„W tym sporcie zdrowie nie jest najważniejsze” – Artur Sowiński po KSW 37 (wywiad)

7 KOMENTARZE

  1. Myślę że Karol Bedorf zanim udzielił swojego wywiadu po porażce powinien posłuchać wywiadu Kornika. Wczoraj rano na ważeniu 50 kilo mniej od Bedorfa a jaja dużo większe. Kornik szkoda że KSW TV nie dało mi obejrzeć Twojej walki. Zdrowia.

  2. Ten z tyłu konkretnie nic nie ogarnia. Ciekawe, czy towar miał od Bonesa :DC:

  3. @Chujcew – no do kitu wyszedłem, jak zwykle. Nawet żaden towar nie był potrzebny. Pozdro.

  4. Kurwa błazny, gość ma ułamki sekund żeby odpowiedzieć na pytanie, kilka chwil po przegranej więc najzwyczajniej w świecie zdarzyło mu się źle dobrać słowa. Każdy w miarę ogarnięty odbiorca zrozumiał o co mu chodziło, że jest to sport kontaktowy i jego zdaniem ta kontuzja była na tyle nie groźna, że w tym akurat sporcie powinni go dopuścić do dalszej walki. Tutaj się w stu procentach zgadzam, a nie wyobrażam sobie np. Novaka Djokovica na korcie z taką pizdą nad okiem.Ale niestety to forum zostało przejęte przez umysłowe kaleki i bandę smutnych hejterów. Jak tylko chłopak coś osiągnął w życiu to stał się wrogiem numer jeden ;). A najsmutniejsze jest to, że się tutaj produkujecie pod każdym artykułem o Korniku, a tak naprawdę ludzie którzy cokolwiek osiągnęli w życiu maja w chuju taki plankton jak wy

  5. @Jareksb pomyśl trochę zanim zaczniesz publicznie przedstawiać swoje opinie. Znasz realia tego sportu w Polsce? Gdzie większość zawodników poza 2 treningami dziennie musi dorabiać, najczęściej nocami, strojąc na bramkach, tak aby nie kolidowało to z treningami. Nie wpadłeś na to, że cała ta gadka o walkach z ciężkimi, mały trash talk, wszystko to było robione tylko w celu wzbudzenia zainteresowania, po to żeby chłopak mógł na co dzień zająć się trenowaniem i nie martwić się o to czy mu starczy na suple do końca okresu przygotowawczego. Także apeluję, zastanówcie się zanim naciśniecie enter, bo łatwo jest publicznie kogoś zjebać, ale sugeruje to przemyśleć, chłopaki w tym sporcie zostawiaja na prawdę dużo zdrowia na sali treningowej i żaden z nich nie zasługuje na takie komentarze, nie lubicie kogoś to zostawcie to dla siebie, nie musicie informować o tym całego świata.A taką falą hejtu tylko psujecie chłopakom to na co ciężko pracują, wejdzie sponsor jeden z drugim na to forum, jako że jest największym, traktującym o mma i pewnie nie jeden odwróci się od swojego zawodnika, więc wylewając swoje pomyje tylko szkodzicie temu sportowi.Nie lubisz chłopa to nie oglądaj jego walk, nie lajkuj jego facebooka.A już największym kurestwem jest to, jak jeden z drugim jedzie po chłopaku a potem sobie z nim zdjęcie jebnie na ulicy..

  6. Jak ja nie trawię tego papierowego ex mistrza 🙂 bardzo mnie cieszy wygrana Wrzoska. Brawo!

  7. Oczywiscie ze kazdy zawodnik chcialby walczyc dalej .. i wlasnie dla tego w klatce jest lekarz. Pomijajac nawet jego fachowosc w ocenie kontuzji, on tez musi dbac o swoja dupe, gdyby pozwolil walczyc Kornikowi dalej a ten stracil by oko, lekarz ma po licencji. Oko wygladalo masakrycznie i moim zdaniem slusznie walka zostala przerwana.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.