Rafał Dudek zanotował kolejne zwycięstwo z rzędu. Podczas gali Babilon MMA 45, która 1 czerwca odbyła się w Nowym Targu, 40-letni zawodnik pokonał jednogłośną decyzją sędziów Dominika Zadorę.

Rafał Dudek jako pierwszy ruszył do przodu, spychając Dominika Zadorę pod siatkę. Początek spokojny, jednak w kolejnych akcjach zawodnicy się rozkręcali. Zadora spróbował wysokiego kopnięcia, Dudek je przechwycił i podciął rywala. Coraz częściej kombinacjami atakował starszy z zawodników. Pod koniec pierwszej rundy trafił kilka razy z rzędu świetnymi kolanami, które dotarły do głowy Zadory. W ostatnich sekundach odsłony „Japoński Drwal” był liczony po kolejnym świetnym kolanie ze strony Dudka, tym razem na korpus. Zadora zdołał jednak wstać pod koniec liczenia.

Dobre podcięcie ze strony Dominika Zadory na początku drugiej odsłony. Rafał Dudek szukał ponownie kolan, które bardzo dobrze działały w poprzedniej rundzie. Starszy zawodnik narzucał presję i dyktował tempo, spychając tym samym Dominika Zadorę do defensywy. 

W dalszym ciągu środek klatki zajmował Rafał Dudek, który wciąż spychał Dominika Zadorę pod siatkę, zaznaczając tym samym swoją kontrolę. W połowie rundy świetne kolano ze strony Dudka. Zadora coraz częściej klinczował w odpowiedzi na ofensywę przeciwnika. Rafał Dudek przez cały czas szedł jednak do przodu, zadając kolejne kombinacje i kopnięcia.

Dla Dominika Zadory był to powrót do Babilon MMA po dwuletniej przerwie – ostatnią walkę pod szyldem tej organizacji stoczył w czerwcu 2022 roku i przegrał wtedy w pierwszej rundzie przez przerwanie lekarza z Rafałem Dudkiem. W kolejnych występach „Japoński Drwal” na gali PRIME Show MMA rozbił ciosami na zasadach boksu Kasjusza Życińskiego, natomiast w FAME na zasadach MMA został poddany przez Alana Kwiecińskiego, a w boksie przegrał niejednogłośnie na punkty z Michałem Pasternakiem.

Rafał Dudek od czasu ostatniej walki z Dominikiem Zadorą stoczył sześć pojedynków. 40-latek wygrywał na punkty z Denisem Dąbkowskim, Krzysztofem Rytą i Patrykiem Kocajem, przed czasem pokonywał Bartłomieja Nowaka i Stepana Gubę, a zremisował z Artemem Razhikiem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Siedem
Siedem

Kapitan Ulicy

18,045 komentarzy 47,712 polubień

Zadzior pro fighter zawiódł.

Odpowiedz polub

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

17,942 komentarzy 75,120 polubień

Zadora to najbardziej napompowany bum w Polsce.

Odpowiedz polub

Avatar of ninja
ninja

UFC
Heavyweight

18,186 komentarzy 41,891 polubień

Zadora to najbardziej napompowany bum w Polsce.

i bardzo wkurwiający szczur miałem okazję poznać osobiście

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of Janusz Sram
Janusz Sram

WSOF
Light Heavyweight

3,437 komentarzy 5,017 polubień

Feminista wyjaśniony nawet przez emeryta

Odpowiedz polub