szpilka wrzosek

Arkadiusz Wrzosek i Artur Szpilka są otwarci na to, aby zmierzyć się z sobą w klatce KSW. Marek Samociuk, klubowy kolega Wrzoska, jest zdania, że były kickboxer powinien bez większych problemów wygrać z byłym pięściarzem.

Podczas gali XTB KSW 90 Arkadiusz Wrzosek odniósł kolejne zwycięstwo w okrągłej klatce. Po walce były kickboxer zapowiedział, że byłby chętny na starcie z Arturem Szpilką, z którym był już wcześniej zestawiany. Popularny „Szpila” pozytywnie odpowiedział na wyzwanie Wrzoska.

W programie MMA Studio Marek Samociuk, który na co dzień trenuje z Arkiem Wrzoskiem, przedstawił swoje spojrzenie na walkę Wrzoska ze Szpilką.

To jest moim zdaniem walka, która powinna się odbyć w polskim MMA. Uważam, że nie ma co na nią dłużej czekać. Jestem pewny, że Arek ją wygra, bez żadnego chyba większego problemu. Uważam, że podda jakimś duszeniem Artura. (…) Uważam, że bardzo jest doświadczony teraz Arek przy Arturze. Cztery wygrane.

Samociuk odniósł się również do pytania o to, na którym miejscu w rankingu wagi ciężkiej KSW widziałby dziś Arka Wrzoska, który w tym zestawieniu się jeszcze nie pojawił.

Chyba bym wrzucił Arka na siódme miejsce, przed Filipem Stawowym.

Na razie nie wiadomo czy do walki Wrzoska ze Szpilką faktycznie dojdzie. Panowie byli z sobą zestawiani już dwa razy i za każdym razem problemy zdrowotne Szpilki sprawiały, że do pojedynku nie doszło. Artur Szpilka zapowiedział już jakiś czas temu, że do klatki KSW powróci najpewniej w maju tego roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,998 komentarzy 3,072 polubień

Arkadiusz Wrzosek i Artur Szpilka są otwarci na to, aby zmierzyć się z sobą w klatce KSW. Marek Samociuk, klubowy kolega Wrzoska, jest zdania, że były kickboxer powinien bez większych problemów wygrać z byłym pięściarzem. Podczas gali XTB KSW 90 Arkadiusz Wrzosek odniósł kolejne zwycięstwo w okrągłej klatce. Po walce były kickboxer zapowiedział, że byłby […]

Odpowiedz polub

click to expand...