mamed racić przybysz

Mamed Khalidov, mistrz KSW wagi półśredniej, jest pod dużym wrażeniem tego co zobaczył w walce Antuna Račicia z Sebastianem Przybyszem.

W drugiej walce wieczoru gali KSW 59 i jednocześnie w pojedynku rewanżowym zmierzyli się z sobą Antun Račić i Sebastian Przybysz. Stawką boju był pas mistrzowski wagi koguciej. Zawodnicy dali kibicom prawdziwe show, w którym można było zobaczyć wzloty i upadki, a emocje trzymały w napięciu  do samego końca pojedynku. Ostatecznie starcie zakończyło się na kartach sędziowskich i to Sebastian Przybysz został nowym mistrzem KSW.

Tuż po tej walce Mamed Khalidov udostępnił na Instagramie nagranie, w którym wraz z Maciejem Kawulskim, jednym z szefów KSW, skomentował pojedynek.

Kawulski stwierdził, że to jedna z piękniejszych walk o mistrzostwo jakie widział w KSW, która odbyła się na pełnym dystansie.

Mamed dodał natomiast:

Ja dzisiaj zwariowałem. Zwariowałem dzisiaj poziomem walk i to co zrobili chłopacy przed chwilą, Racić i Przybysz, wielki szacun, naprawdę.

Antun Račić przegrał po raz pierwszy od roku 2017. Do tej pory był niepokonany w klatce KSW. Tuż po walce były już mistrz zapowiedział, że ma nadzieję, że bój rewanżowy.

Dla Sebastiana Przybysz wygrana z Antunem była czwartym zwycięstwem z rzędu. Nowy mistrz po raz pierwszy walczył z Račiciem w roku 2018 i musiał wówczas uznać jego wyższość w klatce.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.