Jeden z zawodników młodego pokolenia z przyszłością, Giorgi Esiava (MMA 1-0) stoczy kolejny pojedynek, tym razem na gali Armia Fight Night 7, która odbędzie się 5 października w Lublinie.

Giorgi to zawodnik pochodzący z Gruzji, który startuje w kategorii piórkowej do 66 kilogramów. Debiutował w zawodowym MMA z Hubertem Lottą (MMA 0-1-0) na gali Rocky Warriors Cartel 2, gdzie wygrał przez gilotynę w pierwszej rundzie. Gruzin był także sklasyfikowany na pierwszym miejscu w Polsce oraz Europie w formule semi-professional. Występował na Madness Cage Fighting 4 i zdobył pas kategorii piórkowej, pokonując Piotra Kacprzaka (MMA 1-1-0). Jego rekord amatorski to 7-0-0.

Teraz jego rywalem będzie zawodnik z Ukrainy Yurii Bosyi (MMA 4-2).

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetką Esiavy. Obszerny wywiad z tym młodym zawodnikiem >TUTAJ<.

8 KOMENTARZE

 1. Właśnie takich zawodników mógłby wypromować polski TUF. Zbudować wokół nich fanbase, Polacy lubią oglądać życie innych ludzi i jazda, a nie modelki fitness, raperzy, aktorzy i komentatorzy. :fjedzia:

 2. Właśnie takich zawodników mógłby wypromować polski TUF. Zbudować wokół nich fanbase, Polacy lubią oglądać życie innych ludzi i jazda, a nie modelki fitness, raperzy, aktorzy i komentatorzy. :fjedzia:

  Ze wszystkim się zgodzę, ale muszę dopowiedzieć, że nic się tak nie sprzeda jak oglądanie życia patoli. Dla przeciętnego Kowalskiego taki polski tuf byłby raczej nudny. Treningi, sparingi, walki, itd itp. Gdzie wóda, rzygi, Karyny wyrywające sobie kłaki i dające doopy w jacuzzi?

 3. Ze wszystkim się zgodzę, ale muszę dopowiedzieć, że nic się tak nie sprzeda jak oglądanie życia patoli. Dla przeciętnego Kowalskiego taki polski tuf byłby raczej nudny. Treningi, sparingi, walki, itd itp. Gdzie wóda, rzygi, Karyny wyrywające sobie kłaki i dające doopy w jacuzzi?

  Oglądają kurwa rozbitków na jakieś pseudo bezludnej wyspie i aktorów biegających po zadupiach świata, uważam że polski widz obejrzy wszystko, wystarczy wszystko da się dobrze opakować i sprzedać, jedno po prostu wymaga mniej pakowania.

 4. Oglądają kurwa rozbitków na jakieś pseudo bezludnej wyspie i aktorów biegających po zadupiach świata, uważam że polski widz obejrzy wszystko, wystarczy wszystko da się dobrze opakować i sprzedać, jedno po prostu wymaga mniej pakowania.

  Powiem tak, skoro do tej pory Kawulson nie wyreżyserował polskiego tufa (chociaż to akurat dziwne, bo przecież ufc podpierdoliło pomysł od ksw :razz:utinlaugh:), to coś musi być na rzeczy i chyba ciężko "opakować" tego typu produkcję:wink:

 5. Ze wszystkim się zgodzę, ale muszę dopowiedzieć, że nic się tak nie sprzeda jak oglądanie życia patoli. Dla przeciętnego Kowalskiego taki polski tuf byłby raczej nudny. Treningi, sparingi, walki, itd itp. Gdzie wóda, rzygi, Karyny wyrywające sobie kłaki i dające doopy w jacuzzi?

  Tez jestem zdania ze ogladalnosc by byla tragiczna. Dlatego nigdy takie cos nie powstanie w Polsce.

 6. Tez jestem zdania ze ogladalnosc by byla tragiczna. Dlatego nigdy takie cos nie powstanie w Polsce.

  Nigdy nie mów nigdy :lol:, ale bez kitu ciężko to sobie wyobrazić.

 7. Ja jestem za tym by promować w Polsce młodych i zdolnych Polaków a nie obcokrajowców. Tacy Eshiava czy Berezovsky jak zrobią jakąś karierę np w UFC czy ACB to będą biegać po klatce odpowiednio z gruzińską i ukraińską flagą a nie z polską. Przykładem jest tu Haqparast który wyjebał na UFC z afgańską flagą mimo, że pobierał zasiłek w Niemczech i tam się uczył MMA.

 8. Ja jestem za tym by promować w Polsce młodych i zdolnych Polaków a nie obcokrajowców. Tacy Eshiava czy Berezovsky jak zrobią jakąś karierę np w UFC czy ACB to będą biegać po klatce odpowiednio z gruzińską i ukraińską flagą a nie z polską. Przykładem jest tu Haqparast który wyjebał na UFC z afgańską flagą mimo, że pobierał zasiłek w Niemczech i tam się uczył MMA.

  No kurwa, faktycznie, dramat. :siara:

  Tez jestem zdania ze ogladalnosc by byla tragiczna. Dlatego nigdy takie cos nie powstanie w Polsce.

  Taka intergalaktyczna federacja powinna transmitować przynajmniej na cały blok wschodni. :jjsmile:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.