Jedna z obecnych gwiazd kobiecej dywizji KSW – Ariane Lipski przedłużyła swój kontrakt z federacją i na polskiej scenie MMA zagości na dłużej. Zawodnicza z Brazylii poinformowała o tym wydarzeniu na swoim Instagramie.

Ariane Lipski (MMA 8-3) dla KSW stoczyła już dwie walki. W pierwszej, na KSW 33 w drugiej rundzie na deski posłała Katarzynę Lubońską. W drugiej, na KSW 36 już w pierwszej rundzie znokautowała byłą zawodniczkę UFC Sheilę Gaff.

Nie wiadomo jeszcze kiedy Brazylijka znowu pojawi się w klatce KSW jednak nowy kontrakt może oznaczać, że zobaczymy ją już niedługo.

38 KOMENTARZE

 1. nowy kontrakt może oznaczać, że zobaczymy ją już niedługo.

  "Niedługo" w przypadku KSW to może byc pół roku :mamed:

 2. KSW 38 i walka z Belbitą o pas. Generalnie dobrze, że Konfrontacja przedłużyła kontrakt, takich zawodników należy trzymać przy sobie.

 3. Dziwię się że przedłużyła kontrakt bo w praktyce oznacza to walkę raz w roku. No ale widać że wielu zawodnikom ksw takie coś odpowiada.

 4. Dziwię się że przedłużyła kontrakt bo w praktyce oznacza to walkę raz w roku. No ale widać że wielu zawodnikom ksw takie coś odpowiada.

  to jest jedna pewna walka do roku za dobre pieniadze, do tego moze walczyc poza KSW

  nie ma dywizji 56 w UFC, wiec cos musi robic, jak taka powstanie to zapewne od razu dostanie kontrakt i pozegna sie z KSW

 5. Dziwię się że przedłużyła kontrakt bo w praktyce oznacza to walkę raz w roku. No ale widać że wielu zawodnikom ksw takie coś odpowiada.

  Przeciez wylacznosc ma tylko na PL a kto  niby ja zatrudni w PL za lepsze pieniadze niz KSW ?

 6. Przeciez wylacznosc ma tylko na PL a kto  niby ja zatrudni w PL za lepsze pieniadze niz KSW ?

  jest taka jedna organizacja co lepiej placi, ale chyba walk kobiet dawno tam nie bylo :mamed:

 7. A tak widze rozpiske gali KSW 38

  Drwal vs Palhares/Chmielewski

  Kita vs Graham

  Szymanski vs Sowinski/Wolanski

  Lipski vs ??

  Zawada vs Jewtuszko

  Szulakowski vs Barnaoui

  Wlodarek vs Mackowiak

  Romanowski vs Krakowski

  Kevin Szaflarski na unxercard chyba ze wskoczy na stadion

 8. Też chciałbym zobaczyć starcie Ariane Lipski z Dianą Belbitą. Obie Panie bardzo polubiłem i nie chciałbym, żeby któraś z nich przegrała 😉

 9. Uwielbiam Ariane Lipski 😉

  Dokładnie. Nie dość że piękna, to efektownie walczy i świetnie się to ogląda. Chciałbym ją zobaczyć na narodowym, najchętniej z pasem na biodrach 🙂

 10. Dawno nie chwaliłem KSW, ale teraz muszę to zrobić. Bardzo dobra decyzja. Lepsza Ariane niż jakiś Kołecki, Małysz czy inna Gesslerowa.

 11. Upatruje Lipski w starciu o pas na stadionie. Tak może wynikać z ostatniej wypowiedzi Kawulskiego dla Mrozowskiego.

  Raczej nie, Kawul zaznaczył że jeśli zrobią tą walkę o pas to będzie zaskoczenie i wcale nie oczywiste zestawienie. A Arianka jest dosyć naturalną pretendentką. Myślę że chodziło o drugi pas w wadze kobiet dla jakiejś znanej zawodniczki. 😆

 12. Kawal powiedział że jeszcze jedna walka o pas Ale ale nie taka której się wszyscy spodziewają a spodziewają się właśnie Lipski. Mi się wydaję ze ksw zrobi 61kg i dadzą walkę o pas Anzorowi który ostatnio w wywiadzie mówił że jest zainteresowany walkami w tej kategkategorii

 13. Skoro Ariane Lipski miałaby zmierzyć się o pas z Dianą Belbitą, to można by trochę ruszyć tą dywizję muszą i zrobić na tej samej gali pojedynek Kalindra Faria vs Sheila Gaff.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.