Na godzinę przed zaplanowanym pojedynkiem Armen Petrosyan vs. Rodolfo Vieira na gali UFC on ESPN+ 89: Almeida vs. Lewis w Sao Paulo, Petrosyan musiał wycofać się z walki. Jak podaje jego menadżer, uległ poważnemu zatruciu.

Armeńczyk Armen Petrosyan miał zawalczyć na sobotniej gali w Sao Paulo z Brazylijczykiem Rodolfo Vieirą. Walczyłby o rozszerzenie swojej serii zwycięstw z rzędu w UFC do trzech. Jednak w ostatniej chwili to starcie zostało odwołane z powodu choroby zawodnika.

W poście na Instagramie, który został już usunięty z profilu, menadżer Petrosyana domniemywał, że jego podopieczny został celowo zatruty:

Dlaczego odwołano walkę Armena Petrosyana? Na krótko przed pojedynkiem, Armen poczuł się źle. Został poważnie zatruty w Brazylii. Cukier we krwi spadł drastycznie. Trzeba zaznaczyć, że to samo zatrucie przytrafiło się Romanowi Kopylovowi. Podejrzewamy nawet, które produkty to spowodowały.

UFC powiedziało, że czekają na jego rekonwalescencję i są gotowi dać mu nowego oponenta lub zestawić ponownie to samo starcie w czasie odpowiednim dla Armeńczyka. Poziom cukru wraca już do normalności.

Władze UFC nie odniosły się do oskarżeń agencji menadżerskiej Armena Petrosyana na temat możliwego celowego otrucia ich zawodnika.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.