Antonina Shevchenko przed sobotnią walką z Roxanne Modafferi udzieliła wywiadu dla MMAJunkie w którym stwierdziła, że pokusi się o wczesny nokaut.

Przygotowuję się na wszystko, ponieważ walka może różnie się potoczyć. Każdy zawodnik chce wygrać przez nokaut, tego właśnie chcę.

Starcie w Rosji jest dla mnie czymś szczególnym. To pierwsza, historyczna walka kobiet w UFC na terenie tego kraju. Jestem podekscytowana. Będzie tutaj moja rodzina, moja mama i ciotka. Na ten bój przyjdzie wiele moich znajomych z Kirgistanu, to naprawdę jest bardzo ekscytujące i bardzo motywujące, aby pokazać swoje umiejętności.

Dla Antoniny będzie to ósma walka w zawodowej karierze, jednakże zawodniczka posiada bardzo duże doświadczenie w Kickboxingu oraz Muay Thai, gdzie stoczyła 40 walk z czego wygrała 39, a przegrała 1.

Oczywiście rozumiem to, że Roxanne jest doświadczoną zawodniczką MMA. Ma wiele walk, aż 37. Będzie twarda, ale to jest mój cel. Muszę uporać się z takimi przeciwniczkami. Roxanne jest siódma w rankingu mojej wagi. Moim celem jest wspięcie się na sam szczyt, muszę pokonać takie zawodniczki jak ona żeby być na czele.

Pomimo sporych oczekiwań fanów i presji, Antonina jest bardzo zdeterminowana, aby dorównać swojej siostrze Valentinie.

Rozumiem to, że jestem w najlepszej lidze czyli UFC i że jest to bardzo duży krok w mojej karierze. Mistrzostwo mojej siostry wywiera na mnie presję zwycięstwa. Po prostu musisz to wygrać. Musisz pokazać siebie z najlepszej strony, pokazać swoją najlepszą formę. Dla mnie to walka, to co robię od prawie 20 lat i nic więcej. Kiedy już to zrozumiesz, będzie ci znacznie łatwiej.

Zwycięstwo Antoniny może ustawić jej drogę do bycia pretendentką w wadze słomkowej kobiet. Jeżeli Kirgizka poszuka efektownego skończenia, tym lepiej dla jej kariery w UFC.

Ona powiedziała, że chce mnie poddać. Ja mówię, że chcę ją znokautować.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.