Artem Lobov na gali BKFC pokonał w walce na gołe pięści byłego mistrza w boksie, Pauliego Malignaggiego. Obaj zawodnicy od dawna nie mieli ze sobą najlepszych relacji – Malignaggi pomagał przyjacielowi Lobova, Conorowi McGregorowi, w przygotowaniach do walki z Floydem Mayweatherem Jr. Ostatecznie jednak doszło do konfliktu obu panów, który trwa do dzisiaj, dlatego też walka Lobova z Malignaggim budziła spore emocje wśród fanów MMA. Artem w wywiadzie dla MMAFighting.com opowiedział jak McGregor zareagował na jego wygraną.

Rozmawiałem z Conorem, powiedział, że to był dobry występ, dominowałem tę walkę. Wywierałem cały czas presję. McGregor przyznał, że wyglądałem bardzo dobrze i że to dla mnie ogromna wygrana.

Kiedy z kimś walczysz, sytuacja jest inna. Możesz mieć naprawdę z kimś złe relacje. Jednakże po walce, wszystko się kończy. Nie ma już konfliktu. Wszedłeś tam, załatwiłeś to jak mężczyzna, jeden na jeden i to tyle. Po walce nie widzę sensu noszenia przy sobie całej tej negatywnej energii. Idziesz dalej ze swoim życiem, trzeba być pozytywnym, cieszyć się życiem i być zadowoloną osobą. Tak to wygląda u mnie.

12 KOMENTARZE

 1. Idziesz dalej ze swoim życiem, trzeba być pozytywnym, cieszyć się życiem i być zadowoloną osobą, bo czasu jest malo, trzeba zdarzyc zanim stane sie warzywem. Tak to wygląda u mnie.

  Poprawilem

 2. Ryży to ich musi ruchać, Dildon i Goat, mają jakiś bardzo zażyłe relacje z conurem. :beczka:

  Ale GOAT'a to ty kurwa szanuj.red card

  Nie wrzucaj go do jednego wora z kutasiarzem Dildo Penisem

 3. Ale GOAT'a to ty kurwa szanuj.red card

  Nie wrzucaj go do jednego wora z kutasiarzem Dildo Penisem

  :deniroclap:

 4. Ale GOAT'a to ty kurwa szanuj.red card

  Nie wrzucaj go do jednego wora z kutasiarzem Dildo Penisem

  Ależ to nie był diss na niego żaden broń Boże, to co oni tam sobie prywatnie robią w zaciszu swoich gymów to nie moja sprawa. :jjsmile:

 5. jeśli to byl dobry występ to grubo, ile tam lobov zadał celnych ciosów? z 10? lol

  Paulie cała walkę uciekał i unikał wymian, poza tym sędzia ringowy nie pozwał na walkę w "klinczu". Zobacz sobie wcześniejszą walkę Lobova, co tam się działo 🙂

 6. Paulie cała walkę uciekał i unikał wymian,

  wiem, ze malina spierdalal cała walke ale conor niech sobie lepsze bryle sprawi skoro twierdzi, ze  lobov dał dobry występ

 7. wiem, ze malina spierdalal cała walke ale conor niech sobie lepsze bryle sprawi skoro twierdzi, ze  lobov dał dobry występ

  Bebechy mu dobrze obil, poza tym Conor bez entuzjazmu bo pewnie liczyl ze Lobov wjebie i beda kolejne izi muni dla niego

 8. "Kiedy z kimś walczysz, sytuacja jest inna. Możesz mieć naprawdę z kimś złe relacje. Jednakże po walce, wszystko się kończy. Nie ma już konfliktu. Wszedłeś tam, załatwiłeś to jak mężczyzna, jeden na jeden i to tyle. Po walce nie widzę sensu noszenia przy sobie całej tej negatywnej energii. Idziesz dalej ze swoim życiem, trzeba być pozytywnym, cieszyć się życiem i być zadowoloną osobą. Tak to wygląda u mnie."

  Poeta, filantrop, filozof to cały G.O.A.T

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.