Kadłubek

Artur Kadłubek (MMA 13-10) nie zaliczy do udanych wyjazdu na austriacką galę Fight Night w Wiedniu, gdzie w sobotę bytomianin przegrał przez poddanie z trenującym i mieszkającym w Austrii Czeczenem Arbim Agujevem (MMA 13-6). Zawodnik South Legion przy próbie obalenia pod koniec pierwszej rundy dał się złapać rywalowi w gilotynę w stójce, którą sekundy później musiał odklepać. Jest to druga porażka Artura w ostatnich siedmiu występach. Wideo z walki poniżej:

10 KOMENTARZE

  1. Szkoda Artura, że wpakował się w tą gilotynę, ale przynajmniej dał ładną walkę. Przeciwnik okazał się po porstu lepszy, pogratulować zwycięzcy.

    _____________________________________________________________________________________________________

    Wojsławie, jeżeli macie możliwość razem z informacją wrzucić wideo z walki, to moglibyście następnym razem nie streszczać pojedynku w tekście, albo chociaż dodać w nagłówku informacje o zamieszczeniu walki, bo odbiera to frajdę z oglądania- niektórym może nawet chęci.

  2. Licze że Hajer zawalczy w Polsce na wiekszej gali. Kurde jest MMA Attack, KSW, coś tam kombinuje EFS i Pro Fight (taa wiem żart, ale niby gala ma byc w tym roku). Porządny zawodnik, a musi jezdzic za granice by zarobić -_-

  3. Moim zdaniem Kadłubek nie zasługuje na to by walczyć na KSW lub MMA ATTACK, jak ma walczyć w Polsce to na EFS, FA, ProFight coś z tych mniejszych gal

  4. Keesdablju Mozesz napisac co to jest ten „cykl Extra” ? Szkoda porazki Artura, ale rywal zdaje sie sporo silniejszy fizycznie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.