Artur Gwóźdź o wygranej Andrzeja Grzebyka z Kamilem Gniadkiem na FEN 24, zdobyciu przez niego drugiego tytułu mistrzowskiego i kolejnych wyzwaniach w karierze podwójnego mistrza.

8 KOMENTARZE

 1. Osobiście lubię Grzebyka i uważam go za dobrego fightera, ale po walce z gniadkiem trochę się zawiodłem i nie chciałbym żeby poszedł do ufc przed poprawa przykładowo obrony przed obaleniami

 2. Osobiście lubię Grzebyka i uważam go za dobrego fightera, ale po walce z gniadkiem trochę się zawiodłem i nie chciałbym żeby poszedł do ufc przed poprawa przykładowo obrony przed obaleniami

  Ziomus byli w UFC goscie pokroju Bandela czy Sajewskiego to i Grzebykowi nalezy sie szansa. Grzebyk pokonuje zawodnikow duzo lepszych niz 2 ktora wymienilem tak wiec niech spelnia swoje marzenia i zycze mu zeby sie dostal.

 3. Każdy kto walczy o najwyzsze cele zasluguje na szacunek. Andrzej od zawsze mowi o UFC i robi wszystko, by to sie spelnilo.

  Ode mnie wielkie propsy, jestem fanem :OK:

 4. Ziomus byli w UFC goscie pokroju Bandela czy Sajewskiego to i Grzebykowi nalezy sie szansa. Grzebyk pokonuje zawodnikow duzo lepszych niz 2 ktora wymienilem tak wiec niech spelnia swoje marzenia i zycze mu zeby sie dostal.

  No @Grubas może i masz rację.. :frankapprove: niech zaryzykuje, może akurat mu się uda, w Lorda i Jotko też nikt nie wierzył  :roberteyeblinking:

 5. No @Grubas może i masz rację.. :frankapprove: niech zaryzykuje, może akurat mu się uda, w Lorda i Jotko też nikt nie wierzył  :roberteyeblinking:

  Ja w lorda wierzyłem i wierze dalej. W Jotko nie, ale on i tak zaraz wyleci

 6. Ziomus byli w UFC goscie pokroju Bandela czy Sajewskiego to i Grzebykowi nalezy sie szansa. Grzebyk pokonuje zawodnikow duzo lepszych niz 2 ktora wymienilem tak wiec niech spelnia swoje marzenia i zycze mu zeby sie dostal.

  Z całym szacunkiem do Ciebie ale daruj sobie teksty "pokroju Sajewskiego". Moim zdaniem Łukasz nie zasługuje na takie traktowanie. Umniejsza się Jego umiejętności tym 0-3 w UFC.

  Chłopak był znany w całej Polsce, jakoś na obozach sparingowych w Wałczu nikt nie nazywał Go plackiem. Był wymieniany jednym tchem z najlepszymi w naszym Kraju.

  My fani tak chętnie wysyłamy zawodników do najlepszej ligi na świecie, szydzimy z tych którzy nie mają jaj spróbować i wolą siedzieć w rodzimej okręgówce. Łukasz miał ambicje i wierzył, że może walczyć z najlepszymi na świecie. Przegrał z zawodnikami którzy na chwilę obecną mają bilans w UFC: 4-3, 7-3, 4-3.

  Lubiany i szanowany przez większość Janek ma bilans 6-5.

  Najbardziej można żałować zdrowia Łukasza przez które pewnie już się nie odbije od dna…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.