Przedstawiamy nominacje do kolejnej kategorii Heraklesów 2011. Nominowani do nagrody za nokaut roku są Daniel Omielańczuk (nokaut na Jakubie Beresińskim), Karol Celiński (nokaut na Rafale Domalewskim) i Artur Sowiński (nokaut na Macieju Jewtuszce).

Heraklesy zostaną rozdane w sobotę 31 marca w Hotelu Marriott w Warszawie. Początek ceremonii o godzinie 20:00. Wcześniej w Hali Koło (Obozowa 60) odbędzie się Konwent MMA.

63 KOMENTARZE

 1. Też bardziej mi się podoba nokaut Karola, ale Kornik walczyl z lepszym rywalem i był zkazywany na porażke

 2. HK w wykonaniu Daniela i Karola były bardzo efektowne, ale to akcja Artura była największą sensacją. Nie ma innej opcji, redakcja na pewno była jednomyślna: Kornik zgarnia statuetkę.

 3. Bezdyskusyjnie kornik… najbardziej efektowny i niespodziewany nokaut roku. Wszystkich zszkowował ! 😀

 4. Kornik zdecydowanie , lecz muszę przyznać że high kicki Celińskiego robią wrażenie .

 5. Dwa pierwsze w zasadzie niczym się nie różnią, a że zwycięzca może być tylko jeden więc głos na Artura Sowińskiego. Poza tym to był piękny nokaut!

 6. Celiński. Chyba wielu zapomina jak rzadko mamy nokauty po high-kickach. Jewtuszko nadział się jak dziecko i to ma być nokaut roku??? No bez jaj…

 7. Jakbym miał oceniać sam nokaut to Celiński, ale gatunkowo tegorocznym numer jeden jest wyczyn Kornika. Pytanie czym będzie się kierować jury.

 8. Zdecydowanie Kornik.

  1. Skazywany na pożarcie,
  2. Klasa rywala,
  3. Styl w jakim to zrobił,
  4. Szok który wywołał ten nokaut.

  On musi to wygrać.

 9. nie ma co się oszukiwać Kornik dostanie tą statuetkę, ale nokaut w wykonaniu Celinskiego jest równie efektowny

 10. Karol Celiński

   

  Gdyby to była kategoria niespodzianka roku, to byłbym za Kornikiem. A, że nie jest to najładniejszym nokautem popisał się Karol Celiński.
  „…Widok twej kobiety, kiedy plastik to nie ona,
  Dużo łatwiej życie płynie, kiedy kocha żona…”

 11. Kornik, Irokez był zdecydowanym faworytem w tej walce, ludzie spodziewali się egzekucji na Arturze, ale ten posłał Maćka spać. 😀

 12. @Rage uwazam ze tak czyste podbródkowe też są rzadkościa . Kornik na nokaut roku:)

 13. Kornik to nie tylko KO ale też niespodzianka roku prawie nikt sie nie spodziewal takiego scenariusza walki

 14. Celiński – ten high kick miazga 🙂 , chociaż przed nominacjami myślałem że Kornik

 15. Nie powinno się liczyć kto kogo w jakiej sytuacji tylko sam nokaut a tu zdecydowanie wygrywa Celiński!

 16. Kornik – bez dwóch zdań! I nie bez znaczenia jest kto kogo, bo akurat odprawił z kwitkiem faworyta 80% kibiców, weterana ufc i wec ( a jakże…) i numer jeden rankingu Polskiego. Zrobił to perfekcyjnie bijąc czyściutko na brodę, zwalił z nóg Maćka, 3/4 widowni i masę zdziwionych miłośników mma przed telewozorami. Dlatego właśnie bezapelacyjnie Arrrrtur Sowiński! 🙂

 17. Faktycznie to Kornik zmiótł MEGA asa (weterana federacji za oceanu ze Szczecina) ale powinien podziękować Irokezowi za zrobienie nazwiska bo następne starcie na pewno nie będzie jego  Applause

 18. Jakoś niektórzy nie potrafią przyjąć do wiadomości, że Kornik i Iro są na tak zbliżonym poziomie sportowym, że na dziesięć ich konfronracji pięć mógły wygrać Iro a pięć Kornik, tudzież cztery Kornik, sześć Iro lub na odwrót. Pieprzenie o tym, że fartło się coś komuś (oczywiście Kornikowi…) na tak zbliżonym, wyrównanym poziomie obu Panów i, że następne starcie to już na pewno Kornik przegra to czysta dziecinada. Nic innego. Współczuję psychofanom Irokeza, którzy do dzisiaj nie potrafią się pogodzić z tym, że ich guru akurat pierwszą oficjalną ich konfrontację przegrał tak spektakularnie 🙂

 19. Celiński tylko i wyłącznie w końcu to nagroda za najefektowniejszy KO a nie zaskoczenie roku(choć ja wiedziałem od początku że Kornik wygra:).

  Bądźmy szczerzy akcja kornika to kontra nic nadzwyczajnego a KO w wykonaniu Karola dosłownie palce lizać.

 20. Dla mnie osobiście Celiński najładniej znokautował rywala. Tylko, że ten nokaut to do historii nie przejdzie. A nokaut Kornika na Jewtuszcze zapisał się już w chistorii polskiego mma.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.