JESTEŚMY TERAZ NA WWW.MMAROCKS.PL

Gwiazdę z górnej półki trzeba dodać bo Antonio Rogerio Nogueira to światowa czołówka. Wielu się zastanawiało gdzie ów zawodnik się podziewa po KO jakie zafundował mu Rameau Thierry Sokoudjou.

Podobno Dana White nie zatrudnił go w UFC bo dla hamerykańskich fanów bracia bliźniacy z Brazylii dominujący w UFC to byłoby za dużo informacji do przemielenia. Hmm no w sumie mogło tak być. Przeto mistrzem wszech kosmosu dla przeciętnego fana McDonalda w USA jest cały czas Chuck Liddell ,Tim Sylvia i Hulk Hogan.

Mimo tego że ciesze się ze młodszy z braci Nogueira w końcu wraca do gry to jednak przykre jest że zawodnik tego kalibru będzie się obijał w kraju klonowego liścia a nie w miejscu na które zasługuje czyli UFC. 31 letni Antonio podpisał kontrakt z HCF na 3 walki a pierwszą stoczy już na gali w listopadzie. Na tej samej gali będziemy mogli podziwiać również młodszego z braci Emalianenko oraz innego spadochroniarza z Pride Gegarda Mousasiego

O gali HCF pisałem już jakiś czas temu więc sprawdźcie po prostu ten link aby poznać rozpiskę tej coraz ciekawszej gali.

Plus mały quiz. Który Nogueira to Antonio na tej focie :

8 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.