Walka Artema Lobova oraz Pauliego Malignaggiego na gołe pieści została potwierdzona przez promotora Bare Knuckle FC. Pojedynek, na który wyczekuje wielu fanów, odbędzie się 22 czerwca w New Hampshire. Prezydent organizacji, David Feldman, potwierdził tę informację.

Lobov otrzymał walkę z Malignaggim po wygranej przez decyzję sędziowską z Jasonem Knightem. Był to jeden z lepszych pojedynków w krótkiej historii organizacji. Teraz zmierzy się on z byłym bokserem, z którym zarówno Lobov jak i McGregor, przyjaciel Artema, pozostają w konflikcie. Malignaggi pomagał w przygotowaniach Irlandczyka do walki z Floydem Mayweatherem Jr. – wtedy też doszło do kłótni zawodników, która trwa do dzisiaj.

Warto również wspomnieć o sytuacji, do której doszło podczas spotkania z mediami zawodników BKFC. Wtedy też Malignaggi uderzył Lobova, co możecie zobaczyć TUTAJ.

54 KOMENTARZE

 1. Jestem calym sercem za Lobovem ale 22 czerwca to przeciez za wczesnie dla niego. On ledwo zdazy sie zregenerowac po ostatnim mordobiciu.. Pauli bedzie tanczyl w ringu i obskakiwal Lobova wiec ponownie sporo przyjmie. Widze zeChlop troche zdrowia widze ze w tym roku straci. Niech przynajmniej uciszy krzykacza ktoremu sie wyplata za walke z McTapperem wymarzyla.

 2. Walka będzie sroga, ale typowo na pięści to chyba większe szanse ma ten Paul, w końcu były mistrz świata w boksie jakby nie było

 3. Walka będzie sroga, ale typowo na pięści to chyba większe szanse ma ten Paul, w końcu były mistrz świata w boksie jakby nie było

  jakby byl w gazie to na luzaku a tak ostatnia walka w 2017 to moze byc roznie

 4. Chcieć walki z Conorem,  dostać walkę z Artemem :razz:ociesznymirek:

  Poznał swoje miejsce w szeregu :conorsalute:

 5. Mam nadzieję, że rozpierdoli Go Artem jak gnój po polu, ale jak to mawiają w Rasiji:

  Бабушка еще надвое сказала.

 6. trochę zabawna sytuacja z tym artemem tutaj na forum, gdy walczył w ufc to większość go wyśmiewałą a teraz po jednej walce na gołe pięści od razu od goatów mu kadzicie :beczka:

 7. trochę zabawna sytuacja z tym artemem tutaj na forum, gdy walczył w ufc to większość go wyśmiewałą a teraz po jednej walce na gołe pięści od razu od goatów mu kadzicie :beczka:

  Dokladnie.

  #antyLobov

 8. Beka beką ale Lobov bardzo zaimponowal mi w tej ostatniej jego walce. Juz nie pierwszy raz udowodnil, ze twardy z niego skurwysyn. Moze skillsy i warunki fizyczne nie sa jego najmocniejsza strona ale serduchem to moglby obdzielic jeszcze kilku innych fighterow. W tym przypadku stawiam, jednak na Malignaggiego bo temu calemu Bare Knuckle FC to bardzo blisko do boksu, ktory jest wlasnie jego domena.

 9. trochę zabawna sytuacja z tym artemem tutaj na forum, gdy walczył w ufc to większość go wyśmiewałą a teraz po jednej walce na gołe pięści od razu od goatów mu kadzicie :beczka:

  :najmancoty:

  Artjem jest GOAT od urodzenia!

 10. :najmancoty:

  Artjem jest GOAT od urodzenia!

  nie twierdzę, że nie, bardziej chodziło mi o zmianę nastrojów wokół niego :beczka:

 11. :gdzie:

  Największym GOAT-em jest Łukasz Parobiec!

  Nie, nie, nie, jeszcze wiele przed Tobą nauki.

  Artem to goat – The Greatest of All Time

  Parobiec to goat – The Greatest of All Times

  niby to samo, ale kurwa nie do końca

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.