„The Violence Queen” kolejną walkę stoczy poza KSW.

Konfrontacja Sztuk Walki postanowiła zakończyć współpracę z mistrzynią wagi muszej, Ariane Lipski. Niepokonana od ośmiu pojedynków Brazylijka będzie musiała poszukać nowego pracodawcy. Tak w rozmowie z portalem MMA.pl o zaistniałej sytuacji mówi jeden z szefów KSW, Martin Lewandowski:

Federacja KSW informuje, że nie korzysta z przysługującego jej prawa do przedłużenia kontraktu zawodniczego z Ariane Lipski. Ariane walczyła dla federacji od roku 2015. W tym czasie stoczyła pięć walk i zdobyła pas mistrzowski kategorii muszej. W związku z decyzją władz federacji obecnie obowiązujący kontrakt Lipski został rozwiązany. Serdecznie dziękujemy Ariane zarówno w imieniu swoim jak i w imieniu polskich kibiców.

24-letnia Lipski w KSW ostatni raz zawalczyła 3 marca – pokonała wtedy na punkty Silvanę Gomez Juarez w swojej drugiej obronie pasa mistrzowskiego. „The Violence Queen” w największej polskiej organizacji MMA stoczyła pięć walk, z czego cztery zakończyła przed czasem.

138 KOMENTARZE

 1. I w ogole jestes sliczna. Wiesz? Wiem ze czytasz.

  Dalbym wiecej niz za Raszewska.

  Nie przejmuj się ziom, kiedyś która da ci za darmo:beczka:

  Arianka, oby do juefsi.

 2. robią miejsce dla dziewczyny zombiaka, która teraz wejdzie w walce o pas z tą z polsatu… nawet nie wiem czy to ta sama waga, ale w krs1 to chyba nie ma znaczenia

 3. Nie przejmuj się ziom, kiedyś która da ci za darmo:beczka:

  Arianka, oby do juefsi.

  Wiecej daje za darmo niz za kase. To dwie rozne rzeczy.

  Ile byś dał za noc z Raszewską a ile za noc z Arianką?

  Raszewska 300 zl , Arianka 1000 zl(serio, brazylijka sliczna w Polsce, mmm.. a karyn jest wiele)

 4. Osobie pracującej w KSW i odpowiedzialnej za kontrakty z zawodnikami coś się popierniczyło i zwolniło nie tę zawodniczę 😀

  Wyobrażacie sobie taką akcję w UFC? Taka Namajunas zdobywa pas a UFC nie przedłuża jej kontraktu 😀

 5. robią miejsce dla dziewczyny zombiaka, która teraz wejdzie w walce o pas z tą z polsatu… nawet nie wiem czy to ta sama waga, ale w krs1 to chyba nie ma znaczenia

  Ta robią miejsce :crazy:

  Przecież to nie oni z niej zrezygnowali tylko odwrotnie a jest to tylko korzystniej ubrane dla KSW w słowa.

  W świeżym wywiadzie Zombie powiedział, że Anita nie KSW tylko UFC. Moim zdaniem jak wygra jeszcze z 3 walki to bardzo realne to może być bo wiadomo jak łatwo kontraktują tam kobiety.

  Z Karoliną Owczarz jej nie zestawią bo obie razem trenują w jednym klubie z tymi samymi trenerami.

 6. Kurła, może to pierwszy krok do likwidacji kobiecego mma w Polsce?

  Myślmy pozytywnie.

  A może do całkowitej delegalizacji polskiego mma? :antonio:

 7. A tak można było oko nacieszyć Ariane… która tam w tej naj organizacji w Europie jest jeszcze na kontrakcie? Chyba tylko ta dziennikarka, Owczarz? :beczka:

  a ta gwiazda- ani pieknej aparycji, ani cycków, no lipa :jon:

 8. Ta robią miejsce :crazy:

  Przecież to nie oni z niej zrezygnowali tylko odwrotnie a jest to tylko korzystniej ubrane dla KSW w słowa.

  W świeżym wywiadzie Zombie powiedział, że Anita nie KSW tylko UFC. Moim zdaniem jak wygra jeszcze z 3 walki to bardzo realne to może być bo wiadomo jak łatwo kontraktują tam kobiety.

  Z Karoliną Owczarz jej nie zestawią bo obie razem trenują w jednym klubie z tymi samymi trenerami.

  czyli jednak niektórzy każdą groteskę w temacie krs1 biorą na poważnie

 9. Czyżby Owczarz – Porczyk o zwakowany pas? Bo kto inny??

  Decyzja ta jest umotywowana tym, że angaż Ariane nie pociągnął za sobą prognozowanych korzyści.

  To prawda. Miała być z Lubońskiej druga Kowalkiewicz, a przyszła dziewczyna z faveli i zrobiła kuku organizacji. Jeszcze chciała do tego utworzenia dywizji :juanlaugh:

 10. A co oni płacą jej miliony za walkę kurła, że nie opłaca się jej trzymać? Jakieś puste pierdololo. Lepiej dla niej.

 11. Kurła, może to pierwszy krok do likwidacji kobiecego mma w Polsce?

  Myślmy pozytywnie.

  a pozniej juz tylko maly krok do likiwdacji mma w Polsce

 12. :jarolaugh: No kurwa strasznie dziwny ruch, Mamed zamierza walczyć raz na ruski rok, Pudzian idzie do strongmanów, a Popek wraca do ćpania. Wiadomo, że po czymś takim nie będzie już budżetu na zagraniczne gwiazdy. Myślicie, że jak oni sprzedadzą te 20 tysięcy ppv bez tych trzech nazwisk?

 13. Ej, napisałem na instagramie do Arianki i odpisała mi dosłownie po 10 sekundach. Zamieniliśmy kilka zdań i napisała mi, że Polska to jej drugi dom i że zawsze będzie już reprezentować Polskę podczas swoich walk. Dziwne trochę 😀

  Niestety nie chce ujawnić nic konkretnego co do jej odejścia czy też nowego pracodawcy.

  Na fb widzę już fala krytyki na ksw.

 14. Żarty żartami, ale Arianka po Polsku chyba potrafi powiedzieć dziękuję, jest z Brazylii, jej promowanie w kraju to chyba gorzej niż zrobić mówcę z Narkuna.

  Nie przynosiła kasy, ostatnia walka zburzyła obraz terminatora nokautującego w pierwszej rundzie, kobiece mma ma mniejszą popularność, nie ma logicznych argumentów biznesowych żeby ją trzymać.

 15. Kontrakt się skończył. Za podpisenia kolejnego chciała za dużo i KSW się to nie kalkulowało. Nie można płacić zawodnikowi więcej niz jest w stanie zarobić dla organizacji. Tak ciężko to pojąć? T nie Mamed, że będę kopać się z koniem.

 16. Likwidacja całej dywizji zakończona powodzeniem. Ale kiedyś będą tego żałować.

  A Ariane sobie poradzi:

 17. Teraz dywizja musza kobiet ruszy z kopyta, Owczarz po pas:juanlaugh::juanlaugh:

  Pelnoprawna zawodniczka MMA hihi

 18. Ten news wali gownem na kilometr i pewnie sie chuja prawdy trzyma. Na moje Arianka celuje w ufc i pewnie odeszła by czy podoba sie to K&L czy nie wiec zeby zachować choc troche twarzy i sprawiać pozory ze kontrakty ksw sa cos warte dali oświadczenie ktore ma pokazać ze to oni rozdają karty.

 19. Trzeba zmienić nazwę jej fanklubu na Cohones. Arianko niech Ci się wiedzie :kis:

  Ariane Lipski Bogini UFC :antonio:

 20. Jedna z najpopularniejszych zawodniczek, na jej pojedynkach wrzawa i robiła na KSW robotę ogólnie w kobiecych walkach. Zupełnie niezrozumiałe tłumaczenie ze strony Martina. Jedyna opcja to odejście gdzieś dalej, czyli Invicta/UFC.

  Borson się włączył jak zwykle

 21. Nie mówcie, że ktoś w te pierdolenie wierzy :no no:

  no też mnie to bawi 🙂 połowa forum wierzy Polskiemu Dana White :juanlaugh:bądźmy poważni , Arianka pewnie z UFC już ma ugrany kontrakt , a KSW chce wyjść z twarzą :deniro:

 22. Ej, napisałem na instagramie do Arianki i odpisała mi dosłownie po 10 sekundach. Zamieniliśmy kilka zdań i napisała mi, że Polska to jej drugi dom i że zawsze będzie już reprezentować Polskę podczas swoich walk. Dziwne trochę 😀

  Niestety nie chce ujawnić nic konkretnego co do jej odejścia czy też nowego pracodawcy.

  Na fb widzę już fala krytyki na ksw.

  Wklejaj te wiadomości. Jak nie to fejknjus.

 23. KSW to lokalna organizacja z produktem skierowanym do Polaków. W żadnej dywizji nie będzie na rękę wlascicielom mistrz spoza Polski. Zwolnienie Ariane pokazuje że pomimo medialnej siły KSW nie podolalo marketingowo i finansowo aby utrzymać u siebie sportowo wartościową zawodniczkę. Z drugiej strony jeśli ktoś nie przynosi oczekiwanych zyskow dla przedsiębiorcy naturalnym krokiem jest zakonczenie współpracy. Bez Ariane dla mnie kobiecego mma w ksw może w ogóle nie byc.

 24. Jedna z najpopularniejszych zawodniczek, na jej pojedynkach wrzawa i robiła na KSW robotę ogólnie w kobiecych walkach. Zupełnie niezrozumiałe tłumaczenie ze strony Martina. Jedyna opcja to odejście gdzieś dalej, czyli Invicta/UFC.

  Borson się włączył jak zwykle

  "Ej Mati, weź dej info podobne do nas, żeby było wiarygodnie."

 25. Wklejaj te wiadomości. Jak nie to fejknjus.

  Wiesz jak bardzo mnie to interesuje kto w to uwierzy a kto nie?

  :beczka:

 26. Jedna z najpopularniejszych zawodniczek, na jej pojedynkach wrzawa i robiła na KSW robotę ogólnie w kobiecych walkach. Zupełnie niezrozumiałe tłumaczenie ze strony Martina. Jedyna opcja to odejście gdzieś dalej, czyli Invicta/UFC.

  Borson się włączył jak zwykle

  Przecież kurła jak Ariane wychodziła do walki albo jak wygrywała to nie licząc Pudziana, Mameda i Cipka miała największy doping. Co ten Mati pierdoli? Byłem trzykrotnie na walkach Lipski i doskonale to pamiętam. Jedynie ostatnia walka była gorzej odebrana bo trwała aż 25 minut. Wydaje mi się a nawet jestem pewien, że ze wszystkich obcokrajowcow w KSW Ariana miała najwiecej fanów w naszym kraju.

 27. Likwidacja jednoosobowej dywizji, REKORD!!!

  A poważnie to pozostaje trzymać kciuki za Ariankę i liczyć na UFC. Tam przynajmniej będzie regularnie walczyć.

 28. Przecież kurła jak Ariane wychodziła do walki albo jak wygrywała to nie licząc Pudziana, Mameda i Cipka miała największy doping. Co ten Mati pierdoli? Byłem trzykrotnie na walkach Lipski i doskonale to pamiętam. Jedynie ostatnia walka była gorzej odebrana bo trwała aż 25 minut. Wydaje mi się a nawet jestem pewien, że ze wszystkich obcokrajowcow w KSW Ariana miała najwiecej fanów w naszym kraju.

  Wyślij Matiemu

 29. Jak dla mnie sprawa wyglada tak: Lipski skończył się kontrakt, dostała propozycje od innej organizacji (oby UFC) a KSW miało zapis ze maja prawo wyrównać taka propozycje i wtedy pierwszeństwo. Nie skorzystali z tego, ponieważ propozycja była zbyt wysoka,  wiec wg nich to oni nie przedłużyli kontraktu z nią „gdyż jest zbędna, nie przy nosi hajsu i w ogóle chujowo się biła”

 30. Podobno zatrudnianie freaków, miało służyć, kupnu lepszych zawodników, a tymczasem zatrudniają więcej freaków, wyrzucając swoją Mistrzynię…

  TOP 1 FEDERACJA MMA W EUROPIE! :mjsmile:

 31. Ten news wali gownem na kilometr i pewnie sie chuja prawdy trzyma. Na moje Arianka celuje w ufc i pewnie odeszła by czy podoba sie to K&L czy nie wiec zeby zachować choc troche twarzy i sprawiać pozory ze kontrakty ksw sa cos warte dali oświadczenie ktore ma pokazać ze to oni rozdają karty.

  To coś jak z Zawada jak poszedł do UFC.

 32. O boże jakie to wszystko dobre jest :DC: Dawać Cejrowskiego, jedziemy kurwa z tematem!

  Lipski za Macedo, czyli można powiedzieć, że Polka za Polkę :beczka:

 33. Ależ to UFC ma timing. Ledwo kilka godzin temu Ariane została zwolniona z kontraktu, a tu już nowa umowa :frankapprove:

  Jednak mistrzowie KRS1 coś znaczą w świecie :beczka:

 34. @Jakub Bijan Jako naczelny kapitalista, co sądzisz o takiej formie promocji gali?

  W sensie że niekończąca się inba? Panie, dobrze że to FIVE nie jest co tydzień, bo trzeba by się było zwolnić z pracy, żeby nie uronić żadnego szczegółu.

 35. W sensie że niekończąca się inba? Panie, dobrze że to FIVE nie jest co tydzień, bo trzeba by się było zwolnić z pracy, żeby nie uronić żadnego szczegółu.

  Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.

 36. Przecież to najlepsza decyzja dla tej dziewczyny, nie spodziewałem się, że K&L aż tak dbają o kariery swoich zawodników…

  Niech zrobią to samo z Gamerem i Borysem.

 37. Jedna z najpopularniejszych zawodniczek, na jej pojedynkach wrzawa i robiła na KSW robotę ogólnie w kobiecych walkach. Zupełnie niezrozumiałe tłumaczenie ze strony Martina. Jedyna opcja to odejście gdzieś dalej, czyli Invicta/UFC.

  Borson się włączył jak zwykle

  Ciekawe, dlaczego UFC się opłaca. No, ciekawe…

 38. Co się podniecacie balasy? Pani brazylijka była za słaba na KSW, została wypierdolona dyscyplinarnie a sepy z UFC się rzuciły na resztki z pańskiego stołu wlodarzy.

 39. Zenada. Martin&kawul jestescie jednak wiesniakami. Bronilem ksw ale wskaznik zenady przejebal przez sufit , buta was zbubi zawistne pionkni.

 40. Ło kurwa, jak już Juras zabrał głos w sprawie, to się musiało zagotować wewnątrz KRS1, czekam tylko, aż Kawul zajmie stanowisko w sprawie, stwierdzając, że Ariane Lipski, nie zasługiwała na ten pas, bo jest do dupy, więc kazali jej iść tam, i faktycznie, trafiła na samo dno, do UFC, które jest w DUPIE.

 41. Ta końcówa chorągiewki juras jest najwiekszym rakiem mma w naszym kraju. Ja bym wam radził kłaść spocone przyrodzenie na tego pajaca.

 42. Ta końcówa chorągiewki juras jest najwiekszym rakiem mma w naszym kraju. Ja bym wam radził kłaść spocone przyrodzenie na tego pajaca.

  :antonio:

 43. W sumie zrozumiałe. Lipski z walki na walkę zarabiała coraz więcej, ale za mało zarabiała dla KSW i trzeba było podziękować. Nie zdziwię się jak zakontraktują Agnieszkę Niedźwiedź w miejsce Lipski.

 44. Hehehe ale mi Juras dosrał, strach dalej coś napisać bo jeszcze będzie skłonny 1000 zł za moje dane zapłacić. :juanlaugh:

 45. Hehehe ale mi Juras dosrał, strach dalej coś napisać bo jeszcze będzie skłonny 1000 zł za moje dane zapłacić. :juanlaugh:

  Link?

 46. Juras który poobijal kilku ogorow nagle stal sie wielkim ''znafca'' mma od podszewki 😆

  Gdyby wygral na 2h2h to by pewnie zawalczyl w Pride ale nawet to potrafił spierdolic wiec siedzi i lize dupe Kawulowi. Wielki legionista ktory za kilka stów robi za dziwke KSW.

 47. No to co, gasimy światło w kobiecej dywizji KSW? Nie juz po co podtrzymywać tej fikcji. :razz:udziaonicbyniedao:

  E tam. Zaraz zestawią Owczarz z Anitą Bekus o pas.

 48. Nie wiedziałem, że Jurkowski zna portugalski?!  Według Lewandowskiemu tylko w tym języku porozumiewa się panna Lipski. Chyba, że rozmawiają na migi. Jak to dobrzy przyjaciele mają w zwyczaju.

 49. …a tymczasem przykrywamy temat Arianki… bo kmioty się nie znajo i powinni wymienić se bebechy we łbach!

  Te wszystkie szkolenia PR nie poszły na marne :frankapprove:

 50. …a tymczasem przykrywamy temat Arianki… bo kmioty się nie znajo i powinni wymienić se bebechy we łbach!

  To tylko pokazuje, że wszystko zaplanowali, nie ma przypadku. Wymieniają słabe ogniwa łańcucha, na mocne. Zamiast pani brazylijki, pan amerykaniec i będzie ból dupy hejterów. A włodarze liczo pinionszki z ppv i stawiajo na rozwój organizacji. Tak trzeba żyć.

 51. Hahaha jak te UFC jest w dupie. Bierze  jakaś  zawodniczke która  nawet w biednej Polsce biletu nie sprzedała.

  A tak na serio to uwielbiam oświadczenie Martina i tego drugiego blond miglanca. Poczucie humoru level Jerzy Kryszak.

 52. Nie wiedziałem, że Jurkowski zna portugalski?!  Według Lewandowskiemu tylko w tym języku porozumiewa się panna Lipski. Chyba, że rozmawiają na migi. Jak to dobrzy przyjaciele mają w zwyczaju.

  Jurkowski zna jeden język…riMMINGi. Ten cep po polsku poprawnie potrafić nie mówi, więc czego się spodziewasz? Czekam na wjazd na chatę, moja nówka cal.50 czeka by urwać łeb jakiemuś kmiotowi. I szczerze, od czasu jak bylem gimbem i nas okradli (2005?)( tak mieszkam w domu jednorodzinnym wielopokoleniowym) …Czekałem na czas jaki nastał. Jak ktoś ma chęć na sprawdzenie swojego rezistansa to zapraszam wieczorem 🙂 Możesz wpaść z rurzalem kibolu gunwo legi ze śmisznymi prawilnymi tatóarzami.

 53. Jurkowski zna jeden język…riMMINGi. Ten cep po polsku poprawnie potrafić nie mówi, więc czego się spodziewasz? Czekam na wjazd na chatę, moja nówka cal.50 czeka by urwać łeb jakiemuś kmiotowi. I szczerze, od czasu jak bylem gimbem i nas okradli (2005?)( tak mieszkam w domu jednorodzinnym wielopokoleniowym) …Czekałem na czas jaki nastał. Jak ktoś ma chęć na sprawdzenie swojego rezistansa to zapraszam wieczorem 🙂 Możesz wpaść z rurzalem kibolu gunwo legi ze śmisznymi prawilnymi tatóarzami.

  Rozwin temat :redford:

 54. zero klasy – jak zwykle, zaklamywanie rzeczywistosci, robienie ludzi w chuja, polaczenie pierdolnika i cyrku

  tak bardzo zycze im upadku

  :kis:

 55. ale hejterzy, powinniście się cieszyć, że zawodniczka jest w UFC i dali jej przeciwniczkę z dwoma przegranymi pod rząd, czyli liczą, że coś tam zawojuje;

  a KSW to KSW czego się spodziewać…Kowalkiewicz i Błachowicz też pewnie nie sprzedawali biletów; jestem ciekaw czy jak tu już napisano, Arianka intencjonalnie nie zachwyciła w ostatnim starciu, żeby pozbyć się balastu zwanego pasem KSW…

 56. ale hejterzy, powinniście się cieszyć, że zawodniczka jest w UFC i dali jej przeciwniczkę z dwoma przegranymi pod rząd, czyli liczą, że coś tam zawojuje;

  a KSW to KSW czego się spodziewać…Kowalkiewicz i Błachowicz też pewnie nie sprzedawali biletów; jestem ciekaw czy jak tu już napisano, Arianka intencjonalnie nie zachwyciła w ostatnim starciu, żeby pozbyć się balastu zwanego pasem KSW…

  Przecież tu nie chodzi o pierdolony pas przejście do UFC, a o formę i totalny brak klasy informacji o rozwiązaniu współpracy z Ariane.

 57. Przecież tu nie chodzi o pierdolony pas przejście do UFC, a o formę i totalny brak klasy informacji o rozwiązaniu współpracy z Ariane.

  Psy szczekają karawana jedzie dalej.

 58. Dobry wieczór. Coś się… coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik oglądalności Ariane Lipski to jest jakaś porażka. Ja myślę, że to polskie kurwa głupie społeczeństwo, ta kurwa banda Januszy, która kupowała PPV dla tych kurwów karakanów z krs1 to jest jakieś, kurwa nieporozumienie! Jeśli tyle dla was znaczy… jeśli tyle dla was znaczy, Janusze, takie zaangażowanie fighterskie jak moje, gdzie postawiłam mojego prywatnego bezbrwiowca, favelę, biznes, i dla was tylko znaczyło to te pierdolone 30 tysięcy lajków na FB czy 40 tysięcy na Instagramie to was się powinno jebać, kurwa, tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać krs1. WWE was tak nie wyruchało jak wyrucha was krs1, kurwa. Aż was kukle kurwa będą swędziały z bólu. To jest dramat kurwa. To jest dramat, że w tej antysportowej federacji, w tej federacji, w której Juras kurwa nie był w stanie powiedzieć, że Ariane Lipski zbezczeszczono, że ta zawodniczka ma 5 wygranych walk w federacji, że te włodarskie kurwy, powtarzam, włodarskie kurwy! Włodarskie kurwy tę zawodniczkę oskarżały bezpodstawnie i po latach i tak nie uniewinnią, że to nie jest czymś wartym tego, by tę zawodniczkę wprowadzić do UFC. Będzie was krs1 ruchał w dupę, będzie was krs1 kurwa dymał tak, jak was WWE nie dymało. Ta kurwa, ten mały karakan, jebany Kawulski śmieć, zniszczy was. Gamroty, Narkuny, Owczarze, KSWTV będą wam odbierały smak życia wy kurwa Janusze. Narodowe, cebulackie Janusze. Ja mam to w piździe kurwa, bo mnie stać na wszystko. Będę żyła kurwa tak! Wypierdolę jeszcze dzisiaj, już bilet kupiony z Polski i będę się z was kurwa polskie Janusze śmiała, żeście takie głupie są, tacy kurwa debile, którzy te kurestwo PPV kupują. Nie dla Erbsta, nie dla Lipski, tylko dla jakichś kurw Popków, Albańczyków w dupę jebanych kurwa, dla Strachów konfidentów kupowali. To właśnie jest ta kurwa Polska. Przez taką kurwę Polskę, przez was kurwa chuje nic się w tym kraju nie zmieni, bo jesteście chuj warci. I trzeba was jebać, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą narodowych Januszy, cebulaków. Rozumiecie to? A wam, kochani, którzyście oglądali mnie, którzyście dopingowali mnie, dziękuję. Bo ta garstka Polaków, garstka Polaków, dzisiaj to jest 30 tysięcy osób, może 40. Wyłącz ten telefon, bo ci go wyłączę na amen. Tak, tak, tylko to się kurwa w tej kurwie Polsce nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie chuje, że jesteście prymitywami, że kurwa wasze pierdolone rekordy to jest wasz majestat, wasza godność. Robota kurwa w cyrku i rekordy, to wy kurwa Polacy, chuj z wami. Nie warto było kurwa, nie warto było zrobić nic, co by się… a szkoda kurwa gadać, szkoda strzępić ryja, naprawdę. Niech was… Słuchajcie. Ci, którzyście głupie kurwy kupowali PPV, niech was szlag trafi, chuj warci jesteście, antybrazylijczykami jesteście. Dobranoc. Co jest kurwa pedale? Co chciałeś powiedzieć? No. Dobra. Na razie, wypierdalam. Kurwa, szkoda było trzech lat w cyrku, szkoda było kurwa bronić pasa. Głupia Polska, głupie Polaczki kurwa, was do Auschwitz tylko zaprowadzić kurwa, piecyki włączyć. Szkoda kurwa było dla was cokolwiek wy głupie chuje wy.

 59. Psy szczekają karawana jedzie dalej.

  Chodzą słuchy, że już dojechała do Londynu i rozkładają się.

 60. Chodzą słuchy, że już dojechała do Londynu i rozkładają się.

  KSW ma pomysł na siebie, zawodniczka ma inny pomysł na siebie:fjedzia:KSW dwa razy w życiu oglądałem, więc się nie będę krytykował 😉

 61. Osobie pracującej w KSW i odpowiedzialnej za kontrakty z zawodnikami coś się popierniczyło i zwolniło nie tę zawodniczę 😀

  Wyobrażacie sobie taką akcję w UFC? Taka Namajunas zdobywa pas a UFC nie przedłuża jej kontraktu 😀

  Ale było przecież tak, cała ta śmieszna Germaine de Runaway miała pas i jej podziękowali.

  W kategorii między Rondową i Asiową ta pierwsza mistrzyni, pani Montessori czy Montenegro czy jak jej tam….wybaczcie, nie zapamiętałem nazwiska, bo słyszałem o niej jeden jedyny raz w życiu, właśnie jak ją wyjebali – i z tego newsa dowiedziałem się, że w ogóle ta kategoria już jest i jakaś noname mistrzyni była…w każdym razie też ją wyjebali w czasie kiedy podobno była niby mistrzynią

  A co do sytuacji z Ariane, szkoda słów, wszystko już zostało powiedziane. Nie pierwszy i nie ostatni raz panowie K&L pokazują nam swoją "klasę".

  To jest coś, czego nie idzie kupić, jak dobrego gajerka w których gustują. I tego nie idzie się nauczyć na jakimś śmiesznym seminarium PR. Nie zyskasz tego, zapraszając na galę i robiąc sobie foty z kurwiszonami telewizyjnymi i innymi żałosnymi celebrytami.

  To się albo ma, albo nie – w tym przypadku nie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.