MMASKILLS to nowy kanał z poradnikami treningowymi, którego pomysłodawcą jest Artur „Kornik” Sowiński.

Niedawno wystartował nowy kanał na YouTube o nazwie MMASKILLS. Będzie to pierwszy na polskim rynku kanał edukacyjny skierowany zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych zawodników sportów walki. Znajdziemy tam zarówno krótkie poradniki treningowe jak i analizy walk i strategii walki. Nie zabraknie ciekawostek, humoru i konkursów.

Autor Artur Sowiński to były mistrz KSW w wadze piórkowej. Od dwóch lat bije się jednak w kategorii lekkiej. W ostatnich trzech pojedynkach pokonał Viniciusa Bohrera, Gracjana Szadzińskiego, a porażkę zadał mu Borys Mańkowski. Zachęcamy do obejrzenia materiałów.

25 KOMENTARZE

 1. Nie żebym się czepiał, bo Kornik swój chłop, ale strategie walki to tak średnio bym brał od niego. Z Mańkowskim to przegrał przez dwa obalenia. Raz po niezamaskowanym wysokim kopnięciu, a drugi po obrotówce pod siatką:fjedzia:

 2. Kornik jeden z niewielu z kurwidołka, który jeszcze nic nie odjebał i da się go lubić. A chuj niech ma suba, stać mnie

 3. Kanał z poradami, a pierwszy filmik i juz bait z NAJBRUTALNIEJSZYMI technikami.

  Lubie Kornika, ale to mi wygląda na kolejny gówno-content pod kliknięcia. Obym sie mylił.

  Sub poszedł.

 4. Super, Artur zawsze na propsie, świetny człowiek, niech działa, niech sie powodzi.

  Tak, bardzo dobry człowiek w polskim MMA. Zastanawia mnie tylko o ch… co chodzi z tą fryzurą? To jest jakiś styl skądś, może w światku muzycznym Kornika to jest popularne? Nie rozumiem inspiracji już od jakiegoś czasu i mnie to w chuj nurtuje, lol.

  Ktoś, coś?

 5. Tak, bardzo dobry człowiek w polskim MMA. Zastanawia mnie tylko o ch… co chodzi z tą fryzurą? To jest jakiś styl skądś, może w światku muzycznym Kornika to jest popularne? Nie rozumiem inspiracji już od jakiegoś czasu i mnie to w chuj nurtuje, lol.

  Ktoś, coś?

  A to nie wyobrazasz sobie sytuacji, ze ktos robi sobie fryzure wymyslana przez siebie i tu nie ma kontekstu, ze skad bral inspiracje albo jakas moda. Taka ma i chuj. Mozlwe, ze tu wiekszej historii nie ma.

 6. Przyda sie przyszlym MmaFejmowcom, cohones nie potrzebne, bo Ci tylko majonezy by jedli na kanapie.:redford::star wars:

  A Ty oddałeś już swój głos na winiary?

 7. Nie żebym się czepiał, bo Kornik swój chłop, ale strategie walki to tak średnio bym brał od niego. Z Mańkowskim to przegrał przez dwa obalenia. Raz po niezamaskowanym wysokim kopnięciu, a drugi po obrotówce pod siatką:fjedzia:

  Dokładnie delikatnie mówiąc wkur#il mnie ta walka bo trzymałem kciuki, a plan miał z dupy.

 8. Tak, bardzo dobry człowiek w polskim MMA. Zastanawia mnie tylko o ch… co chodzi z tą fryzurą? To jest jakiś styl skądś, może w światku muzycznym Kornika to jest popularne? Nie rozumiem inspiracji już od jakiegoś czasu i mnie to w chuj nurtuje, lol.

  Ktoś, coś?

  Pamiętasz jedynego prawdziwego Ronaldo na Mundialu? Też nie wiadomo o co chodziło…

 9. Pamiętasz jedynego prawdziwego Ronaldo na Mundialu? Też nie wiadomo o co chodziło…

  A pozniej pol osiedla we fryzurach na Ronaldo:mamed:

 10. Pamiętasz jedynego prawdziwego Ronaldo na Mundialu? Też nie wiadomo o co chodziło…

  Haha, ale to było szokujące. Pamiętam jak nie mogłem w to uwierzyć. WTF?

 11. Tak, bardzo dobry człowiek w polskim MMA. Zastanawia mnie tylko o ch… co chodzi z tą fryzurą? To jest jakiś styl skądś, może w światku muzycznym Kornika to jest popularne? Nie rozumiem inspiracji już od jakiegoś czasu i mnie to w chuj nurtuje, lol.

  Ktoś, coś?

  Ta fryzura nazywa się crust. Jak miałem 17 lat nosiłem podobną, a później klasycznego irokeza. Kornik ma trochę zapuszczonego tego crusta, ale widocznie tak mu się widzi. Pozdr

 12. Ta fryzura nazywa się crust. Jak miałem 17 lat nosiłem podobną, a później klasycznego irokeza. Kornik ma trochę zapuszczonego tego crusta, ale widocznie tak mu się widzi. Pozdr

  Bez kitu. Czyli w ostatecznej "formie" będzie miał z tego dredy?

 13. Dlaczego?

  A bo ja w punk rocku siedzę. Za małolata bałem się śmigać w normalnym irokezie, więc na początek był cruścik, dopiero później normalna szczota jak u Dana Hardy'ego swego czasu :dont_be_scared:

 14. Kornik jeden z niewielu z kurwidołka, który jeszcze nic nie odjebał i da się go lubić. A chuj niech ma suba, stać mnie

  Oprócz związku z Anią z warsaw Shore.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.