ArbiTarcze

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego nagrania z pracy na tarczach Arbiego Shamaeva z Piotrem Jeleniewskim. Tym razem odbywało się to o tyle nietypowo, że zawodnik uwiązany był na gumach, co zmusza go do bardziej nasilonej pracy. Zresztą nie był przywiązany do byle czego, bo do imponującego octagonu w Warszawskim Centrum Atletyki, gdzie trenują obecnie zawodnicy PJ Promotion Group.

Arbi Shamaev (5-1, 1 NC) już 25 stycznia skrzyżuje rękawice z Tomaszem Zawadzkim na ciekawie prezentującej się gali w Ełku. Zobaczymy tam także takie pojedynki jak Mateusz Zawadzki vs. Kerim Abzaiłow (8-2-1) czy Piotr Mróz (6-0) vs. Krzysztof Adaszak (2-3). Gorąco zachęcamy do kupowania biletów na płycie, ponieważ trybuny zostały już wyprzedane.

[youtube id=”lYjjAybbEwg” width=”620″ height=”360″]

F. Georgiew
„To gi or not to gi” to jeden z ważniejszych dylematów w jego życiu. Zarywa noce dla walk technicznych i przekrojowych zawodników. Zainteresowany przebiegiem przygotowań na macie i otoczką biznesową. Realista, ze zrozumieniem znosi kompromisy w polskim MMA.

12 KOMENTARZE

 1. Pudzian to by ten cały octagon za sobą ciągał jakby miał tak tarczować 😉

 2. Gorąco zachęcamy do kupowania biletów na płycie, ponieważ trybuny zostały już wyprzedane.

  Kurwa! Czyli już się praktycznie nie opłaca jechać na galę, bo znów będę całą stał, jak na PLMMA w Białymstoku, żeby cokolwiek zobaczyć…

 3. Hubi: te na płycie są siedzące, ale część z nich jest droższa (w zależności od odległości od ringu).

  Wiem,że są siedzące, ale nic nie widać jak siedzisz. Przynajmniej tak miałem na PLMMA, z parteru całkiem nic nie widać i po jednej walce obrałem taktykę, że siadam tylko w przerwach pomiędzy rundami i walkami. Ewentualnie na niektórych walkach podbiegałem do pierwszych rzędów 

  Gdzie można kupić te bilety? Trzeba na miejscu, czy można przez internet?

 4. moim zdaniem bardzo ważna walka dla obu. Tomek ma potencjał i jest bardzo silny, więc jak wejdzie na pełnej pompie może ustrzelić Arbiego, czego mu życzę:)

 5. A wiadomo coś więcej o tej gali która miała odbyć się właśnie w tym centrum atletyki?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.