AoW2

Jak potwierdził nam Paweł Ziółkowski jego podopieczny z Akademii Sarmatii utalentowany Marcin Pionke (MMA 2-0) wystąpi na gali największej chińskiej organizacji MMA Art of War. W hali Hala Centrum Sportów Olimpijskich w Pekinie, 18 lipca Polak zmierzy się z miejscowym gwiazdorem, wywodzącym się z mongolskich zapasów Dai Shuang Haiem (MMA 6-0-2). Większość jego walk na youtube.

Na gali wystąpi tez drugi Polak Krzysztof Gołaszewski (MMA 3-1) z Rio Grappling Wrocław. Jego przeciwnik nie jest jeszcze znany.

Gale Art of War charakteryzują się duża różnorodnością jeżeli chodzi o narodowości zawodników. Na trzynastej edycji oprócz Polaków wystąpią: Brazylijczyk (Rolles Gracie), Holender (Rodney Glunder), Bułgar (Lubomir Guedjev), Szwed, Francuz, Słowak, Japończyk, Uzbek, Taj, Koreańczycy i Mongołowie. Rozpiska na stronie Art of War.

za informacje o gali dziękujemy viktorowi

12 KOMENTARZE

  1. No do boju do boju. Nie wiedziałem że Big John sędziuje na Art of War 😛

  2. kto to ten Gołaszewski? widze że przegrał tylko z Drwalem i to przez decyzje – a to wyczyn 🙂

  3. Kurwic* odnoszę ostatnio śjakieś niespotykanie wrażenie, że Polskie MMA zaczyna się rozwijać a POLSCY FIGHTERZY są coraz bardziej rozpoznawalni w świecie…czy nie uważacie, że to powód do dumy ? Ja jestem jak najbardziej !!!

  4. Lekko nie będzie z przedstawiciel Mongolii Wewnętrznej.
    Boke to egzotyczna, lecz solidna baza, do tego niezła sanda, w parterze też wie jak się zachować, duża siła fizyczna, no i nie możemy zapomnieć o wsparciu publiczności … i sędziów dla lokalnej gwiazdki.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.