Organizacja Babilon MMA przyznała bonusy po piątkowej gali w Radomiu. Nagrodzono zawodników za walkę, poddanie i występ wieczoru.

Bonus pieniężny za walkę wieczoru trafi w ręce Daniela Skibińskiego i Davy’ego Gallona. Obaj stworzyli kapitalne, 3-rundowe widowisko. W dwóch pierwszych odsłonach dominował Polak, który sprowadzał Francuza do parteru i tam kontrolował sytuację, uderzając z góry. W trzeciej rundzie Gallon ruszył do przodu. Skibiński przyjął kilka bardzo mocnych ciosów, ale zdołał przenieść walkę do parteru. Zawodnik Ankosu MMA Poznań zwyciężył na kartach wszystkich sędziów.

Nagroda za poddanie wieczoru powędruje w ręce Michała Elsnera. Zawodnik z Radomia odprawił Łukasza Bugara, zapinając mu balachę. Elsner dopisał do rekordu 14 zwycięstwo (12 przez poddanie).

Bonus otrzymał również Daniel Rutkowski. Bohater radomskiej publiczności przez dwie rundy dominował nad Mateuszem Sińskim. W drugiej odsłonie „Rutek” próbował gilotyny, ale ostatecznie zakończył walkę po bardzo mocnych ciosach w parterze.

4 KOMENTARZE

  1. Moim zdaniem jeden z bonusow powinien trafic do Oniszczuka. To byl zdecydowanie najefektowniejszy wystep tego wieczoru, a to przeciez nie jego wina, ze dostal ogora. Zreszta calkiem mozliwe, ze z mlodszym Celinskim zrobilby to samo. Pojawily sie juz jakies informacje odnosnie ogladalnosci ?

  2. Czy jest sens podawac info o bonusach nie informując przy tym jakie to kwoty? Dla mnie bez sensu…

    W polskich federacjach to są takie fejk bonusy, medialne. Fajnie brzmi ale nikt się nie przyzna, że to jest 500-1000 zl, bo jednak wstyd, ze taki ochłap.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.