1 czerwca o godzinie 19:00 w Nowym Targu rozpoczęła się gala Babilon MMA 45, podczas której kibice zobaczyli dziesięć pojedynków. W najważniejszym z nich Szymon Rakowicz stanął do obrony tytułu mistrzowskiego Babilon MMA w kategorii piórkowej w starciu z Pawłem Polityło.

Wyniki gali:

Walka wieczoru:

Pojedynek o mistrzostwo Babilon MMA w kategorii piórkowej
65,8 kg: Paweł Polityło (MMA 9-4-0, BABILON MMA 2-0-0) pokonał Szymona Rakowicza (MMA 6-3-0, BABILON MMA 4-1-0) jednogłośną decyzją sędziów (50-45, 50-45, 49-46)

Karta główna:

77,1 kg [K-1]: Rafał Dudek pokonał Dominika Zadorę jednogłośną decyzją sędziów (29-27, 30-26, 30-26)
70,3 kg: Marcin Skrzek (MMA 8-5-0, BABILON MMA 3-4-0) pokonał Leandro Barbosę (MMA 12-8-0, BABILON MMA 0-1-0) przez nokaut (lewy prosty) w rundzie drugiej (2:57)
93,0 kg: Sergiusz Zając (MMA 6-1-0, BABILON MMA 4-0-0) pokonał Ramona Druma (MMA 1-2-0, BABILON MMA 0-1-0) przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze) w rundzie pierwszej (2:19)
120,2 kg: Jacek Kujtkowski (MMA 3-1-0, BABILON MMA 1-0-0) pokonał Michała Bednarskiego (MMA 1-2-0, BABILON MMA 1-2-0) jednogłośną decyzją sędziów (30-27, 29-28, 30-27)
65,8 kg: Krzysztof Geburek (MMA 2-0-0, BABILON MMA 1-0-0) pokonał Sebastiana Olszowego (MMA 1-1-0, BABILON MMA 0-1-0) jednogłośną decyzją sędziów (29-28, 30-27, 29-28)
83,9 kg: Krzysztof Pitoń (MMA 1-0-0, BABILON MMA 1-0-0) pokonał Mateusza Dominiaka (MMA 0-1-0, BABILON MMA 0-1-0) przez poddanie (skrętówka) w rundzie pierwszej (2:09)

Karta wstępna:

120,2 kg [K-1]: Stanisław Ogorzałek pokonał Igora Krukowskiego przez techniczny nokaut (liczenie po niskich kopnięciach) w rundzie pierwszej (1:51)
68,0 kg [Semi-Pro]: Maks Karkula pokonał Filipa Kaczorka przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze) w rundzie drugiej (2:28)
65,8 kg [Semi-Pro]: Radosław Przekwas pokonał Krystiana Jarosza jednogłośną decyzją sędziów (30-27, 29-28, 29-28)

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

75 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Papieżak
Papieżak

UFC
Welterweight

9,396 komentarzy 35,228 polubień

Będzie oglądane jak zawsze. Legia Babilońska w gotowości. :pudzianfap:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

Babilon wystawia najlepsze co ma.

Jest nawet potęzny putinowski góral - Pitoń.

98bcb5d2ef97ea182c9356603940bd0d.jpg

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Patrosixxx
Patrosixxx

UFC
Heavyweight

18,568 komentarzy 35,886 polubień

To już dziś potężny Babilon

Odpowiedz 1 Like

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

Padre Artnox zmontował taka kartę, że nie da się zrobić lepszej przystawki przed UFC.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

Nie wiem gdzie to wrzucić więc wrzucę tu - Rumuni też chcą we freakfighty.

Odpowiedz 9 polubień

Avatar of Prorok Izajasz
Prorok Izajasz

UFC
Light Heavyweight

14,767 komentarzy 25,704 polubień

Nie wiem gdzie to wrzucić więc wrzucę tu - Rumuni też chcą we freakfighty.

Ale gruby ładuje szoniska!!! Szacun!!!

Odpowiedz 9 polubień

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,357 komentarzy 81,884 polubień

O kurwa, ale zastępstwo dla Zająca, okej, ta walka już mnie nie interesuje, został tylko..... Zadora.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Jakub Madej
Jakub Madej

Moderator

7,985 komentarzy 24,789 polubień

O kurwa, ale zastępstwo dla Zająca, okej, ta walka już mnie nie interesuje, został tylko..... Zadora.

No ładnie się tą kartą posypała w ostatnich dniach niestety

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

O kurwa, ale zastępstwo dla Zająca, okej, ta walka już mnie nie interesuje, został tylko..... Zadora.

Padre ściaga topowego Brazola z TOP1000 a hejter będzie hejtował.

1717244946373.png

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Papieżak
Papieżak

UFC
Welterweight

9,396 komentarzy 35,228 polubień

WIELKI BABILON czas start od potężnego semi-pro :pudzianfap:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

JAZDA! Ruszamy - semi pro 66kg - ogórki wchodzą do gry!

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

Na publicznosci jakieś 20 osób - babilonowy standard.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Papieżak
Papieżak

UFC
Welterweight

9,396 komentarzy 35,228 polubień

Na publicznosci jakieś 20 osób - babilonowy standard.

i chyba jest tam ring girl z legendarnego spotu Gromdy :juanlaugh:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

Sędzia wyglada jak siwy Błachowicz za 10 lat XD.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

Ale gruby ładuje szoniska!!! Szacun!!!

Jakby były 4 to by 4 skasował! I to zerwanie stanika na samym końcu!

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Papieżak
Papieżak

UFC
Welterweight

9,396 komentarzy 35,228 polubień

Sędzia wyglada jak siwy Błachowicz za 10 lat XD.

Kurwa, rzeczywiście :juanlaugh:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of SławekDesperski
SławekDesperski

Shark Fights
Welterweight

1,235 komentarzy 4,826 polubień

Czy ktoś cykniety jest Mi w stanie wytłumaczyć w jaki sposób Babilon jeszcze 1234 razy nie zbankrutował i utrzymuje się na powierzchni?

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

Czy ktoś cykniety jest Mi w stanie wytłumaczyć w jaki sposób Babilon jeszcze 1234 razy nie zbankrutował i utrzymuje się na powierzchni?

Hajs z Polsatu, wypłaty zawodników rzędu kilkuset PLN - skoro Koziorzębski miał 4k w FEN to w Babilonie takie stawki są pewnie dla mistrzów. Do tego kickbokserzy i semni-pro walczący za darmo. No i hala pewnie za frajer - nie bez powodu to zawsze jest gdzieś w Polsce B/C - Gwóźdź zgarnia hajs od lokalnego samorządu i dostaje halę za darmo,

Polsat daje na produkcje i jakoś się to kręci. Jedyny problem, ze traci na tym MMA i ja tu nie żartuje - i tak tego nikt nie ogląda, Polsat widzi wyniki i może niedługo skończyć to dotować bo nie ogląda tego nikt poza nami a sportowo Babilon to dramat - mistrzowie to bumiska typu Sudolski.

Odpowiedz 5 polubień

click to expand...
Avatar of Papieżak
Papieżak

UFC
Welterweight

9,396 komentarzy 35,228 polubień

Hajs z Polsatu, wypłaty zawodników rzędu kilkuset PLN - skoro Koziorzębski miał 4k w FEN to w Babilonie takie stawki są pewnie dla mistrzów. Do tego kickbokserzy i semni-pro walczący za darmo. No i hala pewnie za frajer - nie bez powodu to zawsze jest gdzieś w Polsce B/C - Gwóźdź zgarnia hajs od lokalnego samorządu i dostaje halę za darmo,

Polsat daje na produkcje i jakoś się to kręci. Jedyny problem, ze traci na tym MMA i ja tu nie żartuje - i tak tego nikt nie ogląda, Polsat widzi wyniki i może niedługo skończyć to dotować bo nie ogląda tego nikt poza nami a sportowo Babilon to dramat - mistrzowie to bumiska typu Sudolski.

Prawda. Realnie ogląda to 10 osób na Cohones, ojciec mojego kolegi (koleś jest prawdziwym żołnierzem Legii Babilońskiej. Zawsze, gdy mój ziomek jest u rodziny, ojciec go woła by przyszedł oglądać Wielki Babilon), a do tego może drugie tyle randomów. A finansowanie pewnie jest takie jak wspomniałeś.

Odpowiedz 6 polubień

click to expand...
Avatar of SławekDesperski
SławekDesperski

Shark Fights
Welterweight

1,235 komentarzy 4,826 polubień

Hajs z Polsatu, wypłaty zawodników rzędu kilkuset PLN - skoro Koziorzębski miał 4k w FEN to w Babilonie takie stawki są pewnie dla mistrzów. Do tego kickbokserzy i semni-pro walczący za darmo. No i hala pewnie za frajer - nie bez powodu to zawsze jest gdzieś w Polsce B/C - Gwóźdź zgarnia hajs od lokalnego samorządu i dostaje halę za darmo,

Polsat daje na produkcje i jakoś się to kręci. Jedyny problem, ze traci na tym MMA i ja tu nie żartuje - i tak tego nikt nie ogląda, Polsat widzi wyniki i może niedługo skończyć to dotować bo nie ogląda tego nikt poza nami a sportowo Babilon to dramat - mistrzowie to bumiska typu Sudolski.

Czyli jest w większości jak podejrzewałem ale miło usłyszeć to od kogoś innego :beer:. Zdrówko Zielony!

Odpowiedz 3 polubień

click to expand...
Avatar of Jakub Madej
Jakub Madej

Moderator

7,985 komentarzy 24,789 polubień

Jakaś dziwna taktyka tego Krukowskiego

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Dawid _Ozdoba-Legenda
Dawid _Ozdoba-Legenda

UFC
Middleweight

11,176 komentarzy 30,834 polubień

Hajs z Polsatu, wypłaty zawodników rzędu kilkuset PLN - skoro Koziorzębski miał 4k w FEN to w Babilonie takie stawki są pewnie dla mistrzów. Do tego kickbokserzy i semni-pro walczący za darmo. No i hala pewnie za frajer - nie bez powodu to zawsze jest gdzieś w Polsce B/C - Gwóźdź zgarnia hajs od lokalnego samorządu i dostaje halę za darmo,

Polsat daje na produkcje i jakoś się to kręci. Jedyny problem, ze traci na tym MMA i ja tu nie żartuje - i tak tego nikt nie ogląda, Polsat widzi wyniki i może niedługo skończyć to dotować bo nie ogląda tego nikt poza nami a sportowo Babilon to dramat - mistrzowie to bumiska typu Sudolski.

Nie skończą, bo to robi Tomek Babilonski z Przemkiem Krokiem, który jest powiązany ze Solorzem.

Odpowiedz 4 polubień

click to expand...
Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

Walka wielkich chłopisk w K1 absolutny światowy TOP!

Podhale - gorole - malowane dzieci!

Niejedna butelka za wami poleci!

Nie jedna, nie dziesięcć a całe tysiące!

Będziecie spier... jak dzikie zające!

(HEJ!)

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

Nie skończą, bo to robi Tomek Babilonski z Przemkiem Krokiem, który jest powiązany ze Solorzem.

Czyli żyć - nie umierać - co by nie mówić to jest teoretycznie 5h (!) wypełniające ramówkę - biorąc pod uwagę czas telewizyjny to taniej byłaby tylko telewróżka.

A muszą ten Polsat Sport fight jakoś wypełnić - a tu 5h programu LIVE w ramówce weekendowej i 10 powtórek później wrzuconych jako zapachajdziury!

Odpowiedz 1 Like

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

Ziomeczek wjeżdża przy Akurat "Lubię mówić z tobą" - czegoś takiego nie było w historii polskiego MMA XD

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Patrosixxx
Patrosixxx

UFC
Heavyweight

18,568 komentarzy 35,886 polubień

Jestem. Coś mnie ominęło?

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Patrosixxx
Patrosixxx

UFC
Heavyweight

18,568 komentarzy 35,886 polubień
Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

Jestem. Coś mnie ominęło?

W K1 WIEEELKICH CHŁOPISK spaślak dostał 2 lowkicki i poddał walkę :D A tak to nic nie straciłeś. W sumie teraz niezłe poddanie.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Heavyweight

17,673 komentarzy 39,072 polubień

Dominiak już nikogo nie zdominuje :juanlaugh:

Odpowiedz 1 Like