Po rocznej przerwie do klatki UFC powróci znany przyjaciel Conora McGregora, Artem Lobov (14-14). Rosyjski Młot wystąpi na kanadyjskiej gali UFC Fight Night 138, a jego rywalem będzie powracający po porażce Zubaira Tukhugov (18-4).

Lobov ostatni raz w klatce zameldował się w październiku ubiegłego roku, jednogłośnie przegrywając z Andre Filim (18-5). Rosyjski Młot miał wystąpić na kasowej gali UFC 223, jednak wskutek zamieszek w jakich brał udział jego walka została anulowana. W Moncton stanie przed szansą zatarcia dwóch porażek, jakich dorobił się w ostatnim czasie.

Wojownik, bo taki przydomek nosi Tukhugov w październiku powróci po dwuletniej przerwie. W październiku 2016 roku fani mięli okazję oglądać go po raz ostatni w klatce, a Rosjanin przegrał wtedy niejednogłośnie z Renato Carneiro (13-1).

Gala UFC Fight Night 138 odbędzie się 27 października w kanadyjskim mieście Montcon. Tak oto prezentuje się aktualnie karta walk:

• Volkan Oezdemir (15-2) vs Anthony Smith (30-13)
  • Arjan Bhullar (7-1) vs Marcelo Golm (6-1)
  • Misha Cirkunov (13-4) vs Patrick Cummins (10-4)
  • Thibault Gouti (12-4) vs Nasrat Haqparast (9-2)
  • Gian Villante (16-10) vs Ed Herman (24-13)
  • Andre Soukhamthath (12-6) vs Gavin Tucker (10-1)
  • Sarah Moras (5-3) vs Talita Bernardo (4-3)
  • Sean Strickland (19-3) vs Nordine Taleb (14-5)
  • Artem Lobov (14-14) vs Zubaira Tukhugov (18-4)