Roxanne Modafferi wzięła udział w programie „Bloody Elbow Presents” prowadzonym przez Shakiela Mahjouriego w którym opowiedziała o swojej walce z Antoniną Shevchenko na UFC on ESPN+ 7. Odpowiedź Antoniny możecie znaleźć pod tym linkiem.

„Roxy” zapytana jak postrzega swoją kolejną rywalkę oraz samą walkę odpowiedziała:

Antonina to świetna zawodniczka. Jestem podekscytowana, że mogę zmierzyć się właśnie z nią, ma świetne podłoże Muay Thai. Wierzę, że mam w swoim arsenale narzędzia, które dadzą mi wygraną.

W kolejnej części wywiadu prowadzący zapytał jak Roxanne postrzega stójkę przeciwniczki oraz jak odnosi się do jej umiejętności parterowych. Zawodniczka ze Stanów Zjednoczonych odpowiedziała krótko:

Przetestuję ją.

Shakiel zapytał także o zaczepki na Twitterze w stronę Antoniny.

Zawsze próbuję zaczepiać swoje rywalki, po to aby zbudować walkę. Często nie odpowiadają na to, jednak kiedy już odpowiedzą jestem bardzo podekscytowana.

Modafferi obecnie wraca po porażce na UFC 230, gdzie przegrała przez jednogłośną decyzję z Sijarą Eubanks.

Czuję presję, ponieważ wracam po porażce. Myślę, że każdy czuje taką presję, kiedy przegra, szczególnie w UFC. Chcę tylko wygrać. Sijara jest bardzo utalentowana. Nie czuję abym popełniła błędy w naszej ostatniej walce, po prostu nie mogłam tego wygrać.

2 KOMENTARZE

  1. Chyba Roxxane nie ma talentu szczególnie do stójki, ale mimo wszystko robi to co lubi, spełnia się w tym i na dodatek więcej wygrywa niż przegrywa także szacun 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.