Informacja prasowa:

Adam Biegański (5-0, 1 KO, 3 Sub) wraca do klatki. 8 czerwca podczas Babilon MMA 4 w Ełku „Viking” stoczy walkę z Michałem Pietrzakiem (5-3, 1 KO, 2 Sub). Starcie odbędzie się w limicie kategorii średniej.

Biegański zadebiutował w organizacji Tomasza Babilońskiego w marcu tego roku. Po ciekawym pojedynku w Radomiu pokonał przez poddanie faworyta miejscowej publiczności Piotra Przepiórkę. Niedługo później wyższość „Vikinga” musiał uznać David Sokolovsky. Jak na razie kariera zawodnika klubu Vale Tudo Białystok przebiega wzorowo. Od zawodowego debiutu w 2017 roku wygrał on 5 pojedynków, z czego aż 4 przed czasem.

W Ełku rozpędzonego Biegańskiego postara się zatrzymać Michał Pietrzak. Reprezentujący poznański klub Czerwony Smok „The Crusher” postara się zmazać plamę po ostatniej przegranej, którą zafundował mu Szymon Dusza. Pietrzak odniósł do tej pory 5 zwycięstw i 3-krotnie wychodził z klatki jako pokonany.

W walce wieczoru Babilon MMA 4 wystąpi Szymon Kołecki. Mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów zamelduje się w klatce już po raz szósty. Do tej pory nie znalazł pogromcy. W Ełku potwierdzono również występ Daniela Rutkowskiego, Aleksandra Georgasa, Kacpra Formeli, Adama Brzezowskiego, Piotra Niedzielskiego, Damiana Zorczykowskiego, Mateusza Sińskiego, Michała Szulińskiego oraz Pawła Brandysa.

Galę Babilon MMA 4 pokaże stacja Polsat.

Aktualna karta walk:

93 kg: Szymon Kołecki (5-0) – TBA
65,8 kg: Daniel Rutkowski (5-2) – Aleksander Georgas (9-5)
70,3 kg: Kacper Formela (7-1) – Adam Brzezowski (5-2)
77,1 kg: Piotr Niedzielski (9-4) – TBA
65,8 kg: Damian Zorczykowski (4-2) – Mateusz Siński (2-1)
83,9 kg: Adam Biegański (5-0) – Michał Pietrzak (5-3)
91,5 kg: Michał Szuliński (9-4-1) – Paweł Brandys (6-5-2)

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.