WCAWorkout

Stale rozwijająca się grupa Piotra Jeleniewskiego ściąga pod swoje skrzydła nowe twarze – wielokrotnego medalistę stylu klasycznego, czy też kolejne młode talenty, gotowe wejść na ścieżkę zawodowego MMA. Trening w nowym, poszerzonym składzie możecie zobaczyć na krótkim materiale z wizyty w Warszawskim Centrum Atletyki.

[youtube id=”wO0vKN33pBE” width=”620″ height=”360″]

Warto wspomnieć, że PJ Promotion Group jest jednym z „obozów” treningowych w pełni otwartych na media. Jeszcze nigdy nie zamknęli przed nami drzwi, tłumacząc się tajemnicami związanymi z przygotowaniami. Dlatego tym bardziej zachęcamy do wspierania ich na Facebooku, Twitterze i YouTube. W ten sam sposób wspierajcie Wasze lokalne i ulubione kluby, to naprawdę ma dla nich znaczenie!

F. Georgiew
„To gi or not to gi” to jeden z ważniejszych dylematów w jego życiu. Zarywa noce dla walk technicznych i przekrojowych zawodników. Zainteresowany przebiegiem przygotowań na macie i otoczką biznesową. Realista, ze zrozumieniem znosi kompromisy w polskim MMA.

5 KOMENTARZE

  1. Dynamika Anzora zawsze robi na mnie wrażenie, szkoda że chłopak walczy tak rzadko. Mógłby poszukać gdzieś walki poza KSW.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.