozrywką dla ludzi z wysokimi pozycjami społecznymi? :razz:utinlaugh:

 32. Oczywiście nie zmienia to w żadnym stopniu tego czym jest FAME – zarazą od której wolę sie trzymać z daleka.

  a mnie to w sumie bawi, ze ludzie ktorzy nie sa zwiazanie z mma robia duzo wiekszy hajs na tym sporcie niz nasi gladiatorzy jedyni prawilni. Nawet taki Akop "umie sie sprzedac" i zainteresowac ludzi.

 33. Zwyczajne MMA? Może przyjrzyjmy się bliżej:

  FEN – Żenująca kopia KSW, z freak fightami i walkami K1 na karcie, a największą żenadą jest Prezes Jóźwiak, z ego wyjebanym do kosmosu i swoimi bredniami o rekordach.

  Babilon MMA – "Zwyczajne MMA", gdzie w main evencie, jest walka pięściarska. :rofl:

  Jeśli chodzi o inicjatywę, połączenia FEN i Babilon MMA, to jestem na nie, o ile Babilon mimo tej rakowej wstawki bokserskiej lubię, tak FEN to kwintesencja raka i obawiam się, że ta współpraca Babilońskiemu nie wyjdzie na dobre.

  Ja osobiście już dawno, byłem za tym, żeby powstały organizacje freak fightowe i żyły sobie swoim życiem, z resztą wiedziałem, że to kwestia czasu, KSW życzę szczerze upadku, bo z tego gniota już nic nie będzie, jak tylko Pudzian odejdzie na emeryturę. Najlepsze jednak w tym wszystkim jest to, że właściciele FMMA nie mają zamiaru konkurować z profesjonalnym MMA, to część ludzi z kręgu "prawdziwego MMA" ma ogromny ból dupy, o lepszy pomysł biznesowy, a w te ideologiczne pierdololo o obronie MMA nie wierzę, z resztą od kiedy, napierdalanie się po ryjach w klatce, jest jakąś szlachetną rozrywką dla ludzi z wysokimi pozycjami społecznymi? :razz:utinlaugh:

  Babilon i FEN nie łączą sił ze względu na sport a na biznes, tj. chcą przejąć rynek po tym jak KSW padnie. Widać, że chcą na to zwyczajnie poczekać a potem cyk i już nowa mega federacja jest na miejscu, zanim jakiś inny prawilniak będzie chciał się w to bawić.

  Co do Fame, to pisałem już wcześniej, KSW przeszacowało potencjał rynkowy Fame, myśleli, że tamci zjadą na minusie po trzech galach a tu pociąg się rozpędza. Próbowali ratować sytuację "prawilnymi frikami" spod znaku FFF ale na marne. Polska to jednak kraj gdzie "artyści" disco polo koszą gruby hajs i nawet jak Fame to odpowiednik tego disco polo w światach walki to jednak to się sprzedaje dobrze, bez względu na to co inteligencja mma o tym myśli. Fame już chyba odcięło patostrimerów a taki Najman to dla nich złota kura. Wszyscy się z niego śmieją, ale i tak włączą zobaczyć, którą ręką będzie klepał. Taki kurna kraj 😆

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.