Arkadiusz Wrzosek pozostaje niepokonany w zawodowy MMA. Były kickboxer przyznaje, że nie jest jeszcze gotów na starcie z Philem De Friesem, mistrzem KSW wagi ciężkiej, ale jest przekonany, że jeśli będzie dalej wygrywał i się rozwijał, szybko dojdzie do starcia mistrzowskiego.

Arkadiusz Wrzosek w zawodowym MMA walczy od roku 2022. W tym czasie stoczył cztery pojedynki i wszystkie wygrał. Wrzosek od początku kariery w MMA jest związany z organizacją KSW. W rozmowie z Andrzejem Kostyrą dla Super Expressu Wrzosek został zapytany o potencjalną walkę o pas wagi ciężkiej.

Mam cztery walki wygrane z rzędu. Myślę, że w przypadku każdego innego zawodnika to już by było wystarczające, żeby dostać title shota. Myślę, że takie kolejne trzy, cztery walki są przede mną. Natomiast myślę, że po walce z Arturem, jak Bóg da i wszystko się potoczy po naszej myśli, to jakiś zarys już jest tego, co mogłoby się ewentualnie wydarzyć.

Wrzosek przyznał jednak, że teraz skupia się na kolejnych walkach i szlifowaniu umiejętności parterowych.

Na razie o tym nie myślę. Na Phila De Friesa musiałbym naprawdę porządnie tego MMA się wyuczyć. Nie będę się podpalał i rzucał na głęboką wodę. Pracuję dużo, idzie mi dobrze, jak na niecałe dwa lata w MMA. (…) Wydaje mi się, że jeśli wszystko będzie szło takim tokiem, jak teraz idzie, to daję sobie niewiele czasu. Nie chcę mówić ile, ale niewiele, żeby dojść do walki o pas.

Już 11 maja Arkadiusz Wrzosek zmierzy się z Arturem Szpilką w klatce KSW. Do pojedynku dojdzie podczas gali XTB KSW 94 w Ergo Arenie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Siedem
Siedem

Kapitan Ulicy

17,313 komentarzy 46,054 polubień
Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Middleweight

12,328 komentarzy 28,389 polubień

Nie myśli, ale myśli przed szpilką o frytce... Efekt dobrze znany. :kawulpokapoka:

Odpowiedz polub

Avatar of Risky
Risky

UFC
Welterweight

9,474 komentarzy 33,495 polubień

Dla ogórków będących obecnie w cyrku Fryta jest nietykalny. Rozmowa o Wrzosku w kontekście tego pasa jest nie na miejscu.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Mario123
Mario123

BAMMA
Heavyweight

1,098 komentarzy 2,913 polubień

Arek to Arek tamto. Same wywiady z Arkiem. A Arturo siedzi gdzieś w środkowej Polsce, gotuje kamienie i szlifuje parter w jednej z piwnic z wielkimi chłopiskami po 90 kilo. Skończy się tak, że krakowiaczek jeden zrobi warsiawiakowi dziecko. Pare myczków, cyk na cytryne, do parteru i Arek bedzie saturdej sandej gołyn dałn. Więcej pracy mniej wywiadów.

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Middleweight

11,002 komentarzy 43,999 polubień

Mistrzostwo?

Jasne Arek,
gdy Filip odejdzie na cyrkową emeryturę.

Odpowiedz 1 Like