Informacja prasowa:

W kolejny poniedziałek spotykamy się z fanami sportów walki w magazynie Puncher. Gośćmi prowadzącego Mateusza Borka będą: w części bokserskiej – Paula Stamm, Paweł Wójcik, Janusz Pindera oraz Andrzej Gmitruk, a w części MMA – Artur Sowiński (17-8-2NC, 6 KO, 6 SUB) oraz Kamil Szymuszowski (15-4, 2 KO, 4 SUB). Transmisja magazynu Puncher od godziny 21:30 w poniedziałek w Polsacie Sport!

Gala KSW 38: Live in Studio odbędzie się już w najbliższy piątek. Po raz pierwszy zawodnicy będą mieli okazję wystąpić na tak małym wydarzeniu organizowanym w studiu telewizyjnym. Jak zawodnicy odnajdą się w nowym otoczeniu i jak poradzą sobie bez wsparcia wielotysięcznej publiczności?

W nowej kategorii wagowej swoich sił spróbuje Kamil Szymuszowski, który po trzech wygranych w dywizji -77 kilogramów schodzi niżej. Na pierwszy ogień w kategorii lekkiej przyjdzie mu zmierzyć się z wymagającym Rosjaninem Marifem Piraevem (13-1-1, 3 KO, 7 SUB). W walce wieczoru Artur Sowiński powróci do klatki KSW po porażce z Marcinem Wrzoskiem i utracie pasa mistrzowskiego. Jak „Kornik” poradzi sobie z niezwykle doświadczonym Łukaszem Chlewickim (14-5-1, 5 KO, 1 SUB) i jaki plan przygotował na krakowianina?

W pięściarskiej części podsumujemy ubiegłotygodniowe Mistrzostwa Polski w boksie olimpijskim oraz przeanalizujemy kartę walk nadchodzącej gali w Zakopanem. W Nosalowym Dworze szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności będą mieli m.in. Maciej Sulęcki (23-0, 8 KO), Krzysztof Kopytek (12-1, 2 KO), Marek Matyja (12-1, 4 KO) czy Przemysław Runowski (13-0, 2 KO).

Dla fanów pięściarstwa mamy także wielkiego breaking newsa, ale wszystkiego dowiecie w programie Puncher!

Prowadzący: Mateusz Borek.

Goście: MMA – Artur Sowiński, Kamil Szymuszowski.
Boks – Paula Stamm, Paweł Wójcik, Janusz Pindera oraz Andrzej Gmitruk.

Transmisja magazynu Puncher w poniedziałek o 21.30 w Polsacie Sport.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.